X - Bilijar.club

X

--- Samostalni igraci ---

Poena: 0

Pobeda 0
Poraza 2


Trenutno igra u:Jedinstvo, St.Pazova
na turniru: Turnir Nedeljom

Odigrani mečevi

DatumIgrac1Igrac2Rez1Rez2KlubTurnir
31.05.2020Hruskar DarkoX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020Zarko MaksimovicX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020XSusic Milos01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020XTrajkovic Aleksandar01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020Jojić NenadX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020Radičević FilipX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020XRistić Ognjen01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020Xnikola manes01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
31.05.2020XHadžić Lidija01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XSimović Miodrag01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XBeljić Živojin01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XOpačić Predrag01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Aksentijević DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Radonja CikaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Simović MiodragX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020Pribanović SrđanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.05.2020XVranešević Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
28.05.2020Otahal JosipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.05.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.05.2020Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.05.2020XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.05.2020XSekulić Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Stošić SnežanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Ilic NikicaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XVranješ Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XStevanović Mire01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Škrbić AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Sekulić AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.05.2020Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
25.05.2020XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
25.05.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.05.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XJovanović Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Lončar VladimirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XTrumbetaš Vukasin01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Gal DavorX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Njezić DraganX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Milić JovanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XOpačić Predrag01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.05.2020XTodorov Miljan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.05.2020Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020XFelbab Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020Vitas MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020XOtahal Josip01 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
21.05.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalm turnir cetvrtkom
20.05.2020Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
20.05.2020XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
20.05.2020XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
20.05.2020XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
20.05.2020Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
20.05.2020Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.05.2020XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XGal Davor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Čeperković MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XTodorović Aleksandra01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XPavlov Dušan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Felbab DraganX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Tomić NebojšaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.05.2020Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.05.2020XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020XNjezić Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020Gal DavorX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020XSimović Miodrag01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
17.05.2020Ilić B.NenadX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.05.2020XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.05.2020XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.05.2020Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.05.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.05.2020Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.05.2020XViktor - Vlada01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
13.05.2020Paja - NikolaX10 Champions, BeogradMesecni turnir parova
11.05.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020XMihajlović Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020Milan CeperkovicX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020Pavlov DušanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.05.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.05.2020XGal Davor01 Champions, BeogradHendikep
10.05.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep
08.05.2020XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.05.2020XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.05.2020Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.05.2020Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.05.2020Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.03.2020XŠtrbac Zoran01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020XČupković Dejan01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020XPerović Sava01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020XStanisavljević Aleksandar01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Tintor JovicaX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Mladenović VojkanX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Ilić MihajloX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Beljić ŽivojinX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Ćelić DraganX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Drobac ŽeljkoX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020Vračević AleksandarX10 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020XMilanović Mihajlo01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020XRanković Gradimir01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
15.03.2020XStamenković Strahinja01 Taš, Beograd195.POOL&TAŠ OPEN
14.03.2020XMijatović Ronald01 Profesional, Beograd10-ball subotom
14.03.2020Dermišek IvanX10 Profesional, Beograd10-ball subotom
14.03.2020Spasić MarkoX10 Profesional, Beograd10-ball subotom
14.03.2020Vulović AleksandarX10 Profesional, Beograd10-ball subotom
14.03.2020XPecelj Nikola01 Profesional, Beograd10-ball subotom
14.03.2020XTodorov Miljan01 Profesional, Beograd10-ball subotom
13.03.2020Vidakovic - PejanovicX10 Profesional, Beogradmix turnir petkom
13.03.2020XPetrovic - Vladetic01 Profesional, Beogradmix turnir petkom
13.03.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
13.03.2020XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
13.03.2020Vidakovic - VulovicX10 Profesional, Beogradmix turnir petkom
13.03.2020Milinkovic - PetrovicX10 Profesional, Beogradmix turnir petkom
12.03.2020Gibanica AlenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
12.03.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
12.03.2020XMarković Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020XKItanović Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020Gajić RadošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.03.2020XMuratović Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.03.2020XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XALEKS & RONI01 Champions, BeogradTurnir parova
11.03.2020XPecelj Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Milinkovic LukaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XVranješ Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Paja - DareX10 Champions, BeogradTurnir parova
11.03.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XPecelj Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XPecelj Đorđe01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Jojić NenadX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.03.2020XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
09.03.2020XPopović Vukašin01 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XMihajlović Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XBarlović Marko01 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020XZec Aleksandar01 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020XBlagojev Marina01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Milos JevtovcX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Felbab DraganX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XGajin NIkola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XPopović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XVuković Miloš01 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020XMarković Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Pavlović DušanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XMarinković Ivan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Petković MatejaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Čikosev OgnjenX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020XCeperkovic Milan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.03.2020Barlović MarkoX10 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020Zec AleksandarX10 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020XVuković Miloš01 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
09.03.2020XPopović Vukašin01 Profesional, BeogradIII 9-ball ponedeljkom
08.03.2020XJovanović Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XBeljić Živojin01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Popović NemanjaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XMarković Nikola01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Marković NikolaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XDermišek Ivan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XSvrkota Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Muratović MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XJovanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.03.2020Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.03.2020XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020XMuratović Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020Muratović MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.03.2020XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.03.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020XMijatović Ronald01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020XKrmek Igor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020Krisper AleksandraX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020XNikolin Nenad01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020Zekic GeorgijeX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020XVidojevic Sinisa01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020Sremac ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020Tu MileX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.03.2020XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
02.03.2020XBuden Nina01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XVračević Aleksandar01 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020XStojic - Trumbetas01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
02.03.2020XGluhak Marina01 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XOpačić Predrag01 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Obadal TeodorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XALAVANJA - BOZIC01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
02.03.2020Mihailo PetrovićX10 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020XMarković Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XMarković Ivan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Čeperković MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Popović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Blagojev MarinaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Miloradović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.03.2020Stanic - SimovicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
02.03.2020XPecelj Nikola01 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020Vračević AleksandarX10 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020Vulović AleksandarX10 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020Spasić MarkoX10 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020XStamenković Strahinja01 Profesional, BeogradII 9-ball ponedeljkom
02.03.2020XDondur - Rakovic01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
02.03.2020Trajkovic - MitrovicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
02.03.2020Pribanovic - MilivojevicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
01.03.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020XJovanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020Felbab DraganX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020Vujnović MarinX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020Šoklovački NemanjaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.03.2020XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
27.02.2020Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020XBlagojev Marina01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020Trumbetaš VukasinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020XMijatović Ronald01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.02.2020XProtić Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.02.2020XKrisper Aleksandra01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Stevanović MireX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XŠkrbić Slobodan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XPribanović Srđan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XMilinkovic Luka01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Kostic BranimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XVranješ Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Krisper AleksandraX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Grujić ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.02.2020XRadičević Filip01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.02.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.02.2020Gajin NIkolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.02.2020Jojić NenadX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020XRadmanović Miloš01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020XTrajkovic Aleksandar01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020XMitrovic Nikola01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020XSusic Milos01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020Popović NikolaX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020Alavanja StanislavX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020Dondur DanijelX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020XRaković Jovan01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
23.02.2020XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020XStoilković Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020Vojvodić StevanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020Stojanović VanjaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020Mijatović RonaldX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020Perović DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.02.2020XMladenović Vladimir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
20.02.2020XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020XMrvić Lazar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020XMuratović Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020Draca SrdjanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.02.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.02.2020Aca - NikolaX10 Champions, BeogradTurnir parova
19.02.2020XBiber - Kitanovic01 Champions, BeogradTurnir parova
19.02.2020XStrale - Nidža01 Champions, BeogradTurnir parova
19.02.2020XCabunac Zoran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020Grujić ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.02.2020XŠvaba - Šoklovački01 Champions, BeogradTurnir parova
19.02.2020Sale - DapkeX10 Champions, BeogradTurnir parova
19.02.2020Guga Đango - DžoniX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.02.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020Pavlov DušanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020XGal Davor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020Pecelj NikolaX10 Profesional, Beograd9-ball ponedeljkom
17.02.2020XVračević Aleksandar01 Profesional, Beograd9-ball ponedeljkom
17.02.2020Tomić NebojšaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020Čikosev OgnjenX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2020Lončar VladimirX10 Profesional, Beograd9-ball ponedeljkom
17.02.2020XKočić Strahinja01 Profesional, Beograd9-ball ponedeljkom
16.02.2020XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XPetković Stevan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XVranešević Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XTorbica Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XRakić Ivana01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Jovanović MilošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XOgnjenovic Danilo01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.02.2020XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.02.2020XSaric Dimitrije01 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
15.02.2020Vida JozefX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XKevrešan Igor01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Janković Nikola X10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Rašić ArsenijeX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XNemanja Krsmanović01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Radovanović MilošX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XVulović Aleksandar01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Jovanovic SašaX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Aleksić SuzanaX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XLudajić Nikola01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Marjanović NikolaX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XNikolajev Dušan01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XVukicevic Danijel01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Bračika DušanX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XĆosić Milan01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XGnjidić Uros01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XBenderać Jakša01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Bošnjak StevanX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Popović NenadX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XJovanov Mile01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XDrašković Luka01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XFilipović Andrej01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Blažin StefanX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Mihajlović AleksandarX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Šarac NikolaX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Sajfert NikolaX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XVuković Nikola01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XSpasić Marko01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Damjanović MiloradX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Vuković MilošX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XGecin Saša01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XBugarski Luka01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XDjokić Aleksa01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XJovanović Goran01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Šarac BojanaX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Ludoški DraganX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XDragićević Miloš01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Marčić MiroslavX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Pecelj ĐorđeX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Pribanović IvanX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XDervišević Almin01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Jerkovic DimitijeX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Lenard LackoX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Bugarski MilanX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XČuljak Damir01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XMiljković Vladan01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Sabljar ŽarkoX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Stefanović GoranX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Olas DejanX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Valentik SamuelX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Grujić ZoranX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XIlić Nebojša01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Bugarski BranislavX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Šarac GoranX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XKunić Dragan01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020Kremenović MiroslavX10 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XČulev Ilija01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XKovačević Vanja01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XIlić B.Nenad01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XBugarski Dejan01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XVasiljević Vladimir01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XTeruhiko Sakamoto01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XGrbić Vitomir01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
15.02.2020XUlić Aleksandar01 BTT Joker, Novi SadSATURDAY CHALLENGER
14.02.2020XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
14.02.2020Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
13.02.2020XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XNikolić Milen01 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
13.02.2020XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XKočić Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XStojanović Vanja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XKItanović Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XBlašković Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XVranešević Nenad01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XGrbovic Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Vujnović MarinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XStefanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XBlašković Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Stojanović VanjaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XKItanović Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Vranešević NenadX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020Grbovic MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.02.2020XGibanica Alen01 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
13.02.2020XStošić Snežana01 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
13.02.2020Saric DimitrijeX10 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
13.02.2020Martinović AlenX10 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
13.02.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciBK PODRUM
12.02.2020Stevanović MireX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XVukićević Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XĆelić Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XMarović Relja01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Josić AleksaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XVukićević Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XKostic Branimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XVukicevic Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.02.2020XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.02.2020XGajin NIkola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020XObadal Teodor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020Radan SergejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020Pavlov DušanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020Stepanović OgnjenX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2020XPetrovic Mihajlo01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.02.2020Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020XVujnović Marin01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020XOgnjenovic Danilo01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020XKrisper Aleksandra01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020XJanićijevć Mateja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
09.02.2020Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
06.02.2020XKrisper Aleksandra01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XFelbab Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XMuratović Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XStojanović Vanja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XStefanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XKočić Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Čiča MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Felbab DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Grbovic MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020Mijatović RonaldX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.02.2020XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.02.2020XTimotijević Jovan01 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020Marinković LjubicaX10 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020XOšljanac Darko01 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020XGecin Saša01 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020Dašić DraganX10 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020XBlagojev Marina01 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020XOšljanac Darko01 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020Timotijević JovanX10 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
04.02.2020Tešić MilanX10 Devetka, PančevoLiga 2020 #1/15
03.02.2020XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XBuden Nina01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XAdamović Jovana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Klipa NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XNotev Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XStanojev Milica01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XALAVANJA - BOZIC01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
03.02.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Gajin NIkolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Adamović JovanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Vujnović MarinX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Mihailo PetrovićX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XSrećković Stefan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Stanojev MilicaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020Pavlov DušanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XLapčević Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XNotev Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2020XBabic - Ristic01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
03.02.2020Gmizic - PavicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
03.02.2020XJojic - Marinkovic01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
03.02.2020Dondur - RakovicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
03.02.2020Ranisavljevic - RadmanovicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
02.02.2020XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XVojvodić Stevan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XĆosić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XMrvić Lazar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XJanićijevć Mateja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Marinković MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Mladenović VladimirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Ćosić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Pribanović IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Kosancic IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Vojvodić StevanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.02.2020XPerović Sava01 Taš, Beograd194.POOL &TAŠ OPEN
02.02.2020XDabizljević Milan01 Taš, Beograd194.POOL &TAŠ OPEN
02.02.2020XVuković Dragiša01 Taš, Beograd194.POOL &TAŠ OPEN
02.02.2020Slatina DenisX10 Taš, Beograd194.POOL &TAŠ OPEN
02.02.2020Stanisavljević AleksandarX10 Taš, Beograd194.POOL &TAŠ OPEN
02.02.2020Mladenović VojkanX10 Taš, Beograd194.POOL &TAŠ OPEN
30.01.2020XKItanović Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
30.01.2020Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.01.2020XBožić Tihomir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XSajfert Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XZekic Georgije01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XRistić Ognjen01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Zekic GeorgijeX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XBožić Tihomir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020Ristić OgnjenX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2020XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
27.01.2020Stanojev MilicaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.01.2020XNotev Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.01.2020XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.01.2020KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.01.2020Mihailo PetrovićX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.01.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.01.2020Radmanović MilošX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
26.01.2020XMitrovic Nikola01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
26.01.2020XBabić Vladimir01 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
26.01.2020Gmizić DarkoX10 Jedinstvo, St.PazovaTurnir Nedeljom
26.01.2020XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XJovanović Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XTešić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XStefanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XOlas Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Vujadinović LukaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Tešić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Pecelj ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Stefanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Janićijevć MatejaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020XIlić B.Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.01.2020Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
25.01.2020XKane - Lošmi01 Champions, BeogradTurnir parova
25.01.2020Ogi -- ŠoklovackiX10 Champions, BeogradTurnir parova
25.01.2020XKrstic D.-Stankovic D.01 Champions, BeogradTurnir parova
25.01.2020Vesa - StefaX10 Champions, BeogradTurnir parova
25.01.2020Fica - MatejaX10 Champions, BeogradTurnir parova
25.01.2020XPecelj Dj. - Pecelj A.01 Champions, BeogradTurnir parova
23.01.2020XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020Manić GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020Mrvić LazarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.01.2020Mrvić LazarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
22.01.2020XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020Maslarević DejanX10 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020XOpačić Predrag01 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020Todorović AleksandraX10 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020KItanović NikolaX10 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
22.01.2020XSimović Miodrag01 Champions, BeogradTurnir parova
20.01.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.01.2020XRadan Sergej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.01.2020Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.01.2020Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.01.2020XNiskić Vladan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XJanićijevć Mateja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Niskić VladanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Janićijevć MatejaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Tešić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Ilić B.NenadX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Stefanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020Pribanović IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.01.2020XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.01.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020KItanović NikolaX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020XBatoćanin Aleksa01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020XGajin NIkola01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020XTorbica Branko01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020Rakić IvanaX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
18.01.2020XMaslarević Dejan01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020XČiča Marko01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020Stijović ViktorX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020Otahal JosipX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
17.01.2020XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradZavrsni masters Amatera za 2019
16.01.2020XBuden Nina01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020Grujić ZoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020XStojšić Zoran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020XVitas Miloš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.01.2020Opačić PredragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.01.2020Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
15.01.2020XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
15.01.2020Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
15.01.2020XRistić Ognjen01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
13.01.2020XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.01.2020XBuden Nina01 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.01.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.01.2020Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.01.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.01.2020XRanisavljevic - Radmanovic01 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
13.01.2020Cabunac - PopovicX10 Podrum, Novi BanovciMIX TURNIR
12.01.2020Maksimović DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XĆosić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XKrstin Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020Buden NinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XHadžić Lidija01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020Pribanović IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.01.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
11.01.2020XRakić Ivana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020Susa MirkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020Mladenović VojkanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020Ristić OgnjenX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020XVukosavljević Ognjen01 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020XStanić Nenad01 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020Keca SanjaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
11.01.2020XĆelić Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR ZA HEROJA SA KOŠARA
09.01.2020XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
09.01.2020XVukosavljević Božidar 01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
09.01.2020Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
09.01.2020Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
09.01.2020Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
08.01.2020Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.01.2020XStijović Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.01.2020XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.01.2020Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.01.2020Vitas MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.01.2020XTomić Nebojša01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.01.2020Krstin UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.01.2020XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.01.2020XTešić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.01.2020XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.01.2020Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.01.2020Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.01.2020XĆelić Dragan01 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020XDermšek Ivan01 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020XVujadinović Luka01 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020XČiča Marko01 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020Ranković GradimirX10 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020Ćurčin RastkoX10 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020Slatina VesnaX10 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020Pavlović DušanX10 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
05.01.2020Dapčević NikolaX10 Taš, Beograd193.POOL & TAŠ OPEN
04.01.2020XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
04.01.2020Stošić SnežanaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
04.01.2020XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
04.01.2020XSaric Dimitrije01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
03.01.2020Gibanica AlenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
03.01.2020Nikolić MilenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
03.01.2020Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
03.01.2020XUzelac Jovan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
03.01.2020XSaric Dimitrije01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
03.01.2020XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker Liga Turnir
02.01.2020Muratović MarkoX10 Champions, BeogradFica & Darko Open
02.01.2020XTeruhiko Sakamoto04 Champions, BeogradFica & Darko Open
30.12.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.12.2019XGlišić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.12.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.12.2019XMarinković Filip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.12.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XVranešević Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XVukosavljević Aleksa01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XPribanović Ivan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Tešić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Pribanović SrđanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Buden NinaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Vukosavljević AleksaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Marinković MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.12.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
28.12.2019Vuković MilošX10 Profesional, BeogradProfesional 9 ball
28.12.2019Pecelj NikolaX10 Profesional, BeogradProfesional 9 ball
28.12.2019XKočić Strahinja01 Profesional, BeogradProfesional 9 ball
28.12.2019XPopović Vukašin01 Profesional, BeogradProfesional 9 ball
25.12.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
25.12.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.12.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XCeperkovic Milan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XŠipka Goran01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XPavlović Kosta01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XPerović Sava01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Gvozdenović StefanX10 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019Ceperkovic MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Perović SavaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Šipka GoranX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Gajin NIkolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XStepanović Ognjen01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XTomić Nebojša01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.12.2019XTešić Milan01 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019XMarinković Ljubica01 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019Rosić NenadX10 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019Maksimović DejanX10 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019XTimotijević Jovan01 Devetka, PančevoLiga #10/10
24.12.2019XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoLiga #10/10
22.12.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XTešić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XPribanović Ivan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Tešić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Pribanović IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Stoilković DraganX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.12.2019XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.12.2019Rakić IvanaX10 Profesional, BeogradProfesional 9 ball
21.12.2019XPecelj Nikola01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019XStanković Pavle01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019Saric DimitrijeX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019XBugarski Luka01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019XKostić Lazar01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019Todorov MiljanX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019Madžarević OgnjenX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019Trtovac HarisX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
21.12.2019XMadžarević Milenko01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters juniori
19.12.2019XKris Holman01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019Dobricic SvetaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019XKočić Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.12.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.12.2019Bogdanović Kristina X10 Champions, BeogradTurnir parova
18.12.2019XNedeljković Srećko01 Champions, BeogradTurnir parova
18.12.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.12.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.12.2019Vukosavljević AleksaX10 Champions, BeogradTurnir parova
18.12.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
18.12.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.12.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.12.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.12.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
17.12.2019XVuković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019Batoćanin AleksaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019XKrišćinski Zoran01 Devetka, PančevoLiga #9/10
17.12.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019XŠipka Igor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019XRadovanović Filip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019Ceperkovic MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.12.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoLiga #9/10
17.12.2019Timotijević JovanX10 Devetka, PančevoLiga #9/10
17.12.2019Krstin UrošX10 Devetka, PančevoLiga #9/10
17.12.2019Marinković LjubicaX10 Devetka, PančevoLiga #9/10
17.12.2019XOšljanac Darko01 Devetka, PančevoLiga #9/10
15.12.2019Milivoje MaletkovićX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019XHot Anes01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019Bogićević AleksandarX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.12.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.12.2019XSljivic Bane01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.12.2019Kozomara NikolaX10 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
15.12.2019Mandić VanjaX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019XNema Robi01 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
15.12.2019XBukvić Muhamed01 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
15.12.2019XHerceg Ivana01 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
15.12.2019Tomić AleksandarX10 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
15.12.2019Dupljak DžemilX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019XJankovic Ivan01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
15.12.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.12.2019Ćosić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.12.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.12.2019XKonatar Miro01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019XBrković Vladica01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019XTanasijević Srđan01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019Mitrovic LukaX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019Jovanović IlijaX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019Radulovic AleksandarX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019Madžarević MilenkoX10 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019XStojanović Nenad01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019XPopović Nemanja01 Libero 5, ČačakREGIONAL POOL TOUR 15.12.2019
14.12.2019Jeftić AleksandarX10 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
14.12.2019Hadzić IlijazX10 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
14.12.2019XJanković Nikola01 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
14.12.2019Tešić AleksandarX10 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
14.12.2019XVuković Bane01 Fortuna, LoznicaLoznica 9ball open
14.12.2019Cupkovic & MilosevicX10 Meucci Big Joker, BeogradBalkan MIX
14.12.2019XTasic & Aceski01 Meucci Big Joker, BeogradBalkan MIX
12.12.2019Jančić NenadX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.12.2019XVujinović Marin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.12.2019XTrajković Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.12.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.12.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.12.2019Doža DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.12.2019XRuslanov & Tiklev01 Meucci Big Joker, BeogradBalkan MIX
12.12.2019Pribanovic & RadulovicX10 Meucci Big Joker, BeogradBalkan MIX
11.12.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XJojić Nenad01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019Sajfert NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XMarović Relja01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019Mitrovic NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.12.2019Vukićević StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.12.2019Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Stepanović OgnjenX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XGluhak Marina01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Krpić MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XKaranjac Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Ceperkovic MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XVuković Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XNikolajev Nebojša01 Devetka, PančevoLiga #8/10
10.12.2019XRadovanović Filip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Kostić AleksaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Vujinović MarinX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Maslarević DejanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XGašić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.12.2019Davidović BraneX10 Devetka, PančevoLiga #8/10
08.12.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019XFerenc Siniša 01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019Ilić DarkoX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019XTomić Aleksandar01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019XPribanović Srđan01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019XJovanović Goran01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019Josić AleksaX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019XĆosić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.12.2019Todorov MiljanX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
08.12.2019Pecelj ĐorđeX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019XVerkić Miloš01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019XVranešević Ljubiša01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019XSvilar Zoran01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019XTrtovac Haris01 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019Vukajlović MilinkoX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019Glišović DraganX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019Bugarski MilanX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019Pecelj AleksaX10 BTT Joker, Novi SadZavrsni masters 8 ball
07.12.2019Ilić DarkoX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019Pribanović SrđanX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019XJovanović Goran01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019Ilić B.NenadX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019XPopović Nemanja01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019XTodorov Miljan01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019Pecelj ĐorđeX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
07.12.2019XTomić Aleksandar01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
05.12.2019XRoca Josif01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir četrvtkom
05.12.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir četrvtkom
04.12.2019XVranešević Ljubiša01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019XBugarski Milan01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019XSvilar Zoran01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019XTrtovac Haris01 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019Vukajlović MilinkoX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019Glišović DraganX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019Verkić MilošX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
04.12.2019Pecelj AleksaX10 BTT Joker, Novi SadZavršni masters 10 ball
03.12.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019Đurđević PetarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019XTimotijević Jovan01 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019XKostić Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019XDašić Dragan01 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019Milošević NikolaX10 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019XGlišić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.12.2019XKrišćinski Zoran01 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019Ošljanac DarkoX10 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019Krstin UrošX10 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019XKnežević Vladimir01 Devetka, PančevoLiga #7/10
03.12.2019XMarinković Ljubica01 Devetka, PančevoLiga #7/10
02.12.2019XJovanovic - Kedic01 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
02.12.2019Pavic - BabicX10 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
01.12.2019XMihajlović Dragiša01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
01.12.2019Mihajlović MilošX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
01.12.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XAdamović Jovana01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Adamović JovanaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Lončarski DraganX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Šarac GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Ćosić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.12.2019Tomić AleksandarX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XPopović Nemanja01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Todorov MiljanX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XSvilar Zoran01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Šarac BojanaX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XDrljačić Budimir01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Kuzmanović DejanX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XPecelj Đorđe01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XDervišević Almin01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XVranešević Ljubiša01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XBugarski Milan01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019XTrtovac Haris01 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Vukajlović MilinkoX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Glišović DraganX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Jovanović GoranX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
01.12.2019Pecelj AleksaX10 Profesional, BeogradZavrsni Master 9 ball
28.11.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019Olas DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.11.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.11.2019XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XNikolin Nenad01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XBošnjaković Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Marinkovic JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Bošnjaković AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Ristić OgnjenX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XNikolin Nenad01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XIlic Nemanja01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.11.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoLiga #6/10
27.11.2019Timotijević JovanX10 Devetka, PančevoLiga #6/10
26.11.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Kostić AleksaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Gajin NIkolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XGal Davor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Felbab DraganX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XKrpić Milan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Ranković MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.11.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.11.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
24.11.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.11.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.11.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.11.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.11.2019Glišović DraganX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.11.2019Bulatović LukaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.11.2019Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.11.2019Kosanović LukaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.11.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.11.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.11.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019XTodorović Aleksandra01 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019XPecelj Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019XRadan Sergej01 Champions, BeogradTurnir parova
20.11.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
19.11.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XKostić Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Marinković FilipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XRanković Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XBićelac Milan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Glišić NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XKostić Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.11.2019XGajin NIkola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
14.11.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XDoža Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Ćosić MilanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019Protić DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.11.2019XKočić Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.11.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XStošić Snežana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XRanisavljević Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XRanisavljević Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XPecelj Đorđe01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XNikolin Nenad01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019XFilipović Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Ristić OgnjenX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Stošić SnežanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.11.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
12.11.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.11.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.11.2019XRamčević Ekrem01 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019Gvozdenović StefanX10 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019XMilošević Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019Pavlica AndrejaX10 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019Krstin UrošX10 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019Maksimović DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019XMartić Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #23/19
10.11.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Simović MiodragX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Stanojković NenadX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019Vranešević NenadX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
10.11.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
07.11.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Doža DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XMarinković Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Dobricic SvetaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.11.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
06.11.2019Grujić ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.11.2019XSusa Mirko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.11.2019Ristić OgnjenX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.11.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
05.11.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XMihajlović Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XKlipa Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XĐurđević Petar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XDavidović Brane01 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Tomić NebojšaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XStijović Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Klipa NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.11.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019Martić IvanX10 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019XTešić Milan01 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019Marinković LjubicaX10 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019Davidović BraneX10 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019Timotijević JovanX10 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoLiga #3/10
05.11.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoLiga #3/10
04.11.2019XJojic - Marinkovic01 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019XMarinko - Bosnjakovic01 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019Gmizić - BabićX10 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019XALAVANJA - BOZIC01 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019XDondur - Rakovic01 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019Jojic - MarinkovicX10 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019Jules Verne - JosićX10 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019XRanisavljevic - Radmanovic01 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
04.11.2019Mladenovic - CelicX10 Podrum, Novi BanovciMIX Turnir
03.11.2019Dašić DraganX10 Devetka, PančevoDevetka #22/19
03.11.2019XMaksimović Dejan01 Devetka, PančevoDevetka #22/19
03.11.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoDevetka #22/19
03.11.2019Marčić MiroslavX10 Devetka, PančevoDevetka #22/19
03.11.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XSaković Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Doža DanielX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XLončarski Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XStoilkov Ognjen01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Kočić StrahinjaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Saković ZoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Ilić B.NenadX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
03.11.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.11.2019XHusein Djulovic01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XTodorov Miljan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XOpačić Predrag01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XPopović Nemanja01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XČupković Aleksandar01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XMilić Jovan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XStefanović Goran01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XHot Anes01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019Trtovac HarisX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019Verkić MilošX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019Šarac BojanaX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019Vujadinović LukaX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XBrunčević Ahmet01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XKlanšček Pavle01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XMadžarević Milenko01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
02.11.2019XBrković Vladimir01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XTodorov Miljan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XIlić Darko01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XPribanović Srđan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XVukajlović Milinko01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XBugarski Milan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XTrtovac Adin01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XKostić Lazar01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Opačić PredragX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Stevovic MilanX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XGlišović Dragan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Dervišević AlminX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XHot Anes01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Husein DjulovicX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XIlić B.Nenad01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Popović NemanjaX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Vranešević LjubišaX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Kuzmanović DejanX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Klasović AndrejaX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Jovanović GoranX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Čupković AleksandarX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XMilić Jovan01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Stefanović GoranX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019XStanković Darko01 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
01.11.2019Pecelj AleksaX10 Libero 5, Čačak6. turnir Masters serije
31.10.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
31.10.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
30.10.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XStamenković Strahinja01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Nikolin NenadX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XRistić Ognjen01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XŠkrbić Slobodan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Pecelj ĐorđeX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Stamenković StrahinjaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Hruskar DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
30.10.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
29.10.2019XKlipa Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XMilovic MIilan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XKostić Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XCeperkovic Milan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Perović SavaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Milovic MIilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Tomić NebojšaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Klipa NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Ceperkovic MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XKostić Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.10.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.10.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
27.10.2019Simović MiodragX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.10.2019XRistić Ognjen01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Buišić VladicaX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XĆelić Dragan01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Keca SanjaX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Milošević MilošX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XKlanšček Pavle01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Cabunac ZoranX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Ilić MiroslavX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Radelic RatkoX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XJovanović Slobodan01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
26.10.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciHUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
24.10.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
24.10.2019XPopović Vukašin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
24.10.2019Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
24.10.2019XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.10.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.10.2019Stanišljević ZlatkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.10.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XTomić Nebojša01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XGajin NIkola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Doža DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Tomić NebojšaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.10.2019XGajin NIkola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.10.2019XKrišćinski Zoran01 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019Gvozdenović StefanX10 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019XJovančić Branislav01 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019XMaksimović Dejan01 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019XMarčić Miroslav01 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019Jovančić BranislavX10 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019Pavlica AndrejaX10 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019XKrišćinski Zoran01 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019Rosić NenadX10 Devetka, PančevoDevetka #21/19
20.10.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
20.10.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.10.2019XRajačić Zoran01 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019Klanšček PavleX10 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019XĆirić Vlada01 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019Ivanovic AleksandarX10 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019XSaković Zoran01 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019XŠoklovački Nemanja01 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019Jovanović GoranX10 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
19.10.2019Glišović DraganX10 Meucci Big Joker, BeogradMeucci Hendikep Subotom 1/19
17.10.2019Marčić MiroslavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
17.10.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
17.10.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
17.10.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
16.10.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
16.10.2019XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
16.10.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
16.10.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradTurnir parova
16.10.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
16.10.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
15.10.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XStošić Snežana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Radan SergejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Milovic MIilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Stošić SnežanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XTomić Nebojša01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.10.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.10.2019Marinković LjubicaX10 Devetka, PančevoDevetka #20/19
13.10.2019XJovančić Branislav01 Devetka, PančevoDevetka #20/19
13.10.2019Marčić MiroslavX10 Devetka, PančevoDevetka #20/19
13.10.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #20/19
13.10.2019XTodorović Aleksandra01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019XGrujičić Jelena01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019XKrisper Aleksandra01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019XStošić Snežana01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019XKrisper Aleksandra01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019XŠarac Bojana01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019Jevtić NatašaX10 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019Hadžić LidijaX10 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019Stanojev MilicaX10 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019Rakić IvanaX10 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
13.10.2019XGrujičić Jelena01 BK Pool, ZemunDrzavni Masters Zene
12.10.2019Gnjidić UrosX10 Podrum, Novi BanovciDržavni Masters (Juniori)
12.10.2019XBračika Dušan01 Podrum, Novi BanovciDržavni Masters (Juniori)
12.10.2019XKostić Lazar01 Podrum, Novi BanovciDržavni Masters (Juniori)
12.10.2019Trtovac HarisX10 Podrum, Novi BanovciDržavni Masters (Juniori)
10.10.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019XĐurić Ilija01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019XKanački Srdjan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.10.2019Pavlović BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
09.10.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019XNikolin Nenad01 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019XMitrović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR U SRED SREDE
09.10.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.10.2019XTomić Nebojša01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.10.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.10.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.10.2019XRadonjic Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.10.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
06.10.2019XMilošević Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #19/19
06.10.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoDevetka #19/19
06.10.2019Olas DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #19/19
06.10.2019XMarčić Miroslav01 Devetka, PančevoDevetka #19/19
06.10.2019XVranešević Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
06.10.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
06.10.2019Ilić B.NenadX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
06.10.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.10.2019Grujić ZoranX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
05.10.2019Popović NemanjaX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
05.10.2019XBugarski Luka01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
05.10.2019Simović MiodragX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
05.10.2019XDelić Goran01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
05.10.2019XRakić Ivana01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
05.10.2019XSimović Nikola01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019Svilar ZoranX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019Vranešević LjubišaX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019Jovanović GoranX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019Pecelj AleksaX10 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019XVukajlović Milinko01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019XBugarski Milan01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
04.10.2019XGlišović Dragan01 BTT Joker, Novi SadDRZAVNO PRVENSTVO 5. MASTERS
03.10.2019Doža DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
03.10.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
03.10.2019Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
03.10.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
02.10.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Bugarski BranislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XKrisper Aleksandra01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XRadičević Filip01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XMijatović Ronald01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XPavlović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XMijatović Ronald01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Krisper AleksandraX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Pavlović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Radičević FilipX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Herceg IvanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.10.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
01.10.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XGajin NIkola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Janda ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019XBraletić Stevan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
01.10.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.09.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XDermšek Ivan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XRadulovic Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XGal Davor01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XBogdanović Kristina 01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.09.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.09.2019XRanisavljević Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019Ranisavljević DraganX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019XRistić Ognjen01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
25.09.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.09.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XGlišić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XTomić Nebojša01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.09.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.09.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XStanojev Milica01 Champions, BeogradDrzavni Masters Zene
22.09.2019XŠarac Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradDrzavni Masters Zene
22.09.2019XMadžarević Ognjen01 Libero 5, ČačakDRZAVNI MASTERS JUNIORI
22.09.2019Bogićević OgnjenX10 Libero 5, ČačakDRZAVNI MASTERS JUNIORI
22.09.2019XSaric Dimitrije01 Libero 5, ČačakDRZAVNI MASTERS JUNIORI
22.09.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XŠarac Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Pribanović SrđanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Marinković MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.09.2019Todorov MiljanX10 Libero 5, ČačakDRZAVNI MASTERS JUNIORI
22.09.2019Trtovac HarisX10 Libero 5, ČačakDRZAVNI MASTERS JUNIORI
22.09.2019XKostić Lazar01 Libero 5, ČačakDRZAVNI MASTERS JUNIORI
21.09.2019Tešić MilanX10 Devetka, PančevoDevetka Open
21.09.2019XMutavdžić Uroš01 Devetka, PančevoDevetka Open
21.09.2019XStanković Darko01 Devetka, PančevoDevetka Open
20.09.2019XFilipović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka Open
20.09.2019Stević BatoX10 Devetka, PančevoDevetka Open
20.09.2019Bugarski BranislavX10 Devetka, PančevoDevetka Open
18.09.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XGluhak Marina01 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
18.09.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
18.09.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XMaljković Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XGluhak Marina01 Champions, BeogradTurnir parova
18.09.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradTurnir parova
17.09.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XMilovic MIilan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XGal Davor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Milovic MIilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XŠipka Goran01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XStijović Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.09.2019XRadan Sergej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
15.09.2019XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
15.09.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
15.09.2019Martinović AlenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
15.09.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
15.09.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
15.09.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
15.09.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.09.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.09.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XMilovic MIilan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Buden NinaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Milovic MIilanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Muratović MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019Čupković DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XPecelj Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.09.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.09.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Herceg IvanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Ilić B.NenadX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Vujadinović LukaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Ćelić DraganX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
11.09.2019XMladenović Vojkan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.09.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Tintor DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XGlišić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XMihajlović Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Radan SergejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.09.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.09.2019XVranješ Darko01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
08.09.2019XVranješ Bojan01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
08.09.2019Vranješ DarkoX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
08.09.2019Nikolić NikolaX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
08.09.2019Vranješ BojanX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
08.09.2019Mihajlović MilošX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
08.09.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.09.2019XĆirić Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.09.2019XMarčić Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.09.2019XIlić B.Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.09.2019Tešić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
08.09.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
07.09.2019XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019XTešić Milan01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019XMartić Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019XKnežević Vladimir01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019XMarčić Miroslav01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019XJovančić Branislav01 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019Kuburić NebojšaX10 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019Martić IvanX10 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoDevetka #18/19
07.09.2019Olas DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #18/19
05.09.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019XMaljković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019Glišić NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
05.09.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.09.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
04.09.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
01.09.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.09.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.08.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XGerdijan Nemanja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Radovanović FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Buden NinaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Felbab DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XGrujičić Jelena01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019Marković DamjanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XGal Davor01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.08.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.08.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
28.08.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.08.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.08.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
25.08.2019XStošić Snežana01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019Radelic RatkoX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019XPilipović Dušan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
25.08.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
25.08.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
25.08.2019Marković DamjanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
25.08.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
22.08.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019XMihajlović Miloš01 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019Grujičić JelenaX10 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
22.08.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradHendikep cetvrtak
21.08.2019XBogdanović Kristina 01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019XRadonjic Vladimir01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019XGerdijan Nemanja01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019XGal Davor01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019Doža DanielX10 Champions, BeogradMesecni turnir parova
21.08.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradMesecni turnir parova
20.08.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.08.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.08.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.08.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.08.2019Uzelac JovanX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
18.08.2019XPilipović Dušan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
18.08.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
18.08.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
18.08.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019XBuden Nina01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019XMihajlović Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019Marković DamjanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019Šarac BojanaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.08.2019XŠarac Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.08.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XKočić Strahinja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XMilošević Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XJovanović Miloš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XPecelj Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Pavlović BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Kočić StrahinjaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Pecelj ĐorđeX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Pecelj NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Radović StefanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
15.08.2019XJovanović Miloš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
14.08.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XBugarski Luka01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XRanisavljević Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019XFilipović Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Bugarski MilanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Bugarski BranislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Ranisavljević DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.08.2019Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
13.08.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.08.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.08.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
13.08.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
08.08.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
08.08.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
08.08.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
08.08.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
08.08.2019Pavlović SrđanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
08.08.2019XTodorović Jovan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
07.08.2019XStanković Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019XČupković Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019XBožić Tihomir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019Stanković DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019Ilić B.NenadX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
07.08.2019XStanković Pavle01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
06.08.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
06.08.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
06.08.2019XGlišić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
06.08.2019Milovic MIilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
04.08.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
04.08.2019Nikolić MilenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
04.08.2019Pilipović DušanX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
04.08.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
02.08.2019XVojnović Momčilo01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
02.08.2019Mihajlović DragišaX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
02.08.2019Mihajlović MilošX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
02.08.2019Stojić BorivojX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
01.08.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
01.08.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
01.08.2019XGrbovic Marko01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
01.08.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
01.08.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
01.08.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
31.07.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XMladenović Vojkan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XKedić Milan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XGrujić Zoran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XDolanić Boris01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XMiletić Miroslav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Mladenović VojkanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Dolanić BorisX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Grujić ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019XŠkrbić Slobodan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Filipović AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
31.07.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.07.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XTodorović Aleksandra01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XTrumbetaš Vukasin01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Trumbetaš VukasinX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Mihajlović MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Milovic MIilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.07.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.07.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
28.07.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
28.07.2019Martinović AlenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
28.07.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
28.07.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
28.07.2019XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
28.07.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
28.07.2019Marinković MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
28.07.2019XTeruhiko Sakamoto01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
25.07.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.07.2019Tripković GradimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.07.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.07.2019XNiskić Vladan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.07.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.07.2019Muratović MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
24.07.2019XMarinkovic Jovan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XRanisavljević Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XRistić Ognjen01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Marčić MiroslavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Marinkovic JovanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Herceg IvanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Ranisavljević DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
24.07.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
21.07.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
21.07.2019XMartinović Alen01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
21.07.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
21.07.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
21.07.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
21.07.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.07.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.07.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
18.07.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
18.07.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
18.07.2019XJovanović Miloš01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
18.07.2019Pecelj NikolaX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
18.07.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
17.07.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019XTodorović Aleksandra01 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019XFilipović Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
17.07.2019XPecelj Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019Grujić ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
17.07.2019Svrkota StefanX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019XPecelj Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradTurnir parova
17.07.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
17.07.2019Herceg IvanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
14.07.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSNOOKER TURNIR
14.07.2019XUzelac Jovan01 Podrum, Novi BanovciSNOOKER TURNIR
14.07.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSNOOKER TURNIR
14.07.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciSNOOKER TURNIR
14.07.2019XGrujić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Marinković MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XRadovanović Filip01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XJovanović Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Zdravkovic IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XMarković Damjan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Ćirić MarkoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Radovanović FilipX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XStoilković Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Grujić ZoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Vidaković BorisX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.07.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
11.07.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.07.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.07.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XTrajkovic Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Marjanovic NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XCalic Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Ranisavljević DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Miljković MilanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Miljković VladanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
10.07.2019XJosić Aleksa01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
09.07.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019Todorović AleksandraX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.07.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.07.2019XPilipović Dušan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019XGibanica Alen01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019XRadelic Ratko01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019Saric DimitrijeX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019XRadelic Ratko01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019Gibanica AlenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019Uzelac JovanX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019XCabunac Zoran01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
07.07.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
07.07.2019XCvejić Stevan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
07.07.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
07.07.2019XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
04.07.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XKvas Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XMuratović Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Matković JovanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Kvas AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Vukosavljević Božidar X10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XTodorović Jovan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Pavlović SrđanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.07.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
03.07.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XSusa Mirko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XMilinkovic Luka01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XVranješ Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XDolanić Boris01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Susa MirkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
03.07.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
02.07.2019Janda ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.07.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.07.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.07.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
30.06.2019XPilipović Dušan01 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
30.06.2019Gibanica AlenX10 Podrum, Novi BanovciSnooker Turnir
30.06.2019XSimović Miodrag01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
30.06.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
29.06.2019Keca SanjaX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XIlić Miroslav01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Ćelić DraganX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XVasović Velibor01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Tot ŠandorX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Olas DejanX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Spajić MaksimX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Milinkovic LukaX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XIlić Miroslav01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
29.06.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciHumanitarni turnir
27.06.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XMilić Jovan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XLončarski Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XPavlović Srđan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Dimitrijević BojanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Simović MiodragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019Todorović JovanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.06.2019XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
26.06.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XHruskar Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XKlanšček Pavle01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Hruskar DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XŠkrbić Slobodan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Mladenović VojkanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Klanšček PavleX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Herceg IvanaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
26.06.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
23.06.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XStojanović Ivan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XZdravkovic Ivan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XNjezić Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Miljkovic NikolaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Šarac GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Zdravkovic IvanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Grujović MihailoX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XLončarski Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019Marković DamjanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
23.06.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
20.06.2019XRavić Saša01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Felbab DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XŠoklovački Nemanja01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XRavić Saša01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019XDoža Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Lončarski DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Dermšek IvanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Grbovic MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.06.2019Ilić MihajloX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
19.06.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
19.06.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
18.06.2019XGal Davor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XGrbovic Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XZlatanović Nemanja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Gal DavorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Radovanović FilipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
18.06.2019Zlatanović NemanjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
16.06.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
16.06.2019Aksentijević DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
13.06.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Muratović MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Matković JovanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019Stanković DarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
13.06.2019XGal Davor01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
12.06.2019XDjurović Branko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.06.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.06.2019XDrobac Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019Todorović AleksandraX10 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019XVasiljević Milica01 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019XPilipović Dušan01 Podrum, Novi BanovciSNOOKER TURNIR
12.06.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.06.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradTurnir parova
12.06.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSNOOKER TURNIR
12.06.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.06.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
12.06.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
11.06.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.06.2019XGal Davor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.06.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.06.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.06.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
11.06.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
06.06.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XPavlović Branko01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XGal Davor01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XDermšek Ivan01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XDermšek Ivan01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XJovanović Vuk01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019XKosanović Luka01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Josić AleksaX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Gal DavorX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
06.06.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
05.06.2019XVasovic Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
05.06.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
05.06.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
05.06.2019Lazarević VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
05.06.2019XMiletic Slavoljub01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
05.06.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
04.06.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
04.06.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.06.2019XGlumac Boban01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XTodorović Aleksandra01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XVasiljević Milica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XAdamović Jovana01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Rajačić ZoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XPetković Stevan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Vidaković BorisX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019Cvejić StevanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XĆirić Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.06.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
01.06.2019Martić IvanX10 Devetka, PančevoDevetka #16/19
01.06.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka #16/19
01.06.2019XBordoš Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #16/19
01.06.2019Knežević VladimirX10 Devetka, PančevoDevetka #16/19
01.06.2019Filipović AleksandarX10 Devetka, PančevoDevetka #16/19
01.06.2019XTešić Milan01 Devetka, PančevoDevetka #16/19
30.05.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XVasiljević Milica01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019Dangubić MilošX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019Adamović JovanaX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XJosić Aleksa01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019Cvejić StevanX10 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XGal Davor01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
30.05.2019XSimović Miodrag01 Champions, BeogradHendikep Cetvrtkom
29.05.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XRudić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XBelokapa Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Kremenović MiroslavX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Ilic NikicaX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Belokapa AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.05.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
28.05.2019Gašić NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019XVukosavljević Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
28.05.2019Krpić MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.05.2019Vasiljević MilicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XĆosić Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XCvejić Stevan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Todorović AleksandraX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Ćosić MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Aksentijević DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Petković StevanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019Pribanović SrđanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
26.05.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
25.05.2019XVodeničar Srđan01 Devetka, PančevoDevetka #15/19
25.05.2019Marčić MiroslavX10 Devetka, PančevoDevetka #15/19
25.05.2019Ferenc Siniša X10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019XMilovanović Milan01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019Kostić LazarX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019Vranešević NenadX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019XRadulović Marko01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019XTrajković Miloš01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019Opačić PredragX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019Ilić DarkoX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019XMiladinović Marko01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
25.05.2019XKlasović Andreja01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019XVranešević Ljubiša01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019XVukajlović Milinko01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019XMadžarević Milenko01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019XStevovic Milan01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019XGlišović Dragan01 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019Petrović DavidX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019Bugarski MilanX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019Jovanović GoranX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019Stevanović VladimirX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
24.05.2019Pecelj AleksaX10 Atlantis, Niš4. Turnir Masters Serije
23.05.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XRadović Stefan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XAdamović Jovana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Lončarski DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Dimitrijević StefanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Maljković AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XAdamović Jovana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
23.05.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
22.05.2019XHruskar Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XRadelic Ratko01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019XKremenović Miroslav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XBelokapa Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019XUzelac Jovan01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Ranisavljević DraganX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XSaric Mihailo01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019Milošević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Hruskar DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Klanšček PavleX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Kremenović MiroslavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Keca SanjaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XVujadinović Luka01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019XMilivojević Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.05.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019Radelic RatkoX10 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019Pilipović DušanX10 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019Saric DimitrijeX10 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
22.05.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciSnooker turnir
21.05.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
21.05.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
21.05.2019XDangubić Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
21.05.2019Gligorijević MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
21.05.2019Radan SergejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
21.05.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.05.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Stoilkov OgnjenX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XNjezić Dragan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Pribanović SrđanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Aksentijević DejanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
19.05.2019XHadžić Dušan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
15.05.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XJovanović Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XBožić Tihomir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019XVasiljević Milica01 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019XNikolin Nenad01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019Felbab DraganX10 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradTurnir parova
15.05.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Nikolin NenadX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XHruskar Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019XŠkrbić Slobodan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Ristić OgnjenX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
15.05.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
14.05.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
14.05.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
14.05.2019Stamenić MilošX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
14.05.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.05.2019XSlatina Vesna01 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019XTodorović Aleksandra01 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019XJovanović Goran01 BK Pool, ZemunDrzavno prvenstvo vetereana
12.05.2019Adamović JovanaX10 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019XSimanović Katarina01 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019XHadžić Lidija01 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019Jevtić NatašaX10 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019Pasajlić NevenaX10 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019Rakić IvanaX10 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019XGrujičić Jelena01 Profesional, BeogradVI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
12.05.2019XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.05.2019XPesut Ivan01 BK Pool, ZemunDrzavno prvenstvo vetereana
12.05.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.05.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.05.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
12.05.2019Kremenović MiroslavX10 BK Pool, ZemunDrzavno prvenstvo vetereana
12.05.2019Klanšček PavleX10 BK Pool, ZemunDrzavno prvenstvo vetereana
12.05.2019Jovanović GoranX10 BK Pool, ZemunDrzavno prvenstvo vetereana
11.05.2019XNovković Petar01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XVlačić Dušan01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XMadžarević Milenko01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XĐorđijević Miloš01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Đermanović DimitrijeX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XRončević Danilo01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Drustinac SanelX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XMadžarević Ognjen01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XPecelj Nikola01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XTodorov Miljan01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Vlačić DušanX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Jovanović JovanX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Novković PetarX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XBugarski Luka01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Kostić LazarX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Hot AnesX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Madžarević MilenkoX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Madžarević OgnjenX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019Trtovac HarisX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
11.05.2019XStanković Pavle01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 4. Masters
08.05.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
08.05.2019Nikolin NenadX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
07.05.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XMitrović Dobrica01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XBogdanović Kristina 01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XUmut Akyol01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Umut AkyolX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XOtahal Josip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Srećković StefanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Mitrović DobricaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.05.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.05.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XKočić Strahinja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Vidaković BorisX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Rajačić ZoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Hadžić LidijaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
05.05.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
02.05.2019XMitrović Dobrica01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
02.05.2019XCvejić Stevan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
02.05.2019Vasiljević MilicaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
02.05.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
02.05.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
02.05.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
29.04.2019XPetrov Dejan01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XOšljanac Darko01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XIlić Nenad01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XŠarac Goran01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XBordoš Ivan01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XFilipović Aleksandar01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XPavlović Nikola01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XRajačić Zoran01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XKnežević Vladimir01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XKovjanić Nenad01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XDavidović Brane01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XMarčić Miroslav01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XMartić Miroslav01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XTešić Milan01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XTrkulja Milan01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XBabić Vladimir01 Devetka, PančevoPancevo Open
29.04.2019XRistić Ognjen01 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Vasović VeliborX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Bajić SaleX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Manić GoranX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Kedić MilanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Marinković LjubicaX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Ćosić MilanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Jevtić StefanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Petrov ŽeljkoX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Dapčević NikolaX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Miljković MilanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Pribanović IvanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Jankovic IvanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Aćimović PredragX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Gvozdenović StefanX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Vig LeoX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Ristić OgnjenX10 Devetka, PančevoPancevo Open
27.04.2019Opačić PredragX10 Devetka, PančevoPancevo Open
25.04.2019XSvrkota Stefan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019XPerović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019XStanojev Milica01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019Perović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019Svrkota StefanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
25.04.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
24.04.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Kedić MilanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Marinkovic JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Petrović BorislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XIlić Nebojša01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Kočić StrahinjaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
24.04.2019Jovanović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.04.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XDuplančić Andrija01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Vukosavljević AleksaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Vukosavljević Božidar X10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Čiča MarkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XMarinković Filip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Vukosavović VukX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XRadović Stefan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
23.04.2019XCeperkovic Milan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
21.04.2019Knežević VladimirX10 Devetka, PančevoDevetka #14/19
21.04.2019XMilošević Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #14/19
21.04.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #14/19
21.04.2019Krišćinski ZoranX10 Devetka, PančevoDevetka #14/19
21.04.2019Dašić DraganX10 Devetka, PančevoDevetka #14/19
21.04.2019XGvozdenović Stefan01 Devetka, PančevoDevetka #14/19
21.04.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.04.2019XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.04.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
21.04.2019Maljković AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
18.04.2019XKrstić Vojislav01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019XStojanović Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019Lončarski DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019Josić AleksaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
18.04.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
17.04.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XVasiljević Milica01 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019Mladenović VojkanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XBelokapa Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XNikolić Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XSvrkota Stefan01 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019Vasiljević MilicaX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019XAdamović Jovana01 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradTurnir parova
17.04.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XPilipović Dušan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Nikolin NenadX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Nikolić NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
17.04.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
16.04.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
16.04.2019Stijović ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
14.04.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XĆirić Nebojša01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XVranešević Nenad01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Rajačić ZoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Ćirić NebojšaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
14.04.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
11.04.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XMiljkovic Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XVračević Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Rajačić ZoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Miljkovic NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
11.04.2019XPuskaric Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
10.04.2019XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Josić AleksaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XMarjanovic Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XBožić Tihomir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Mladenović VojkanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
10.04.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
09.04.2019XGašić Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XBanovački Filip01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XŠipka Goran01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Gašić NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Bulatović TijanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XStijović Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
09.04.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
07.04.2019XMilošević Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XDavidović Brane01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Ćorić DušanX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XMaksimović Dejan01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XRadić Marko01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XMarčić Miroslav01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XŠunjkić Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Kožan DanijelX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Gvozdenović StefanX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Šunjkić NikolaX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Krstin UrošX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Marčić MiroslavX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Omasta KristijanX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Radić MarkoX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XMilošević Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XMartić Milan01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019XPavlica Andreja01 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Davidović BraneX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Krišćinski ZoranX10 Devetka, PančevoDevetka #12/19
07.04.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019Čikošev LjubomirX10 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep nedelja
07.04.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep nedelja
06.04.2019Stevovic MilanX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XStamenković Strahinja01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019Pribanović SrđanX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019Kočić StrahinjaX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019Ćosić MilanX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XKlanšček Pavle01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XOpačić Predrag01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XTodorov Miljan01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XGajić Mrdjan01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XPopović Nemanja01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019XStanković Darko01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019Simović MiodragX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
06.04.2019Mojsovski JovanX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019XDimitrijević Bojan01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019XIlić Matija01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019XPribanović Ivan01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019XVranešević Ljubiša01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019XBugarski Milan01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019XVukajlović Milinko01 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Jovanović GoranX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Ferenc Siniša X10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Glišović DraganX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Sabljar ŽarkoX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Cvetojević MarkoX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Pavlović BrankoX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
05.04.2019Pecelj AleksaX10 Meucci Big Joker, BeogradDrzavno prvenstvo, 3. Masters
04.04.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XTrifunović Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XStoilkov Ognjen01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019Vidaković BorisX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
04.04.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
03.04.2019XPecelj Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XTrajkovic Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Pecelj NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Marinkovic JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Trajkovic AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XPecelj Đorđe01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019XMilivojević Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
03.04.2019Glavaš DjordjeX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
02.04.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XMitrović Dobrica01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XMilan Ceperkovic01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XBulatović Tijana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Janda ViktorX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Marija VracevicX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XVukosavljević Aleksa01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Otahal JosipX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XDuplančić Andrija01 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Maslarević DejanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
02.04.2019XMitrović Dobrica01 Champions, BeogradAmaterski turnir
31.03.2019XMilošević Nikola01 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019Dašić DraganX10 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019XStefanović Milan01 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019Ćorić DušanX10 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019Stefanović MilanX10 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019Maksimović DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019XKrišćinski Zoran01 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019XTešić Milan01 Devetka, PančevoDevetka #11/19
31.03.2019XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019Krstić VojislavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019XHadžić Lidija01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
31.03.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
28.03.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019XDoža Daniel01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
28.03.2019Vidaković BorisX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
27.03.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019XSusa Mirko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.03.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
26.03.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XMarija Vracevic01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019Šipka GoranX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XFelbab Dragan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XČiča Marko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019Trifunović TijanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.03.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.03.2019Jovančić BranislavX10 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019Djurdjev DraganaX10 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019XKrstin Uroš01 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019Marčić MiroslavX10 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019XLetnikovski Danilo01 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019Maksimović DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #10/19
24.03.2019XRakić Ivana01 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019XMarinković Ljubica01 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019XSlatina Vesna01 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019Stošić SnežanaX10 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XCeperkovic Milan01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XJanićijevć Mateja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XCvejić Jovica01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XŽivković Miroslav01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XHadžić Lidija01 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019XKrisper Aleksandra01 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019Rakić IvanaX10 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019Jevtić NatašaX10 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019Šarac BojanaX10 Profesional, BeogradIII Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga
24.03.2019XŠarac Goran01 Jedinstvo, St.PazovaDrzavno prvenstvo - 3. Masters
24.03.2019Ćelić DraganX10 Jedinstvo, St.PazovaDrzavno prvenstvo - 3. Masters
24.03.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XJanićijevć Mateja01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Ceperkovic MilanX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Kosanović LukaX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Popović VukašinX10 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep Nedelja
24.03.2019Jovanović GoranX10 Jedinstvo, St.PazovaDrzavno prvenstvo - 3. Masters
24.03.2019Pribanović IvanX10 Jedinstvo, St.PazovaDrzavno prvenstvo - 3. Masters
23.03.2019XĐorđijević Miloš01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XPešić Ognjen01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XBejtović Almas01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XRončević Danilo01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XDrustinac Sanel01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XJovanović Jovan01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Hot AnesX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XStanković Pavle01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Madžarević MilenkoX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Đorđijević MilošX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Kostić LazarX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Saric DimitrijeX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Rončević DaniloX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XJovanović Jovan01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Bugarski LukaX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Zlatković NemanjaX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Šarac BojanaX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XPecelj Nikola01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XTodorov Miljan01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019XTrtovac Haris01 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
23.03.2019Pešić OgnjenX10 Profesional, BeogradIII turnir drzavnog prvenstva - juniori
21.03.2019XMilošević Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XDapčević Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XRakić Sladjan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XMilić Jovan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Vitas MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Milošević MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Njezić DraganX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Dapčević NikolaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Popović VukašinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Milić JovanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Mojsovski JovanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019Mutavdžić UrošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
21.03.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetrvtkom
20.03.2019Dimitrijević NikolaX10 Champions, BeogradTurnir parova
20.03.2019XŠipka Goran01 Champions, BeogradTurnir parova
20.03.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradTurnir parova
20.03.2019XTodorović Aleksandra01 Champions, BeogradTurnir parova
20.03.2019Stanojev MilicaX10 Champions, BeogradTurnir parova
20.03.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradTurnir parova
19.03.2019Jovanović StefanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.03.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.03.2019XDoža Daniel01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.03.2019Jevtić NatašaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.03.2019Rosić NenadX10 Devetka, PančevoDevetka #09/19
17.03.2019XBordoš Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #09/19
17.03.2019Martić IvanX10 Devetka, PančevoDevetka #09/19
17.03.2019XJovančić Branislav01 Devetka, PančevoDevetka #09/19
14.03.2019XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.03.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.03.2019XStanojev Milica01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.03.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.03.2019Braletić StevanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.03.2019Sipkovski DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
13.03.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XHerceg Ivana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Nasufi AlenX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Mladenović VojkanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Šarac GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Josić AleksaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.03.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
12.03.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019Trifunović DanielX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019XBiberović Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019XHadžić Lidija01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019Marija VracevicX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019KItanović NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.03.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.03.2019XDolanić Boris01 BK 29 Sirmium, S.MitrovicaTurnir nedeljom
10.03.2019XPanin Danilo01 BK 29 Sirmium, S.MitrovicaTurnir nedeljom
10.03.2019Knežević SinišaX10 BK 29 Sirmium, S.MitrovicaTurnir nedeljom
10.03.2019Šarac NikolaX10 BK 29 Sirmium, S.MitrovicaTurnir nedeljom
10.03.2019Božić SrđanX10 BK 29 Sirmium, S.MitrovicaTurnir nedeljom
10.03.2019Stević BatoX10 BK 29 Sirmium, S.MitrovicaTurnir nedeljom
10.03.2019XRosić Nenad01 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019Pavlica AndrejaX10 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019Letnikovski DaniloX10 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019XĆorić Dušan01 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019Krišćinski ZoranX10 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019Maksimović DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019XMarčić Miroslav01 Devetka, PančevoDevetka #08/19
10.03.2019XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XĆosić Milan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XPetković Stevan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Ćosić MilanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Ćirić VladaX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Joveljić DejanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Stanojković NenadX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XŠkrbić Slobodan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.03.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
09.03.2019XStevanović Vladimir01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XPribanović Ivan01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XMadžarević Milenko01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XTodorov Miljan01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XTomić Aleksandar01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XMutavdžić Uroš01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XRistić Ognjen01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XBugarski Branislav01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XĆirić Vlada01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019Popović NemanjaX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019Lenard LackoX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XMilić Jovan01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019Šarac GoranX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XBrković Vladimir01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
09.03.2019XŠarac Bojana01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XDrljačić Budimir01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Todorov MiljanX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Pribanović IvanX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Mojsovski JovanX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XStevanović Vladimir01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Kuzmanović DejanX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Bugarski MilanX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Stanković DarkoX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Ilić B.NenadX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Jovanović GoranX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Kočić StrahinjaX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Ferenc Siniša X10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XVranešević Ljubiša01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XTomić Aleksandar01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Martinović MartinX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019Glišović DraganX10 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XVukajlović Milinko01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XPetrović David01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XMutavdžić Uroš01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XGlišić Miladin01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XPecelj Aleksa01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XRistić Ognjen01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
08.03.2019XBugarski Branislav01 Libero 5, ČačakDrzavno prvenstvo, 2. Masters
07.03.2019XPopović Vukašin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019XGlišić Nikola01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019XDobricic Sveta01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019XMarinković Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019XDobricic Sveta01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019Stoilkov OgnjenX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019Jovanović GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.03.2019Popović VukašinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
06.03.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Gmizić DarkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XSavić Petar01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Glišović DraganX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XCabunac Zoran01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Susa MirkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
06.03.2019Lazarević SašaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir Sredom
05.03.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Mitrović DobricaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XNovaković Miloš01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Stanojev MilicaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XSrećković Stefan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Maslarević DejanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XStamenković Strahinja01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Ravić SašaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Duplančić AndrejX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Vukosavljević Božidar X10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.03.2019Ceperkovic MilanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.03.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XVasiljević Stefan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XŠarac Goran01 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 2. Masters Veterani
03.03.2019XDobricic Sveta01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XStoilkov Ognjen01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Pribanović IvanX10 Sheffield, LeskovacDrzavno prvenstvo, 2. Masters Veterani
03.03.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Marinković MarkoX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Bugarski LukaX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Vranešević NenadX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Stoilkov OgnjenX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Majstorović DejanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XStanković Darko01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Timotić IvanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019Miljkovic NikolaX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XNiskić Vladan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.03.2019XDobricic Sveta01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
02.03.2019XPecelj Nikola01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Hot AdnanX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XDimitrijević Lazar01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Đorđijević MilošX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XRončević Danilo01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XIslamović Adem01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Janjić MatejaX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XPešić Ognjen01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Pecelj NikolaX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Todorov MiljanX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XTrtovac Haris01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Bugarski LukaX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Hot AnesX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XKostić Lazar01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Šarac BojanaX10 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XMadžarević Milenko01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019XBelokapa Aleksandar01 BK 262, Novi PazarDrzavno prvenstvo, 2. Masters
02.03.2019Pavlović BrankoX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XMilošević Miloš01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019XSlatina Denis01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Dimitrijević BojanX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Protić ĐorđeX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XGlišović Dragan01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XŽivković Miroslav01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XKlanšček Pavle01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019XMarinković Filip01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XFerenc Siniša 01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Popović NemanjaX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Milošević MilošX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Ćirić VladaX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Stevovic MilanX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Živković MiroslavX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Zec AleksandarX10 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019XPopović Vukašin01 Champions, Beograd2. Turnir Regionalne Lige
02.03.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019Trajkovic AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019XBugarski Branislav01 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
02.03.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciRegionalna liga, Banovci
27.02.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XJosić Aleksa01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Herceg IvanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Susa MirkoX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XŠkrbić Slobodan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XPribanović Srđan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Škrbić SlobodanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XRaković Jovan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Šarac BojanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
27.02.2019XMladenović Vojkan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
26.02.2019XMrvić Lazar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
26.02.2019Djikic BojanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
24.02.2019Martić IvanX10 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019XKuburić Nebojša01 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019Olas DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019XKovjanić Nenad01 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019XBordoš Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019XJović Aleksandar01 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019Marčić MiroslavX10 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019Gecin SašaX10 Devetka, PančevoDevetka #06/19
24.02.2019XStanković Pavle01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XŽivković Miroslav01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XJanićijevć Mateja01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XSamardžić Filip01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Pribanović IvanX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Pribanović SrđanX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Majstorović DejanX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XAksentijević Dejan01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XĆirić Vlada01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Stanković PavleX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Pecelj NikolaX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Hadžić LidijaX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Todorov MiljanX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Samardžić FilipX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XKanački Srdjan01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019Protić ĐorđeX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
24.02.2019XRajačić Zoran01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
21.02.2019XBjelica Ivan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019XNjezić Dragan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019XSvrkota Stefan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019XMilošević Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019Joveljić DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019Stoilkov OgnjenX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
21.02.2019Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
20.02.2019Matić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
20.02.2019XKovac Sanja01 Champions, BeogradPrvi mesoviti turnir u parovima (februar)
20.02.2019XAlavanja Stanislav01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
20.02.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradPrvi mesoviti turnir u parovima (februar)
20.02.2019Filipović AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
20.02.2019XMijatović Ronald01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
19.02.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Todorović AleksandraX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Cunnington AlenX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XDimitrijević Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XVukčević Vladimir01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Mrvić LazarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XStanisavljević Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
19.02.2019Marojevic NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
17.02.2019XIgnjat Miloš 01 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019XMartić Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019Martić MilanX10 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019XMaksimović Dejan01 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019Ignjat Miloš X10 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019Rosić NenadX10 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019Stefanović MilanX10 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019XBordoš Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #05/19
17.02.2019XManić Goran01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Timotić IvanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XHadžić Lidija01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Vasiljević StefanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XRajačić Zoran01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Vujadinović LukaX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Jovanović MilošX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019Petković StevanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
17.02.2019XŠoklovački Nemanja01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
16.02.2019XPribanović Srđan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Mojsovski JovanX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XMilovanović Milan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Petrović DavidX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Ilić DarkoX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XBabić Vladimir01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Pavić GoranX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Jović MilenkoX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XTasić Zoran01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XMehović Emir01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Jovanović GoranX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XTodorov Miljan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XJosić Aleksa01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XLenard Lacko01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Cicović MilanX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Kanački SrdjanX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Stefanović GoranX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Ristić OgnjenX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Svilar ZoranX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XDervišević Almin01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XBugarski Milan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XBugarski Dejan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XVasiljević Vladimir01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XŠibalić Milorad01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XPopović Nemanja01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Tomić AleksandarX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Ferenc Siniša X10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019XRajačić Zoran01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Ilić B.NenadX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
16.02.2019Jovanović IlijaX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, 1. Masters
14.02.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.02.2019Beljić ŽivojinX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.02.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.02.2019Kosanović LukaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.02.2019Stanojev MilicaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
14.02.2019XSamardžić Filip01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
13.02.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Ćelić DraganX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Božić TihomirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Belokapa AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XSusa Mirko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XRanisavljević Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XMatić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XFilipović Aleksandar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XPavić Goran01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Pribanović IvanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Mihajlović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Klanšček PavleX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
13.02.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
12.02.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.02.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.02.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.02.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.02.2019Pecelj NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
12.02.2019Dermšek IvanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
10.02.2019XDavidović Brane01 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019Kuburić NebojšaX10 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019XGecin Saša01 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019XMartić Ivan01 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019XKožan Danijel01 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019Davidović BraneX10 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019Omasta KristijanX10 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019Maksimović DejanX10 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019XPavlica Andreja01 Devetka, PančevoDevetka #04/19
10.02.2019XStošić Snežana01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019XAleksić Suzana01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019XGrujičić Jelena01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019XZelunk Izidor Vuk01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019XJovanović Miloš01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019XPribanović Srđan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019XVidaković Boris01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019Grujić ZoranX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019XKrisper Aleksandra01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019Klanšček PavleX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019XAksentijević Dejan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019Cvejić JovicaX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
10.02.2019XPribanović Ivan01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019XVig Leo01 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019Milenković SvetozarX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019Šarac GoranX10 BTT Joker, Novi SadDrzavno prvenstvo, Veterani
10.02.2019XHadžić Lidija01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019XŠarac Bojana01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019Blagojev MarinaX10 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019Aleksić SuzanaX10 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019Rakić IvanaX10 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019Stošić SnežanaX10 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
10.02.2019XKrisper Aleksandra01 Podrum, Novi BanovciDrzavno prvenstvo, 1. Masters zene
09.02.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XSlatina Denis01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XKlanšček Pavle01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Dupljak DžemilX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XMilivoje Maletković01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Petković StevanX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XDervišević Almin01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XZec Aleksandar01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Terzić BaneX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XMilivojević Goran01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XMarinković Filip01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Grujović MihailoX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XPribanović Srđan01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XŠibalić Milorad01 BTT Joker, Novi SadRegionalna liga I, Novi Sad
09.02.2019Milić JovanX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XProtić Đorđe01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XMadžarević Milenko01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XPavić Goran01 BTT Joker, Novi SadRegionalna liga I, Novi Sad
09.02.2019Stamenković StrahinjaX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XMehović Emir01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XĆelić Dragan01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XMarković Đorđe01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Mihajlović MilošX10 BTT Joker, Novi SadRegionalna liga I, Novi Sad
09.02.2019XIlić Matija01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Glišović DraganX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Slatina DenisX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XVitas Miloš01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XPravilovic Nikola01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XŠoklovački Nemanja01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XPopović Vukašin01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XMarković Đorđe01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XĆelić Dragan01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XKlanšček Pavle01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Zec AleksandarX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Olas DejanX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Milošević MilošX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XMarinković Filip01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Mladenović VojkanX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Filipović AleksandarX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Jevtić StefanX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Josić AleksaX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XVujadinović Luka01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Radulović MarkoX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Marčić MiroslavX10 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019XVig Leo01 Champions, BeogradRegionalna liga I, Beograd
09.02.2019Radović DankoX10 BTT Joker, Novi SadRegionalna liga I, Novi Sad
09.02.2019Bugarski BranislavX10 BTT Joker, Novi SadRegionalna liga I, Novi Sad
09.02.2019XBugarski Dejan01 BTT Joker, Novi SadRegionalna liga I, Novi Sad
09.02.2019XTairoski Nesat01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XMarjanović Željko01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XPantović Matej01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Ilić DarkoX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Dervišević AlminX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Brković VladimirX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Ćosić MilanX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Ilić MatijaX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019Ćulibrk MarkoX10 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
09.02.2019XMitrović Vladimir01 Libero 5, ČačakRegionalna liga I, Cacak
07.02.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
07.02.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
06.02.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XMilenković Svetozar01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Trajkovic AleksandarX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XGmizić Darko01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Perović SavaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XBabić Vladimir01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Cabunac ZoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Lazarević SašaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XĆelić Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019Čupković DejanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XKlanšček Pavle01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
06.02.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
05.02.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019Ranić AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019Vukčević VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019XŠoljanin Igor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019XGrujičić Jelena01 Champions, BeogradAmaterski turnir
05.02.2019XStijović Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
03.02.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019XJanićijevć Mateja01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019Rajačić ZoranX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019Pribanović IvanX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019Živković MiroslavX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019XPribanović Srđan01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
03.02.2019XGrujičić Jelena01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
31.01.2019Kočić StrahinjaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
31.01.2019XMajstorović Dejan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
31.01.2019XJovanović Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
31.01.2019XRakić Ivana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
31.01.2019Bulatović LukaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
31.01.2019Samardžić FilipX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
30.01.2019XŠarac Goran01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Čupković DejanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019XSusa Mirko01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Dondur DanijelX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019XJosić Aleksa01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019XBugarski Branislav01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019XPribanović Ivan01 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Ćelić DraganX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Ljubojević MilošX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Ranisavljević DaliborX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
30.01.2019Klanšček PavleX10 Podrum, Novi BanovciTURNIR SREDOM
29.01.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XNiskić Ognjen01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Stanisavljević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XJanda Viktor01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XMarija Vracevic01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Čupković AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Opačić PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Stanojev MilicaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Pecelj NikolaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019Vukosavljević AleksaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XĆurčin Rastko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XAćimović Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
29.01.2019XŠipka Goran01 Champions, BeogradAmaterski turnir
27.01.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
27.01.2019Filipović AleksandarX10 Champions, Beograd Hendikep nedelja 10 ball
26.01.2019XČakarević Marko01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019XMihajlović Predrag01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019Stojić BorivojX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019XTrumbetaš Vukasin01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019Trumbetaš VukasinX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019XStojić Stefan01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019Pavković MarinaX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019Mihajlović MilošX10 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019XMihajlović Predrag01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
26.01.2019XStanišljević Zlatko01 BK Shaft, SurcinSurcin Open
24.01.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XNiskić Vladan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Šumanović NemanjaX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XManić Goran01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XAvramović Marko01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XĆirić Vlada01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XBeljić Živojin01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XAdamović Jovana01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XMojsovski Jovan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XDimitrijević Bojan01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Jovanovic SpasojeX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Todorov MiljanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Milenković PredragX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Milić JovanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Avramović MarkoX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Joveljić DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Manić GoranX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019Sipkovski DejanX10 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
24.01.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradPoluprofesionalni turnir Cetvrtkom
23.01.2019XStojić Stefan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XPopović Nikola01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XTrumbetaš Vukasin01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XRadmanović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Babić VladimirX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XĆelić Dragan01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XKlanšček Pavle01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XStošić Snežana01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XMihajlović Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XDondur Danijel01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XLjubojević Miloš01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019XRanisavljević Dalibor01 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Stojić StefanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Alavanja StanislavX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Radmanović MilošX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Klanšček PavleX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Pavić GoranX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Stošić SnežanaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Popović NikolaX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Raković JovanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Trumbetaš VukasinX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
23.01.2019Sipkovski DejanX10 Podrum, Novi BanovciTurnir sredom
22.01.2019XZebić Stefan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Vukosavljević AleksaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Rakić IvanaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XStanković Pavle01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XDuplančić Andrej01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XTeovanović Mladen01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Biberović VladimirX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XTorbica Branko01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XOpačić Predrag01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Stanković PavleX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Perović SavaX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Aćimović PredragX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Ćurčin RastkoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XKItanović Nikola01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Torbica BrankoX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019Vračević AleksandarX10 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XTodorov Miljan01 Champions, BeogradAmaterski turnir
22.01.2019XČupković Aleksandar01 Champions, BeogradAmaterski turnir
20.01.2019Vidaković BorisX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019Protić ĐorđeX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019XMutavdžić Uroš01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019Krisper AleksandraX10 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019XMijatović Ronald01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019XČikošev Ljubomir01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019XMarinković Marko01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019XFilipović Aleksandar01 Champions, BeogradHendikep nedelja 10 ball
20.01.2019XMajstorov