Drzavno prvenstvo, 3. Masters Bilijar.club logo

Drzavno prvenstvo, 3. Masters (Meucci Big Joker, Beograd)

Seniori

Datum: 06.04.2019 10:00
Šema: 064DE32SE
Igrača: 51/64

MEČEVI

RW R2 R1   1.kolo 2.kolo Last 32 Last 16 1/4 F 1/2 F Finale Pobednik
     
1
1 Pecelj Aleksa 1
65 49   64 X 0   33 06.04 13:00 81
Todorov Miljan   Todorov Miljan 6   X 0         Pecelj Aleksa 8   Pecelj Aleksa 8  
  Pantović Matej 2   Todorov Miljan 1   2 06.04 10:00   Tomić Aleksandar 1   Ilić B.Nenad 4  
L48   33 Todorov Miljan 6   L=> 80 seed  
  32 Tomić Aleksandar 8     97
      Pecelj Aleksa 8  
3 06.04 10:00   Vukajlović Milinko 4  
17 Dervišević Almin 8    
66 50   48 Ilić B.Nenad 2   34 06.04 13:00 82    
Ilić B.Nenad   Ilić B.Nenad 6   Ilić B.Nenad 6         Dervišević Almin 8   Dervišević Almin 5    
  Šarac Bojana 4   Madžarević Milenko 5   4 06.04 10:00   Josić Aleksa 3   Vukajlović Milinko 8    
L47   49 Josić Aleksa 8   L=> 79 seed   105
  16 Madžarević Milenko 3       Pecelj Aleksa 8  
    Svilar Zoran 6  
5    
9 Pavlović Branko 1    
67 51   56 X 0   35 06.04 13:00 83    
Gajić Mrdjan   Gajić Mrdjan 6   X 0         Pavlović Branko 4   Lenard Lacko 8      
  Dimitrijević Bojan 1   Gajić Mrdjan 1   6 06.04 10:00   Lenard Lacko 8   Ilić Darko 3      
L46   41 Gajić Mrdjan 4   L=> 78 seed      
  24 Lenard Lacko 8     98    
      Lenard Lacko 4    
7 06.04 10:00   Svilar Zoran 8    
25 Svilar Zoran 8    
68 52   40 Mojsovski Jovan 2   36 06.04 13:00 84    
Mojsovski Jovan   Mojsovski Jovan 6   Mojsovski Jovan 1         Svilar Zoran 8   Svilar Zoran 8    
  Zec Aleksandar 3   X 0   8   Vukajlović Milinko 2   Ilić Matija 3    
L45   57 X 0   L=> 77 seed  
  8 Vukajlović Milinko 1    
    109
9     Pecelj Aleksa 8  
5 Cvetojević Marko 1   Bugarski Milan 5  
69 53   90 X 0   37 06.04 13:00 85    
Milić Jovan   Stanković Darko 1   X 0         Cvetojević Marko 5   Verkić Miloš 8      
  Milić Jovan 6   Stanković Darko 1   10 06.04 10:00   Verkić Miloš 8   Gajić Mrdjan 0      
L44   37 Verkić Miloš 8   L=> 76 seed      
  28 Stanković Darko 0     99    
      Verkić Miloš 8      
11 06.04 10:00   Sabljar Žarko 5      
21 Kuzmanović Dejan 8        
70 54   44 Simović Miodrag 1   38 06.04 14:30 86        
Simović Miodrag   Simović Miodrag 6   Simović Miodrag 1         Kuzmanović Dejan 8   Kuzmanović Dejan 2        
  Ferenc Siniša 3   X 0   12   Ilić Matija 6   Sabljar Žarko 8        
L43   53 X 0   L=> 75 seed   106    
  12 Ilić Matija 1       Verkić Miloš 7    
    Bugarski Milan 8    
13    
13 Sabljar Žarko 1    
71 55   52 X 0   39 06.04 14:30 87    
Ilić Darko   Popović Nemanja 1   X 0         Sabljar Žarko 2   Petrović David 8      
  Ilić Darko 6   Popović Nemanja 1   14 06.04 10:00   Petrović David 8   Todorov Miljan 6      
L42   45 Petrović David 8   L=> 74 seed      
  20 Popović Nemanja 2     100    
      Petrović David 5    
15 06.04 11:30   Bugarski Milan 8    
29 Ćosić Milan 4    
72 56   36 Bugarski Branislav 8   40 06.04 14:30 88    
Glišović Dragan   Ćosić Milan 2   Ćosić Milan 1         Bugarski Branislav 6   Bugarski Milan 8    
  Glišović Dragan 6   X 0   16   Bugarski Milan 8   Simović Miodrag 2    
L41   61 X 0   L=> 73 seed  
  4 Bugarski Milan 1     111
      Pecelj Aleksa 8   Pecelj Aleksa
17   Pribanović Ivan 1  
3 Glišović Dragan 1  
73 57   62 X 0   41 06.04 14:30 89  
Bugarski Branislav   Klanšček Pavle 3   X 0         Glišović Dragan 7   Ostojić Momčilo 8    
  Bugarski Branislav 6   Klanšček Pavle 1   18 06.04 11:30   Ostojić Momčilo 8   Mojsovski Jovan 6    
L40   35 Klanšček Pavle 0   L=> 72 seed    
  30 Ostojić Momčilo 8     101  
      Ostojić Momčilo 6    
19 06.04 11:30   Martinović Martin 8    
19 Drljačić Budimir 1      
74 58   46 Ilić Darko 8   42 06.04 14:30 90      
Sabljar Žarko   Drljačić Budimir 1   Drljačić Budimir 6         Ilić Darko 3   Martinović Martin 8      
  Sabljar Žarko 6   Škrbić Slobodan 2   20 06.04 11:30   Martinović Martin 8   Milić Jovan 3      
L39   51 Škrbić Slobodan 3   L=> 71 seed   107  
  14 Martinović Martin 8       Martinović Martin 7    
    Pribanović Ivan 8    
21      
11 Ferenc Siniša 1      
75 59   54 X 0   43 06.04 14:30 91      
Ilić Matija   Opačić Predrag 2   X 0         Ferenc Siniša 0   Pecelj Đorđe 7        
  Ilić Matija 6   Opačić Predrag 1   22 06.04 11:30   Pecelj Đorđe 8   Glišović Dragan 8        
L38   43 Opačić Predrag 0   L=> 70 seed        
  22 Pecelj Đorđe 8     102      
      Glišović Dragan 6      
23 06.04 11:30   Pribanović Ivan 8      
27 Milić Jovan 8      
76 60   38 Pribanović Srđan 7   44 06.04 14:30 92      
Cvetojević Marko   Pribanović Srđan 4   Pribanović Srđan 1         Milić Jovan 5   Pribanović Ivan 8      
  Cvetojević Marko 6   X 0   24   Pribanović Ivan 8   Tomić Aleksandar 2      
L37   59 X 0   L=> 69 seed    
  6 Pribanović Ivan 1      
    110  
25     Pribanović Ivan 8  
7 Jovanović Goran 1   Vranešević Ljubiša 5  
77 61   58 X 0   45 06.04 14:30 93  
Vukajlović Milinko   Stamenković Strahinja 0   X 0         Jovanović Goran 8   Jovanović Goran 8    
  Vukajlović Milinko 6   Stamenković Strahinja 1   26 06.04 11:30   Zec Aleksandar 4   Bugarski Branislav 4    
L36   39 Zec Aleksandar 8   L=> 68 seed    
  26 Stamenković Strahinja 3     103  
      Jovanović Goran 8    
27 06.04 11:30   Radulović Marko 6    
23 Kočić Strahinja 7      
78 62   42 Radulović Marko 8   46 06.04 16:00 94      
Kočić Strahinja   Kočić Strahinja 6   Kočić Strahinja 1         Radulović Marko 8   Radulović Marko 8      
  Pavlović Branko 0   X 0   28   Dimitrijević Bojan 3   Josić Aleksa 7      
L35   55 X 0   L=> 67 seed   108  
  10 Dimitrijević Bojan 1       Jovanović Goran 6  
    Vranešević Ljubiša 8  
29 06.04 13:00  
15 Trtovac Haris 3  
79 63   50 Spasojević Nemanja 8   47 06.04 16:00 95  
Josić Aleksa   Trtovac Haris 4   Trtovac Haris 6         Spasojević Nemanja 8   Spasojević Nemanja 1    
  Josić Aleksa 6   Babić Vladimir 3   30 06.04 13:00   Šarac Bojana 6   Cvetojević Marko 8    
L34   47 Šarac Bojana 8   L=> 66 seed    
  18 Babić Vladimir 7     104  
      Cvetojević Marko 6  
31 06.04 13:00   Vranešević Ljubiša 8  
31 Pantović Matej 8  
80 64   34 Stevovic Milan 6   48 06.04 16:00 96  
Tomić Aleksandar   Stevovic Milan 4   Stevovic Milan 1         Pantović Matej 3   Vranešević Ljubiša 8  
  Tomić Aleksandar 6   X 0   32   Vranešević Ljubiša 8   Kočić Strahinja 6  
L33   63 X 0   L=> 65 seed
  2 Vranešević Ljubiša 1  

Povratak na Bilijar.club