Fica & Darko Open Bilijar.club logo

Fica & Darko Open (Champions, Beograd)

Mix disciplina, 1. i 2. kolo 8ca do 4, repasaz 9ka do 6, nokaut 10ka do 6

Datum: 02.01.2020 10:00
Šema: 128DE64SE
Igrača: 128/128

MEČEVI
 RW
RW   R2   R1       1.kolo     2.kolo   Last 64     Last 32     Last 16     1/4 F     1/2 F     Finale   Winner
                        1 02.01 10:00                                                                          
                      1 Bugarski Milan 4                                                                        
    129     97       128 Vujinović Marin 0     65 02.01 14:30     161                                                        
Ćosić Milan   Ćosić Milan 6   Vujinović Marin 3                 Bugarski Milan 4   Bugarski Milan 6                                                      
  Nikoliš Marko 4   Ćosić Milan 6       2 02.01 10:00       Ošljanac Darko 2   Ostojić Momčilo 2                                                      
    L96                 65 Ćosić Milan 2     L=> 160     seed                                                          
                      64 Ošljanac Darko 4                       193 03.01 13:23                                              
                                                    Bugarski Milan 8                                            
                        3 02.01 10:00                         Obradović Matija 5                                            
                      33 Drljačić Budimir 0                                                                        
    130     98       96 Obradović Matija 4     66 02.01 14:30     162                                                        
Drljačić Budimir   Drljačić Budimir 6   Drljačić Budimir 6                 Obradović Matija 4   Obradović Matija 6                                                      
  Radulović Marko 1   Milošević Miša 4       4 02.01 10:00       Ulić Aleksandar 3   Stanković Pavle 0                                                      
    L95                 97 Milošević Miša 1     L=> 159     seed                   209 03.01 14:42                                  
                      32 Ulić Aleksandar 4                                 Bugarski Milan 8                                  
                                                              Krstić Vojislav 6                                  
                        5 02.01 10:00                                                                          
                      17 Krstić Vojislav 4                                                                        
    131     99       112 Šaćirović Edo 1     67 02.01 14:30     163 03.01 01:51                                                        
Krišćinski Zoran   Petrov Željko 5   Šaćirović Edo 5                 Krstić Vojislav 4   Krstić Vojislav 6                                                      
  Krišćinski Zoran 6   Petrov Željko 6       6 02.01 10:00       Todorov Miljan 0   Mutavdžić Uroš 2                                                      
    L94                 81 Petrov Željko 0     L=> 158     seed                                                          
                      48 Todorov Miljan 4                       194 03.01 13:12                                              
                                                    Krstić Vojislav 8                                            
                        7 02.01 10:00                         Čikošev Ljubomir 2                                            
                      49 Blašković Nikola 4                                                                        
    132     100       80 Šoklovački Nemanja 0     68 02.01 14:30     164                                                        
Šoklovački Nemanja   Šoklovački Nemanja 6   Šoklovački Nemanja 6                 Blašković Nikola 2   Čikošev Ljubomir 6                                                      
  Davidović Brane 5   Šarac Nikola 4       8 02.01 10:00       Čikošev Ljubomir 4   Ćirić Nebojša 0                                                      
    L93                 113 Šarac Nikola 2     L=> 157     seed                                                          
                      16 Čikošev Ljubomir 4                                                                        
                                                                        217 03.01 17:45                          
                        9 02.01 10:00                                             Bugarski Milan 8                        
                      9 Stoilković Marko 3                                           Čupković Dejan 3                        
    133     101       120 Djordjević Miloš 4     69 02.01 14:30     165                                                        
Protić Đorđe   Manić Goran 4   Stoilković Marko 4                 Djordjević Miloš 4   Djordjević Miloš 6                                                      
  Protić Đorđe 6   Manić Goran 6       10 02.01 10:00       Dobricic Sveta 1   Ranisavljević Dalibor 4                                                      
    L92                 73 Manić Goran 3     L=> 156     seed                                                          
                      56 Dobricic Sveta 4                       195 03.01 12:00                                              
                                                    Djordjević Miloš 0                                            
                        11 02.01 10:45                         Čupković Dejan 6                                            
                      41 Popović Nemanja 1                                                                        
    134     102       88 Ranisavljević Dalibor 4     70 02.01 14:30     166                                                        
Mutavdžić Uroš   Popović Nemanja 4   Popović Nemanja 6                 Ranisavljević Dalibor 1   Čupković Dejan 6                                                      
  Mutavdžić Uroš 6   Simović Miodrag 5       12 02.01 10:45       Čupković Dejan 4   Šoklovački Nemanja 4                                                      
    L91                 105 Simović Miodrag 3     L=> 155     seed                   210 03.01 14:41                                    
                      24 Čupković Dejan 4                                 Čupković Dejan 8                                  
                                                              Stanković Darko 3                                  
                        13 02.01 10:45                                                                          
                      25 Stanković Darko 4                                                                        
    135     103       104 Krstin Uroš 1     71 02.01 15:15     167 03.01 02:03                                                        
Ristić Ognjen   Krstin Uroš 2   Krstin Uroš 6                 Stanković Darko 4   Stanković Darko 6                                                      
  Ristić Ognjen 6   Stoilković Dragan 1       14 02.01 10:45       Tomić Aleksandar 1   Krišćinski Zoran 3                                                      
    L90                 89 Stoilković Dragan 1     L=> 154     seed                                                          
                      40 Tomić Aleksandar 4                       196 03.01 11:43                                              
                                                    Stanković Darko 8                                            
                        15 02.01 10:45                         Doža Daniel 4                                            
                      57 Muratović Marko 1                                                                        
    136     104       72 Radmanović Miloš 4     72 02.01 15:15     168                                                        
Muratović Marko   Muratović Marko 6   Muratović Marko 1                 Radmanović Miloš 4   Radmanović Miloš 3                                                      
  Dondur Danijel 4   X 0       16 02.01 10:45       Teruhiko Sakamoto 2   Doža Daniel 6                                                      
    L89                 121 X 0     L=> 153     seed                                                          
                      8 Teruhiko Sakamoto 4                                                     221 03.01 19:46                
                                                                                  Bugarski Milan 7              
                        17 02.01 10:45                                                       Pribanović Srđan 8              
                      5 Pribanović Srđan 4                                                                        
    137     105       124 Radoičić Kosta 0     73 02.01 15:15     169                                                        
Stijović Viktor   Živković Miroslav 5   Radoičić Kosta 3                 Pribanović Srđan 4   Pribanović Srđan 6                                                      
  Stijović Viktor 6   Živković Miroslav 6       18 02.01 10:45       Vujović Ivan 1   Ulić Aleksandar 3                                                      
    L88                 69 Vujović Ivan 4     L=> 152     seed                                                          
                      60 Živković Miroslav 3                       197 03.01 11:44                                              
                                                    Pribanović Srđan 8                                            
                        19 02.01 10:45                         Ćosić Milan 7                                            
                      37 Ostojić Momčilo 4                                                                        
    138     106       92 Kurtović Miloš 2     74 02.01 15:15     170                                                        
Dragićević Miloš   Čiča Marko 5   Kurtović Miloš 3                 Ostojić Momčilo 0   Stefanović Goran 4                                                      
  Dragićević Miloš 6   Čiča Marko 6       20 02.01 10:45       Stefanović Goran 4   Ćosić Milan 6                                                      
    L87                 101 Čiča Marko 1     L=> 151     seed                   211 03.01 14:40                                    
                      28 Stefanović Goran 4                                 Pribanović Srđan 8                                  
                                                              Vasiljević Vladimir 4                                  
                        21 02.01 11:30                                                                          
                      21 Filipović Nemanja 4                                                                        
    139     107       108 KItanović Nikola 0     75 02.01 15:15     171                                                        
Bugarski Luka   Martić Ivan 5   KItanović Nikola 3                 Filipović Nemanja 4   Filipović Nemanja 6                                                      
  Bugarski Luka 6   Martić Ivan 6       22 02.01 11:30       Stanković Pavle 1   Dašić Dragan 5                                                      
    L86                 85 Martić Ivan 3     L=> 150     seed                                                          
                      44 Stanković Pavle 4                       198 03.01 11:44                                              
                                                    Filipović Nemanja 2                                            
                        23 02.01 11:30                         Vasiljević Vladimir 8                                            
                      53 Jovanović Vuk 4                                                                        
    140     108       76 Čupković Aleksandar 0     76 02.01 15:15     172                                                        
Ćirić Nebojša   Čupković Aleksandar 5   Čupković Aleksandar 6                 Jovanović Vuk 1   Vasiljević Vladimir 6                                                      
  Ćirić Nebojša 6   Felbab Dragan 0       24 02.01 11:30       Vasiljević Vladimir 4   Stijović Viktor 4                                                      
    L85                 117 Felbab Dragan 0     L=> 149     seed                                                          
                      12 Vasiljević Vladimir 4                                                                        
                                                                        218 03.01 17:46                          
                        25 02.01 11:30                                             Pribanović Srđan 8                        
                      13 Olas Dejan 4                                           Olas Dejan 6                        
    141     109       116 Stamenković Strahinja 1     77 02.01 15:15     173                                                        
Ilić B.Nenad   Stamenković Strahinja 0   Stamenković Strahinja 6                 Olas Dejan 4   Olas Dejan 6                                                      
  Ilić B.Nenad 6   Cicović Milan 3       26 02.01 11:30       Mihajlović Miloš 0   Protić Đorđe 5                                                      
    L84                 77 Cicović Milan 2     L=> 148     seed                                                          
                      52 Mihajlović Miloš 4                       199 03.01 11:44                                              
                                                    Olas Dejan 8                                            
                        27 02.01 11:30                         Šarac Goran 6                                            
                      45 Šarac Bojana 2                                                                        
    142     110       84 Petrović Dejan 4     78 02.01 15:15     174                                                        
Petrov Dejan   Šarac Bojana 2   Šarac Bojana 6                 Petrović Dejan 1   Šarac Goran 6                                                      
  Petrov Dejan 6   Ćurčin Rastko 4       28 02.01 11:30       Šarac Goran 4   Ristić Ognjen 4                                                      
    L83                 109 Ćurčin Rastko 0     L=> 147     seed                   212 03.01 13:51                                    
                      20 Šarac Goran 4                                 Olas Dejan 8                                  
                                                              Dragićević Miloš 5                                  
                        29 02.01 11:30                                                                          
                      29 Babić Vladimir 4                                                                        
    143     111       100 Milovic MIilan 2     79 02.01 15:15     175                                                        
Dragićević Bojan   Rakić Ivana 3   Milovic MIilan 4                 Babić Vladimir 0   Savić Stefan 4                                                      
  Dragićević Bojan 6   Rakić Ivana 6       30 02.01 11:30       Savić Stefan 4   Dragićević Miloš 6                                                      
    L82                 93 Rakić Ivana 3     L=> 146     seed                                                          
36 Savić Stefan 4 200 03.01 12:11
                                                    Dragićević Miloš 8                                            
                        31 02.01 12:15                         Jankovic Ivan 4                                            
                      61 Miljković Milan 3                                                                        
    144     112       68 Jankovic Ivan 4     80 02.01 15:15     176 03.01 01:52                                                        
Doža Daniel   Miljković Milan 5   Miljković Milan 6                 Jankovic Ivan 4   Jankovic Ivan 6                                                      
  Doža Daniel 6   Škrbić Aleksandar 0       32 02.01 12:15       Spasić Marko 3   Todorov Miljan 3                                                      
    L81                 125 Spasić Marko 4     L=> 145     seed                                                          
                      4 Škrbić Aleksandar 0                                                               223 03.01 20:46      
                                                                                            Pribanović Srđan 3   Bulatović Luka
                        33 02.01 12:15                                                                 Bulatović Luka 8  
                      3 Jovanović Goran 4                                                                        
    145     113       126 Starčević Miloš 0     81 02.01 16:00     177 03.01 01:55                                                        
Opačić Predrag   Opačić Predrag 6   Starčević Miloš 3                 Jovanović Goran 4   Jovanović Goran 6                                                      
  Spasić Marko 5   Opačić Predrag 5       34 02.01 12:15       Doža Daniel 0   Petrov Dejan 1                                                      
    L80                 67 Opačić Predrag 0     L=> 144     seed                                                          
                      62 Doža Daniel 4                       201 03.01 11:45                                              
                                                    Jovanović Goran 8                                            
                        35 02.01 12:15                         Brković Vladimir 3                                            
                      35 Dragićević Bojan 4                                                                        
    146     114       94 Gecin Saša 3     82 02.01 16:00     178 03.01 02:01                                                        
Maslarević Dejan   Maslarević Dejan 6   Gecin Saša 5                 Dragićević Bojan 0   Brković Vladimir 6                                                      
  Babić Vladimir 4   Maslarević Dejan 6       36 02.01 12:15       Brković Vladimir 4   Dapčević Nikola 1                                                      
    L79                 99 Maslarević Dejan 0     L=> 143     seed                   213 03.01 13:53                                    
                      30 Brković Vladimir 4                                 Jovanović Goran 8                                  
                                                              Kočić Strahinja 5                                  
                        37 02.01 12:15                                                                          
                      19 Kočić Strahinja 4                                                                        
    147     115       110 Garović Filip 3     83 02.01 16:00     179 03.01 02:10                                                        
Petrović Dejan   Pavić Goran 4   Garović Filip 2                 Kočić Strahinja 4   Kočić Strahinja 6                                                      
  Petrović Dejan 6   Pavić Goran 6       38 02.01 12:15       Petrov Dejan 3   Opačić Predrag 2                                                      
    L78                 83 Pavić Goran 3     L=> 142     seed                                                          
                      46 Petrov Dejan 4                       202 03.01 11:45                                              
                                                    Kočić Strahinja 8                                            
                        39 02.01 12:15                         Dobricic Sveta 0                                            
                      51 Jajić Uroš 4                                                                        
    148     116       78 Lazarević Vladimir 3     84 02.01 16:00     180 03.01 02:22                                                        
Mihajlović Miloš   Lazarević Vladimir 0   Lazarević Vladimir 6                 Jajić Uroš 4   Jajić Uroš 3                                                      
  Mihajlović Miloš 6   Zec Aleksandar 5       40 02.01 12:15       Ilić B.Nenad 3   Dobricic Sveta 6                                                      
    L77                 115 Zec Aleksandar 0     L=> 141     seed                                                          
                      14 Ilić B.Nenad 4                                                                        
                                                                        219                          
                        41 02.01 13:00                                             Jovanović Goran 3                        
                      11 Solomonović Nikola 4                                           Bulatović Luka 8                        
    149     117       118 Batoćanin Aleksa 0     85 02.01 16:00     181 03.01 02:42                                                        
Batoćanin Aleksa   Batoćanin Aleksa 6   Batoćanin Aleksa 6                 Solomonović Nikola 4   Solomonović Nikola 6                                                      
  Jovanović Vuk 2   Vračević Aleksandar 4       42 02.01 13:00       Ćirić Nebojša 1   Teruhiko Sakamoto 4                                                      
    L76                 75 Vračević Aleksandar 1     L=> 140     seed                                                          
                      54 Ćirić Nebojša 4                       203 03.01 11:45                                              
                                                    Solomonović Nikola 5                                            
                        43 02.01 13:00                         Vujović Ivan 8                                            
                      43 Marinković Ljubica 2                                                                        
    150     118       86 Bugarski Luka 4     86 02.01 16:00     182                                                        
Stanković Pavle   Stanisavljević Aleksandar 4   Marinković Ljubica 3                 Bugarski Luka 2   Tairoski Nesat 1                                                      
  Stanković Pavle 6   Stanisavljević Aleksandar 6       44 02.01 13:00       Tairoski Nesat 4   Vujović Ivan 6                                                      
    L75                 107 Stanisavljević Aleksandar 0     L=> 139     seed                   214 03.01 14:12                                    
                      22 Tairoski Nesat 4                                 Vujović Ivan 2                                  
                                                              Bulatović Luka 8                                  
                        45 02.01 13:00                                                                          
                      27 Dragićević Miloš 4                                                                        
    151     119       102 Marinković Filip 0     87 02.01 16:00     183                                                        
Ostojić Momčilo   Marinković Filip 2   Marinković Filip 6                 Dragićević Miloš 1   Bulatović Luka 6                                                      
  Ostojić Momčilo 6   Milošević Nikola 3       46 02.01 13:00       Bulatović Luka 4   Bugarski Luka 2                                                      
    L74                 91 Milošević Nikola 3     L=> 138     seed                                                          
                      38 Bulatović Luka 4                       204 03.01 11:46                                              
                                                    Bulatović Luka 8                                            
                        47 02.01 13:00                         Rajačić Zoran 2                                            
                      59 Marković Đorđe 2                                                                        
    152     120       70 Stijović Viktor 4     88 02.01 16:00     184 03.01 02:48                                                        
Vujović Ivan   Milenković Milan 4   Marković Đorđe 5                 Stijović Viktor 1   Rajačić Zoran 6                                                      
  Vujović Ivan 6   Milenković Milan 6       48 02.01 13:00       Rajačić Zoran 4   Maslarević Dejan 4                                                      
    L73                 123 Milenković Milan 1     L=> 137     seed                                                          
                      6 Rajačić Zoran 4                                                     222 03.01 19:21                
                                                                                  Bulatović Luka 8              
                        49 02.01 13:00                                                       Ilić Darko 3              
                      7 Protić Dejan 4                                                                        
    153     121       122 Jakovljević Ognjen 1     89 02.01 16:00     185                                                        
Teruhiko Sakamoto   Vitas Miloš 1   Jakovljević Ognjen 5                 Protić Dejan 4   Protić Dejan 6                                                      
  Teruhiko Sakamoto 6   Vitas Miloš 6       50 02.01 13:00       Dondur Danijel 1   Dragićević Bojan 4                                                      
    L72                 71 Vitas Miloš 2     L=> 136     seed                                                          
                      58 Dondur Danijel 4                       205 03.01 13:44                                              
                                                    Protić Dejan 7                                            
                        51 02.01 13:45                         Petrović Dejan 8                                            
                      39 Ristić Ognjen 4                                                                        
    154     122       90 Dapčević Nikola 0     90 02.01 16:00     186                                                        
Dapčević Nikola   Dapčević Nikola 6   Dapčević Nikola 6                 Ristić Ognjen 0   Grujić Zoran 4                                                      
  Tomić Aleksandar 3   Grujičić Jelena 0       52 02.01 13:45       Grujić Zoran 4   Petrović Dejan 6                                                      
    L71                 103 Grujičić Jelena 0     L=> 135     seed                   215 03.01 16:05                                    
                      26 Grujić Zoran 4                                 Petrović Dejan 8                                  
                                                              Ćirić Vlada 5                                  
                        53 02.01 13:45                                                                          
                      23 Ćirić Vlada 4                                                                        
    155     123       106 Tešić Milan 0     91 02.01 16:45     187 03.01 02:49                                                        
Ranisavljević Dalibor   Tešić Milan 0   Tešić Milan 6                 Ćirić Vlada 4   Ćirić Vlada 6                                                      
  Ranisavljević Dalibor 6   Vukosavljević Božidar 3       54 02.01 13:45       Mutavdžić Uroš 3   Blašković Nikola 4                                                      
    L70                 87 Vukosavljević Božidar 3     L=> 134     seed                                                          
                      42 Mutavdžić Uroš 4                       206 03.01 13:50                                              
                                                    Ćirić Vlada 8                                            
                        55 02.01 13:45                         Ćirić Marko 7                                            
                      55 Protić Đorđe 4                                                                        
    156     124       74 Gvozdenović Stefan 2     92 02.01 16:45     188                                                        
Dobricic Sveta   Gvozdenović Stefan 5   Gvozdenović Stefan 6                 Protić Đorđe 3   Ćirić Marko 6                                                      
  Dobricic Sveta 6   Kekić Igor 0       56 02.01 13:45       Ćirić Marko 4   Drljačić Budimir 2                                                      
    L69                 119 Ćirić Marko 4     L=> 133     seed                                                          
                      10 Kekić Igor 1                                                                        
                                                                        220 03.01 17:47                          
                        57 02.01 13:45                                             Petrović Dejan 6                        
                      15 Ilić Darko 4                                           Ilić Darko 8                        
    157     125       114 Vuk Konta 2     93 02.01 16:45     189 03.01 02:50                                                        
Blašković Nikola   Jović Aleksandar 4   Vuk Konta 5                 Ilić Darko 4   Ilić Darko 6                                                      
  Blašković Nikola 6   Jović Aleksandar 6       58 02.01 13:45       Davidović Brane 2   Batoćanin Aleksa 1                                                      
    L68                 79 Jović Aleksandar 2     L=> 132     seed                                                          
                      50 Davidović Brane 4                       207 03.01 13:19                                              
                                                    Ilić Darko 8                                            
                        59 02.01 13:45                         Marčić Miroslav 7                                            
                      47 Krišćinski Zoran 4                                                                        
    158     126       82 Gajin NIkola 2     94 02.01 16:45     190                                                        
Todorov Miljan   Gajin NIkola 5   Gajin NIkola 6                 Krišćinski Zoran 1   Marčić Miroslav 6                                                      
  Todorov Miljan 6   Radovanović Filip 1       60 02.01 13:45       Marčić Miroslav 4   Muratović Marko 3                                                      
    L67                 111 Radovanović Filip 3     L=> 131     seed                   216 03.01 15:19                                    
                      18 Marčić Miroslav 4                                 Ilić Darko 8                                  
                                                              Bugarski Branislav 7                                  
                        61 02.01 14:30                                                                          
                      31 Bugarski Branislav 4                                                                        
    159     127       98 Martić Miroslav 3     95 02.01 16:45     191                                                        
Ulić Aleksandar   Martić Miroslav 4   Martić Miroslav 6                 Bugarski Branislav 4   Bugarski Branislav 6                                                      
  Ulić Aleksandar 6   Djordjević Ranko 4       62 02.01 14:30       Radulović Marko 3   Ilić B.Nenad 4                                                      
    L66                 95 Djordjević Ranko 0     L=> 130     seed                                                          
                      34 Radulović Marko 4                       208 03.01 12:11                                              
                                                    Bugarski Branislav 8                                            
                        63 02.01 14:30                         Filipović Aleksandar 6                                            
                      63 Nikoliš Marko 4                                                                        
    160     128       66 Dašić Dragan 2     96 02.01 16:45     192 03.01 03:07                                                        
Dašić Dragan   Dašić Dragan 6   Dašić Dragan 6                 Nikoliš Marko 1   Filipović Aleksandar 6                                                      
  Ošljanac Darko 4   Stepanović Ognjen 4       64 02.01 14:30       Filipović Aleksandar 4   Mihajlović Miloš 4                                                      
    L65                 127 Stepanović Ognjen 0     L=> 129     seed                                                          
                      2 Filipović Aleksandar 4                                                                        
                                                                                                     

Povratak na Bilijar.club