--- Samostalni igraci ---



--- Samostalni igraci ---

Website Email

Igraci bez kluba

Brković Vladimir1100/450

 9W - 10L

Brunčević Ahmet150/150

 1W - 2L

Vodeničar Srđan17090/0

 80W - 139L

Djordjević Nikola7250/0

 27W - 28L

Ćurčin Rastko5100/0

 12W - 23L

Ninić Lazar4150/0

 5W - 28L

Mandrešević Sava3410/0

 28W - 37L

Torbica Branko3300/0

 9W - 20L

Omasta Kristijan2850/0

 11W - 15L

Mrvic Lazar2350/0

 8W - 13L

Jovančić Branislav2200/0

 6W - 12L

Teofanov Žarko1950/0

 11W - 14L

Ilić Milan1640/0

 10W - 17L

Šipka Goran1450/0

 4W - 10L

Broćić Filip1250/0

 5W - 5L

Jović Dušan1210/0

 17W - 9L

Glišić Nikola1200/0

 5W - 4L

Krajčeski Slobodan1140/0

 9W - 13L

Trifunović Marko1100/0

 5W - 4L

Marinković Filip1050/0

 5W - 5L

Ćuković Saša1050/0

 3W - 8L

Pehlivanović Sanjin1000/0

 5W - 0L

Zdjelar Brano1000/0

 4W - 0L

Jerkovic Dimitije1000/0

 7W - 2L

Jokić Filip1000/0

 5W - 0L

Djermanović Janko900/0

 1W - 6L

Stojkanović Pavle850/0

 3W - 4L

Govedarica Miki840/0

 2W - 12L

Radulović Srdjan800/0

 4W - 2L

Dublančić Andrej800/0

 4W - 2L

Leovac Rade800/0

 2W - 2L

Kovačević Marko800/0

 4W - 1L

Duplančić Andrija800/0

 3W - 4L

Štefulj Aleksandar750/0

 2W - 3L

Đermanović Nikola700/0

 0W - 8L

Radovanović Filip640/0

 3W - 6L

Pančevac Dušan620/0

 3W - 8L

Braletić Stevan600/0

 3W - 1L

Nišić Nikola600/0

 3W - 2L

Živković Marko500/0

 2W - 4L

Zec Aleksandar500/0

 3W - 4L

Isailović Ivan400/0

 2W - 4L

Mijatovic Ronald400/0

 2W - 2L

Živković Marko400/0

 1W - 2L

Nikolić Luka400/0

 2W - 1L

Čeperković Milan400/0

 1W - 2L

Dangubić Miloš400/0

 0W - 2L

Janjušević Ivan400/0

 2W - 2L

Prelić Dimitrije400/0

 2W - 2L

Kuzmanović Dejan300/0

 4W - 1L

Djukic Nemanja300/0

 2W - 4L

Ilić Slađan300/0

 0W - 4L

Dimitrijevic Bojan250/0

 2W - 1L

Opacic Predrag250/0

 1W - 2L

Arunović Miloš250/0

 0W - 2L

Gavrilović Miloš250/0

 1W - 2L

Shwetank Pandey250/0

 1W - 2L

Ranisavljević Dragan250/0

 0W - 2L

Mojsovski Jovan250/0

 2W - 1L

Milić Jovan250/0

 1W - 2L

Radovanović Andrija250/0

 1W - 2L

Nikolić Luka250/0

 1W - 2L

Atanacković Boban250/0

 1W - 2L

Ćirić Ljubiša220/0

 0W - 4L

Stojić Aleksandar160/0

 0W - 2L

Slavković Darko160/0

 0W - 2L

Ilic Mile160/0

 0W - 2L

Krstić Djordje150/0

 1W - 2L

Malkić Željko150/0

 0W - 2L

Jakšić Stefan150/0

 0W - 2L

Lončar Vladimir150/0

 0W - 2L

Panić Đorđe140/0

 0W - 2L

Marko Milićev140/0

 0W - 2L

Maksimović Nenad120/0

 1W - 2L

Videnović Petar80/0

 0W - 2L

Radovanović Dalibor0/0

 0W - 0L

Eremić Čedomir0/0

 0W - 0L

Maravić Nikola0/0

 0W - 0L

Pap Atila0/0

 0W - 0L

Simić Nikola0/0

 0W - 1L

Erić Vojislav0/0

 0W - 0L

Nikolić Slobodan0/0

 0W - 0L

X0/0

 0W - 0L



Turniri u toku



Turniri u najavi



Turniri zavrseni

Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Pecelj Đorđe  Kočić Strahinja  Popović Vukašin  Stanković Darko 
TURNIR SREDOM Pribanović Ivan  Josić Aleksa  Milošević Miloš  Škrbić Slobodan 
Amaterski turnir  Stanojev Milica  Mrvic Lazar  Krisper Aleksandra  Barlović Marko 
Devetka #25/18 Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Djurdjev Dragana  Maksimović Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Nebojša  Živković Miroslav  Beljic Zivojin Peca  Krisper Aleksandra 
Amaterski turnir  Jovanović Goran  Stanković Darko  Milan Ceperkovic  Popović Vukašin 
Turnir sredom Šarac Bojana  Babić Vladimir  Čupković Dejan  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Solomonović Nikola  Jovanović Goran  Dobricic Sveta 
Devetka #24/18 Ošljanac Darko  Kuburić Nebojša  Pavlica Andreja  Gvozdenović Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Solomonović Nikola  Čikošev Ljubomir  Jovanović Goran  Protić Đorđe 
Turnir sredom Šarac Bojana  Ristić Ognjen  Šarac Goran  Gutaji Laslo 
Hendikep sreda 9 ball Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Stanković Darko  Jovanović Goran 
Devetka #23/18 Krišćinski Zoran  Petrov Željko  Maksimović Dejan  Olas Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Filipović Aleksandar  Protić Đorđe  Miljan Todorov  Majstorović Dejan 
Humanitarni turnir petkom Čiča Marko  Dublančić Andrej  Braletić Stevan  Vračević Aleksandar 
Turnir u sred srede Nikolin Nenad  Babić Vladimir  Dondur Danijel  Milivojević Goran 
Hendikep sreda 9 ball Filipović Aleksandar  Joveljić Dejan  Simović Miodrag  Jovanović Goran 
Devetka #22/18 Maksimović Dejan  Olas Dejan  Krišćinski Zoran  Rosić Nenad 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan 
Humanitarni turnir petkom Stanojev Milica  Vračević Aleksandar  Dimitrijević Nikola  Ćurčin Rastko 
Turnir Sredom Popović Nikola  Babić Vladimir  Pribanović Ivan  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Klasović Andreja 
Devetka #21/18 Vulović Stefan  Martić Miroslav  Gvozdenović Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Krisper Aleksandra  Rakic Ivana  Kočić Strahinja  Ćirić Nebojša 
Humanitarni turnir petkom Jokić Filip  Ceperkovic Milan  Dimitrijević Nikola  Rakic Ivana 
Turnir Sredom Čupković Dejan  Pribanović Ivan  Milivojević Goran  Šarac Goran 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Stanković Darko  Dobricic Sveta 
Humanitarni turnir petkom Čiča Marko  Milan Ceperkovic  Krisper Aleksandra  Rakic Ivana 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B Nenad  Mladenović Vojkan  Popović Nikola 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Šarac Bojana  Ilić Mihajlo  Šarac Goran 
Hendikep sreda 9 ball Kočić Strahinja  Klasović Andreja  Krisper Aleksandra  Matković Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Popović Nikola  Živković Miroslav  Rajačić Zoran  Filipović Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Vračević Aleksandar  Radović Stefan  Milan Ceperkovic  Stojkanović Pavle 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Kočić Strahinja  Ilić Mihajlo  Barlović Marko 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Matković Jovan  Stanković Darko  Ćirić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Zero Guli  Majstorović Dejan  Zero Guli  Manić Goran 
Turnir sredom Ilić B Nenad  Škrbić Slobodan  Bugarski Branislav  Ilić Mihajlo 
Hendikep sreda 9 ball Kočić Strahinja  Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Pecelj Đorđe  Damjan Markovic  Blašković Nikola  Zero Guli 
Turnir Sredom Ilić B Nenad  Bugarski Milan  Olas Dejan  Jerkovic Dimitije 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Popović Nikola  Stanković Darko  Zero Guli 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ilić B Nenad  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Devetka #20/18 Olas Dejan  Marčić Miroslav  Dašić Dragan  Arsenović Branislav 
Turnir sredom Ilić B Nenad  Olas Dejan  Šumanović Nemanja  Popović Nikola 
Hendikep sreda 9 ball Stanković Darko  Vidaković Boris  Matković Jovan  Popović Nikola 
Devetka #19/18 Knežević Vladimir  Arsenović Branislav  Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Stojanović Vanja  Ćirić Nebojša  Ilić B Nenad 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B Nenad  Olas Dejan  Filipović Aleksandar 
Hendikep sreda 9 ball Ćirić Nebojša  Matković Jovan  Stanković Darko  Vidaković Boris 
Hendikep nedelja 10 ball Ilić B Nenad  Vranešević Nenad  Ćirić Nebojša  Cvejić Stevan 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Dondur Danijel  Čupković Dejan  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Pecelj Đorđe  Djikic Bojan  Vidaković Boris  Ćirić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Janićijevć Mateja  Pribanović Srđan  Vidaković Boris  Hadžić Dušan 
Turnir sredom Bugarski Milan  Alavanja Stanislav  Popović Nikola  Mihajlović Miloš 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Damjan Markovic  Jovanović Goran  Vasiljević Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Šarac Bojana  Damjan Markovic  Vidaković Boris  Popović Nikola 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Čupković Dejan  Škrbić Aleksandar  Ristić Ognjen 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Vidaković Boris  Marinković Marko  Damjan Markovic 
Hendikep sreda 9 ball Pehlivanović Sanjin  Matković Jovan  Stanković Darko  Majstorović Dejan 
Turnir sredom Šarac Bojana  Škrbić Slobodan  Alavanja Stanislav  Bajunović Bojan 
Hendikep nedelja 10 ball Šarac Bojana  Majstorović Dejan  Šarac Goran  Vig Leo 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B Nenad  Popović Nikola  Stanković Aleksandar 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Filipović Aleksandar  Stanković Darko  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Bulatović Luka  Vig Leo  Cvejić Stevan 
Prvenstvo Srbije - Masters 10 ball Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Verkić Miloš  Jovanović Goran 
Pocket 9 ball Janićijevć Mateja  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Cumić Miloš 
Prvenstvo Srbije - Masters 8 ball Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Lenard Lacko  Pecelj Aleksa 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B Nenad  Alavanja Stanislav  Klanšček Pavle 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Janićijevć Mateja  Matković Jovan  Kočić Strahinja 
Zavrsni Masters Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Ilić B Nenad  Vukajlović Milinko 
Back-to-Back Filipovic Dejan  Knežević Vladimir  Timotijević Jovan 
Zavrsni Masters Vukajlović Milinko  Verkić Miloš  Pecelj Đorđe  Lenard Lacko 
Humanitarni turnir petkom Zdjelar Brano  Leovac Rade  Ćurčin Rastko  Stanojev Milica 
Turnir sredom Popović Nikola  Alavanja Stanislav  Pecelj Đorđe  Ljubojević Miloš 
Hendikep sreda 9 ball Rajačić Zoran  Jovanović Miloš  Stanković Darko  Matković Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Damjan Markovic  Ćirić Vlada  Vidaković Boris 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Šarac Goran  Klanšček Pavle  Popović Nikola 
Hendikep sreda 9 ball Marko Simojlović  Stanković Darko  Teruhika Sakamoto  Glišović Dragan 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Popović Nikola  Ljubojević Miloš  Čupković Dejan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Janićijevć Mateja  Cvejić Stevan  Mladenović Goran 
Devetka #18/18 Maksimović Dejan  Arsenović Branislav  Marčić Miroslav  Filipović Aleksandar 
BTT Liga Đokić Aleksa  Ludoški Dragan  Zelunk Izidor Vuk  Bugarski Milan 
Hendikep nedelja 10 ball Majstorović Dejan  Vidaković Boris  Glišović Dragan  Protić Đorđe 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Alavanja Stanislav  Pecelj Đorđe  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Rajačić Zoran  Stanković Darko  Popović Nikola  Jovanović Vuk 
Devetka #17/18 Maksimović Dejan  Knežević Vladimir  Bajić Sale  Ošljanac Darko 
Hendikep nedelja 10 ball Čikošev Ljubomir  Vidaković Boris  Jovanović Goran  Protić Đorđe 
Prvenstvo Srbije - VIII Turnir Pecelj Aleksa  Verkić Miloš  Martinović Martin  Lončarski Dragan 
Humanitarni turnir petkom Ćurčin Rastko  Rakic Ivana  Čiča Marko  Štefulj Aleksandar 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Babić Vladimir  Šarac Bojana 
Hendikep sreda 9 ball Cvejić Stevan  Majstorović Dejan  Stanković Darko  Lončarski Dragan 
Hendikep nedelja 10 ball Klasović Andreja  Djordjević Nikola  Vidaković Boris  Ćirić Vlada 
Humanitarni turnir petkom Belić Srđan  Čiča Marko  Vukčević Vladimir  Pavlović Branko 
Turnir sredom Babić Vladimir  Škrbić Slobodan  Šarac Bojana  Mladenović Vojkan 
Devetka #16/18 Knežević Vladimir  Krišćinski Zoran  Tešić Milan  Rosić Nenad 
Devetka #15/18 Marčić Miroslav  Arsenović Branislav  Kurtović Miloš  Krišćinski Zoran 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Vlada  Jovanović Goran  Ćirić Nebojša  Čikošev Ljubomir 
Humanitarni turnir petkom Jovanović Goran  Čiča Marko  Stanojev Milica  Ćurčin Rastko 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Milivojević Goran  Popović Nikola 
Devetka #14/18 Marčić Miroslav  Tešić Milan  Rosić Nenad  Martić Milan 
Hendikep nedelja 9 ball Ćirić Vlada  Zečević Milorad  Živković Miroslav  Jovanović Goran 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Šarac Goran  Popović Nikola  Jovanović Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Kočić Strahinja  Stojanović Vanja 
Prvenstvo Srbije - VII Turnir Verkić Miloš  Vukajlović Milinko  Klasović Andreja  Vranešević Ljubiša 
Humanitarni turnir petkom Ćirić Vlada  Blagojev Marina  Broćić Filip  Čiča Marko 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Škrbić Slobodan  Pavić Goran  Šarac Goran 
Devetka #13/18 Marčić Miroslav  Šunjkić Nikola  Živković Filip  Knežević Vladimir 
Uskrsnji hendikep Jovanović Goran  Stojanović Vanja  Ilić Mihajlo  Rajačić Zoran 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Vračević Aleksandar  Krisper Aleksandra  Nišić Nikola 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Pribanović Ivan  Ristić Ognjen 
Devetka #12/18 Timotijević Jovan  Marčić Miroslav  Kovjanić Nenad  Maksimović Dejan 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Blašković Nikola  Kočić Strahinja  Ostojič Momčilo 
Prvenstvo Srbije - VI Turnir Glišić Miladin  Verkić Miloš  Vukajlović Milinko  Mitrović Vladimir 
Humanitarni turnir petkom Milošević Marko  Ranković Marko  Puskaric Darko  Djordjević Nikola 
Turnir sredom Dondur Danijel  Radmanović Miloš  Milošević Miloš  Josić Aleksa 
Devetka #11/18 Tešić Milan  Kovjanić Nenad  Rosić Nenad  Jović Aleksandar 
Hendikep nedelja - 9 ball Filipović Nemanja  Stojanović Vanja  Njezić Dragan  Timotić Ivan 
Masters 2017/18 - U23 Pecelj Aleksa  Filipović Nemanja  Josić Aleksa  Radović Petar 
Masters 2017/18 - U17 Kostić Lazar  Šarac Bojana  Micovic Stefan  Bugarski Luka 
Zavrsni masters 2017/18 - zene Šarac Bojana  Stošić Snežana  Slatina Vesna  Stanojev Milica 
Zavrsni masters 2017/18 - veterani Pecelj Đorđe  Kremenović Miroslav  Cvejić Jovica  Pribanović Srđan 
Humanitarni turnir petkom Stanković Darko  Jovanović Goran  Ranković Marko  Ćirić Vlada 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Kremenović Miroslav  Stefanovic Goran  Ljubojević Miloš 
Devetka #10/18 Marčić Miroslav  Vodeničar Srđan  Šunjkić Nikola  Davidović Brane 
Hendikep nedelja - 10 ball Timotić Ivan  Čikošev Ljubomir  Cvejić Stevan  Filipović Nemanja 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Novaković Miloš  Belić Srđan  Djordjević Nikola 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Dondur Danijel  Čupković Dejan 
Devetka #9/18 Šunjkić Nikola  Maksimović Dejan  Knežević Vladimir  Gecin Saša 
Hendikep nedelja - 9 ball Olas Dejan  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Gajević Miša 
Prvenstvo Srbije - U17 6.tur Pilipović Dušan  Stanković Pavle  Belokapa Aleksandar  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - Zene 6.tur Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica  Rakic Ivana 
Prvenstvo Srbije - U23 6.tur Pecelj Aleksa  Radović Petar  Pavlović Nikola  Ilić Mihajlo 
Prvenstvo Srbije - Vet. 6.tur Kremenović Miroslav  Cvejić Jovica  Vig Leo  Škrbić Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Djordjević Nikola  Pavlović Branko  Glišić Nikola  Vračević Aleksandar 
Turnir sredom Škrbić Aleksandar  Popović Nikola  Pribanović Ivan  Babić Vladimir 
Devetka #8/18 Olas Dejan  Stijović Viktor  Vodeničar Srđan  Knežević Vladimir 
Hendikep nedelja - 10 ball Filipović Aleksandar  Cvejić Jovica  Janićijevć Mateja  Jovanović Goran 
Humanitarni turnir petkom Ćirić Vlada  Radulović Srdjan  Čiča Marko  Trifunović Marko 
Turnir sredom Mladenović Goran  Pecelj Aleksa  Škrbić Slobodan  Pecelj Đorđe 
Devetka #7/18 Kožan Danijel  Pavlica Andreja  Šunjkić Nikola  Jovančić Branislav 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Filipović Nemanja  Filipović Aleksandar  Marinković Marko 
Humanitarni turnir petkom Barlović Marko  Kovačević Marko  Glišić Nikola  Manić Goran 
Turnir sredom Filipović Aleksandar  Škrbić Aleksandar  Mihajlović Miloš  Milivojević Goran 
Devetka #6/18 Živković Filip  Marčić Miroslav  Maksimović Dejan  Davidović Brane 
Hendikep nedelja - 10 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Čikošev Ljubomir  Timotić Ivan 
Humanitarni turnir petkom Šarac Bojana  Šaćirović Edo  Ilić Mihajlo  Stijović Viktor 
Turnir sredom Dragićević Miloš  Čupković Dejan  Stanković Darko  Kočić Strahinja 
Devetka #5/18 Gecin Saša  Bajić Sale  Maksimović Dejan  Jovović Mitar 
Prvenstvo Srbije - U23 5.tur Ilić Mihajlo  Čupković Dejan  Pavlović Nikola  Šimun Srđan 
Prvenstvo Srbije - V Turnir - Zene Krisper Aleksandra  Šarac Bojana  Stošić Snežana  Rakic Ivana 
Prvenstvo Srbije - Vet. 5.tur Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Škrbić Aleksandar  Sabljar Žarko 
Hendikep nedelja - 9 ball Kočić Strahinja  Cvejić Jovica  Stanković Darko  Ćirić Vlada 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Stojanović Vanja  Belić Srđan  Stijović Viktor 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Čupković Dejan  Škrbić Aleksandar  Šarac Goran 
Devetka #4/18 Maksimović Dejan  Živković Filip  Tešić Milan  Bajić Sale 
Hendikep nedelja - 10 ball Kuzmanović Bojan  Stanković Darko  Cvejić Jovica  Marinković Marko 
Prvenstvo Srbije - U17 5.tur Micovic Stefan  Kostić Lazar  Pilipović Dušan  Belokapa Aleksandar 
Prvenstvo Srbije - V Turnir Lenard Lacko  Mladenović Goran  Pecelj Đorđe  Petrović David 
Humanitarni turnir petkom Stojanović Vanja  Ćirić Vlada  Ilić Mihajlo  Protić Đorđe 
Turnir sredom Kočić Strahinja  Stojanović Vanja  Stanković Darko  Škrbić Slobodan 
Turnir utorkom, hendikep Pavlović Branko  Sipkovski Dejan  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Devetka #3/18 Muratović Marko  Pavlica Andreja  Prvanov Aleksandar  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Jovanović Goran  Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Čikošev Ljubomir 
Humanitarni turnir petkom Jovanović Goran  Protić Đorđe  Ilić Mihajlo  Rakic Ivana 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja  Škrbić Slobodan 
Hendikep nedelja - 10 ball Pecelj Đorđe  Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Ćirić Marko 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Puskaric Darko  Ćirić Vlada  Stanojev Milica 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Gutaji Laslo  Kočić Strahinja 
Hendikep utorak Puskaric Darko  Kočić Strahinja  Majstorović Dejan  Pavlović Branko 
Devetka #2/18 Pavlica Andreja  Krišćinski Zoran  Knežević Vladimir  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Ćirić Vlada  Gajević Miša 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Barlović Marko  Ćirić Vlada  Krisper Aleksandra 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Grujić Zoran  Kočić Strahinja 
Hendikep turnir Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja  Grujić Zoran  Pecelj Đorđe 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Janićijevć Mateja  Živković Miroslav 
Devetka #1/18 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Filipović Aleksandar  Knežević Vladimir 
Humanitarni turnir Ranković Marko  Milošević Miloš  Maslarević Dejan  Krisper Aleksandra 
Turnir sredom Čulev Ilija  Svilar Zoran  Petrović David  Pribanović Ivan 
NOVOGODISNJI HENDIKEP Pecelj Đorđe  Pribanović Srđan  Protić Đorđe  Gajević Miša 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Ćirić Nebojša  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe 
Regionalna liga Srbije Tairoski Nesat  Lučić Nemanja  Nikolić Goran  Dimitrijević Stefan 
Humanitarni Turnir petkom Manić Goran  Stanković Darko  Vasović Velibor  Ćirić Vlada 
Turnir sredom Petrović David  Bugarski Milan  Kremenović Miroslav  Škrbić Slobodan 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Filipović Nemanja  Pribanović Srđan  Čikošev Ljubomir 
Devetka #30/17 Marčić Miroslav  Gvozdenović Stefan  Jovančić Vladimir  Krišćinski Zoran 
Hendikep utorak Vasović Velibor  Stanković Darko  Krisper Aleksandra  Rakic Ivana 
Prvenstvo Srbije - IV turnir Kostić Lazar  Bugarski Luka  Stanković Pavle  Radović Danilo 
Hendikep nedelja - 10 ball Olas Dejan  Protić Dejan  Ćirić Vlada  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije - IV turnir Verkić Miloš  Vranešević Ljubiša  Vukajlović Milinko  Pecelj Aleksa 
Devetka #29/17 Maksimović Dejan  Belić Josip  Milivojević Srđan  Živković Filip 
Prvenstvo Srbije - U23 3.tur Čupković Dejan  Filipović Nemanja  Ristović Pavle  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Žene 3.tur Šarac Bojana  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Prvenstvo Srbije - Vet. 3.tur Pribanović Ivan  Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Vasiljević Stefan  Šoklovački Nemanja  Solomonović Nikola 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Cvejić Jovica  Živković Miroslav  Čikošev Ljubomir 
Devetka #28/17 Olas Dejan  Belić Josip  Krišćinski Zoran  Kožan Danijel 
Champions Open Novogodisnji Lončarski Dragan  Grujić Zoran  Pribanović Srđan  Stefanovic Goran 
Champions Petak Hendikep Pecelj Đorđe  Jovanović Goran  Kerkez Milan  Solomonović Nikola 
Champions utorak Pecelj Đorđe  Vujadinović Luka  Kočić Strahinja  Puskaric Darko 
Devetka #27/17 Marčić Miroslav  Martić Miroslav  Maksimović Dejan  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe  Rajačić Zoran 
Champions Petak Vece Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Dimitrijević Stefan  Protić Dejan 
Champions Utorak Vece Lončarski Dragan  Pecelj Đorđe  Protić Dejan  Kočić Strahinja 
Devetka #26/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Ludoški Dragan  Živković Filip 
Prvenstvo Srbije - U17 3.tur Kostić Lazar  Zlatković Nemanja  Stojković Branislav  Micovic Stefan 
Prvenstvo Srbije- III turnir Verkić Miloš  Klasović Andreja  Martinović Martin  Marjanović Dragan 
Champions Petak Kočić Strahinja  Slatina Vesna  Dimitrijević Nikola  Đurić Ilija 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja 
Humanitarni turnir parova Marčić Miroslav  Dobriković Đorđe  Davidović Brane  Filipovic Dejan 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Živković Miroslav  Glišović Dragan  Mutavdžić Uroš 
ZABRANO Ilić Darko  Brković Vladimir  Stojanović Nenad  Brković Vladica 
Prvenstvo Srbije - Zene - 3. turnir Šarac Bojana  Abović Lidija  Krisper Aleksandra  Adamović Jovana 
Prvenstvo Srbije - U23 - 3.tur Pecelj Aleksa  Jeftić Stefan  Radović Petar  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Vet. 3.tur Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Šarac Goran  Škrbić Aleksandar 
Champions Petak  Njezić Dragan  Rajačić Zoran  Marković Đorđe  Jovanović Goran 
Hendikep sreda Vasiljević Stefan  Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Stanković Darko 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Kočić Strahinja  Pecelj Aleksa  Vasiljević Stefan 
Devetka #25/17 Knežević Vladimir  Petrov Željko  Maksimović Dejan  Djurdjev Dragana 
Prvenstvo Srbije - U17 2.tur Šarac Bojana  Mladenović Miloš  Zlatković Nemanja  Stojković Branislav 
Hendikep nedelja - 10 ball Rajačić Zoran  Vidaković Boris  Mutavdžić Uroš  Blašković Nikola 
Prvenstvo Srbije - II Turnir Klasović Andreja  Lončarski Dragan  Bugarski Milan  Vasiljević Stefan 
Champions Petak Hendikep Dimitrijević Stefan  Gerdijan Nemanja  Blagojev Marina  Ćirić Stefan  
Hendikep sreda Filipović Nemanja  Adamović Adam   Jovanović Goran  Stoilkov Ognjen 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Mladenović Goran  Lončarski Dragan  Vasiljević Stefan 
Devetka #24/17 Maksimović Dejan  Gecin Saša  Vodeničar Srđan  Teofanov Žarko 
Hendikep nedelja - 10 ball Lončarski Dragan  Mutavdžić Uroš  Matković Jovan  Filipović Aleksandar 
Champions petak Pecelj Đorđe  Ćirić Marko  Pavlović Branko  Ćirić Vlada 
Hendikep turnir sreda Mladenović Goran  Ćirić Nebojša  Njezić Dragan  Dragićević Miloš 
Champions Utorak Vece Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Solomonović Nikola  Kočić Strahinja 
Devetka #23/17 Kurtović Miloš  Marčić Miroslav  Vodeničar Srđan  Pavlica Andreja 
Hendikep nedelja - 10 ball Stanković Darko  Jovanović Goran  Solomonović Nikola  Cvejić Stevan 
Champions Petak Vece Stanković Darko  Stanković Aleksandar  Krisper Aleksandra  Protić Đorđe 
Hendikep sreda Filipović Aleksandar  Dobriković Đorđe  Stanković Darko  Mutavdžić Uroš 
Champions Utorak Vece Pecelj Aleksa  Mladenović Goran  Ilić B Nenad  Pravilovic Nikola 
Devetka #22/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Pavlica Andreja  Marčić Miroslav 
Hendikep nedelja - 10 ball Gajević Miša  Rajačić Zoran  Janićijevć Mateja  Cvejić Jovica 
Champions Hendikep petak Miljković Milan MIlje  Pravilovic Nikola  Protić Đorđe  Stanković Darko 
Hendikep sreda Anđelić Đorđe  Mutavdžić Uroš  Ćirić Marko  Vasiljević Stefan 
Champions Utorak Vece Vasiljević Stefan  Mladenović Goran  Mihić Dejan  Grujić Zoran 
Devetka Open #21/17 Jovančić Vladimir  Marčić Miroslav  Dobreskov Darko  Vodeničar Srđan 
Hendikep nedelja - 10 ball Glišović Dragan  Protić Dejan  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije II turnir - Veterani Kremenović Miroslav  Čuljak Damir  Pribanović Srđan  Vasović Velibor 
Prvenstvo Srbije II turnir - Zene Šarac Bojana  Blagojev Marina  Pasajlić Nevena 
Prvenstvo Srbije - U23 - 2.tur Jeftić Stefan  Pavlović Nikola  Šoklovački Nemanja  Ilić Mihajlo 
Champions Petak Vece Njezić Dragan  Kočić Strahinja  Mutavdžić Uroš  Stanojev Milica 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Mučibabić Radovan  Puskaric Darko  Vidaković Boris 
Devetka 20/17 Filipović Aleksandar  Olas Dejan  Radić Marko  Marčić Miroslav 
Prvenstvo Srbije Prvi turnir  Janićijevć Mateja  Bugarski Luka  Stojković Branislav  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - I turnir Verkić Miloš  Solomonović Nikola  Glišović Dragan  Mladenović Goran 
Champions petak Solomonović Nikola  Mladenović Vojkan  Jovanović Goran  Grujić Zoran 
Hendikep sreda Solomonović Nikola  Matković Jovan  Rajačić Zoran  Filipović Nemanja 
Champions utorak Solomonović Nikola  Ilić B Nenad  Grujić Zoran  Kočić Strahinja 
CueBall sreda Anđelić Đorđe  Rajačić Zoran  Ćirić Marko  Pavlović Branko 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Pecelj Đorđe  Mladenović Vojkan  Avramović Marko 
Prvenstvo Srbije I turnir - Juniori Pecelj Aleksa  Savić Stefan  Ristović Pavle  Stanković Aleksa 
Prvenstvo Srbije I turnir - Veterani Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Vig Leo 
Prvenstvo Srbije I turnir - Zene Šarac Bojana  Slatina Vesna  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra 
Champions petak Mladenović Goran  Stanković Darko  Grujić Zoran  Mutavdžić Uroš 
Devetka #18/17 Jovović Mitar  Maksimović Dejan  Milivojević Srđan 
Devetka #18/17 Olas Dejan  Maksimović Dejan  Mandrešević Sava 
Devetka #17/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Filipović Aleksandar  Petrov Željko 
Devetka #16/17 Vodeničar Srđan  Knežević Vladimir  Popović Nikola  Litavski Zdenko 
Devetka #15/17 Popović Nikola  Olas Dejan  Litavski Zdenko  Filipović Aleksandar 
Devetka #14/17 Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav  Kožan Danijel 
Devetka #14/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Jovanović Goran  Škrbić Aleksandar 
Devetka #13/17 Milivojević Srđan  Šunjkić Nikola  Kožan Danijel  Vodeničar Srđan 
Devetka #12/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Marinković Željko 
Devetka #11/17 Živković Filip  Marčić Miroslav  Tešić Milan 
Devetka #10/17 Bajić Sale  Petrov Željko  Jajić Uroš 
Devetka #08/17 Živković Filip  Tešić Milan  Maksimović Dejan 
Devetka #07/17 Vig Leo  Pribanović Ivan  Maksimović Dejan  Kremenović Miroslav 
Devetka Open #06/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Marčić Miroslav 
Devetka #05/17 Pribanović Srđan  Kožan Danijel  Jovović Mitar 
Devetka #03/17 Živković Filip  Vodeničar Srđan  Velendečić Aleksandar  Davidović Brane 
Devetka #02/17 (Bozicni turnir) Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Cepančić Đorđe  Kožan Danijel 
Devetka #01/17 (novogodisnji) Šupica Milan  Bajić Sale  Kurtović Miloš 
Devetka Open #32 Jovović Mitar  Marčić Miroslav  Ošljanac Darko 
Devetka Amater #1 Krišćinski Zoran  Jovović Mitar  Tešić Milan  Knežević Vladimir 
Devetka Open #31 Tešić Milan  Kožan Danijel  Bajić Sale  Šupica Milan 
Devetka Open #30 Maksimović Dejan  Ošljanac Darko  Jovović Mitar  Velendečić Aleksandar 
Devetka Open #29 Maksimović Dejan  Jović Dušan  Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav 
Devetka Open #28 Dobriković Đorđe  Maksimović Dejan  Jovović Mitar  Marčić Miroslav 
Devetka Open #27 Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Davidović Brane  Dobriković Đorđe 
Devetka Blic #2 Marčić Miroslav  Jović Dušan  Filipović Aleksandar 
Devetka Open #26 Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Bajić Sale  Vulović Stefan 
Devetka BLIC #1 Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Teofanov Žarko 
Devetka Open #25 Maksimović Dejan  Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Šupica Milan 
Devetka Open #24 Jovović Mitar  Pavlica Andreja  Dobriković Đorđe  Timotijević Jovan 
Devetka Open #22 Maksimović Dejan  Milivojević Srđan  Dobriković Đorđe  Jajić Uroš 
Devetka Open #21 Muratović Marko  Jovović Mitar  Maksimović Dejan  Timotijević Jovan 
Devetka Open #20 Maksimović Dejan  Filipović Aleksandar  Ilić Milan  Timotijević Jovan 
Devetka Open #19 Tešić Milan  Bajić Sale  Živković Filip  Maksimović Dejan 
Devetka Open #18 Muratović Marko  Vodeničar Srđan  Pavlica Andreja  Jovović Mitar 
Devetka Open #17 Maksimović Dejan  Kožan Danijel  Živković Filip  Tešić Milan 
Devetka Open #16 Olas Dejan  Maksimović Dejan  Tešić Milan  Marčić Miroslav 
Devetka Open #15 Olas Dejan  Krišćinski Zoran  Tešić Milan  Ćorić Dušan 
Devetka Open #14 Dobriković Đorđe  Kuzmanović Dejan  Maksimović Dejan  Bajić Sale 
Devetka Open #13 Bajić Sale  Ilić Milan  Tešić Milan  Kožan Danijel 
Devetka Open #12 Olas Dejan  Milivojević Srđan  Ilić Milan  Maksimović Dejan 
Devetka Open #11 Krišćinski Zoran  Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Timotijević Jovan 
Devetka Open #10 Pecelj Đorđe  Maksimović Dejan  Rančić Nebojša  Dobriković Đorđe 
Devetka Open #9 Maksimović Dejan  Dobriković Đorđe  Tešić Milan  Filipović Aleksandar 
Devetka Open #8 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Krišćinski Zoran  Timotijević Jovan 
Devetka Open #7 Ćorić Dušan  Tešić Milan  Krišćinski Zoran  Vulović Stefan 
Devetka Open #6 Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Krišćinski Zoran  Maksimović Dejan 
Devetka Open #5 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Šunjkić Nikola  Šupica Milan 
Devetka Open #4 Repak Siniša  Živanović Ivana  Šupica Milan  Vodeničar Srđan 
Devetka Open #3 Maksimović Dejan  Timotijević Jovan  Jovović Mitar  Filipovic Dejan 
Devetka Open 2 Filipovic Dejan  Trkulja Milan  Jovović Mitar  Repak Siniša 
Devetka open Maksimović Dejan  Repak Siniša  Pavlica Andreja  Kožan Danijel 
Prvi Timotijević Jovan  Šupica Milan  Tešić Milan  Jovović Mitar