TURNIR U SRED SREDE
Podrum, Novi Banovci

Podrum, Novi Banovci

Svetosavska 1a. Novi Banovci
062 446152
Website Email

TURNIR U SRED SREDE
    9 ball, race to 5, alternate break, 3 balls rule
    Igrača: 21
    Šema: 032DE16SE

Datum i vreme pocetkaŠemaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
11.11.2020 19:00h032DE16SE21SinglZavršen

ŠEMA

Mečevi

RB Datum Igrac1 Rez Igrac2
1 11.11. - 19:02 Babić Vladimir10 X  
2 11.11. - 20:07 Mihajlović Miloš54 Šarac Goran  
3 11.11. - 19:02 Radmanović Miloš10 X  
4 11.11. - 19:02 X01 Dondur Danijel  
5 11.11. - 19:02 Hruskar Darko10 X  
6 11.11. - 19:52 Popović Nikola54 Ranisavljević Dalibor  
7 11.11. - 19:34 Marjanovic Nikola51 Rudić Vladimir  
8 11.11. - 19:02 X01 Ljubojević Miloš  
9 11.11. - 19:02 Radičević Filip10 X  
10 11.11. - 19:51 Grujić Zoran45 Šarac Bojana  
11 11.11. - 19:02 Vranješ Stefan10 X  
12 11.11. - 19:02 X01 Gmizić Darko  
13 11.11. - 19:02 Jojić Nenad10 X  
14 11.11. - 19:02 Pavić Goran10 X  
15 11.11. - 20:17 Milinkovic Luka54 Stevanović Mire  
16 11.11. - 19:02 X01 Alavanja Stanislav  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
17 11.11. - 20:35 Babić Vladimir51 Mihajlović Miloš  
18 11.11. - 20:39 Radmanović Miloš53 Dondur Danijel  
19 11.11. - 20:12 Hruskar Darko51 Popović Nikola  
20 11.11. - 20:39 Marjanovic Nikola51 Ljubojević Miloš  
21 11.11. - 20:52 Radičević Filip35 Šarac Bojana  
22 11.11. - 21:30 Vranješ Stefan54 Gmizić Darko  
23 11.11. - 21:16 Jojić Nenad25 Pavić Goran  
24 11.11. - 21:37 Milinkovic Luka54 Alavanja Stanislav  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
25 11.11. - 20:07 X01 Šarac Goran  
26 11.11. - 19:02 X01 X  
27 11.11. - 19:52 X01 Ranisavljević Dalibor  
28 11.11. - 19:34 Rudić Vladimir10 X  
29 11.11. - 19:51 X01 Grujić Zoran  
30 11.11. - 19:02 X01 X  
31 11.11. - 19:02 X01 X  
32 11.11. - 20:17 Stevanović Mire10 X  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
33 11.11. - 22:19 Šarac Goran54 Alavanja Stanislav  
34 11.11. - 21:16 X01 Jojić Nenad  
35 11.11. - 22:09 Ranisavljević Dalibor52 Gmizić Darko  
36 11.11. - 21:24 Rudić Vladimir25 Radičević Filip  
37 11.11. - 21:49 Grujić Zoran51 Ljubojević Miloš  
38 11.11. - 20:12 X01 Popović Nikola  
39 11.11. - 20:39 X01 Dondur Danijel  
40 11.11. - 22:13 Stevanović Mire35 Mihajlović Miloš  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
41 11.11. - 22:31 Babić Vladimir52 Jojić Nenad  
42 11.11. - 22:42 Radmanović Miloš35 Ranisavljević Dalibor  
43 11.11. - 23:00 Hruskar Darko53 Dondur Danijel  
44 11.11. - 22:53 Marjanovic Nikola15 Popović Nikola  
45 11.11. - 23:06 Šarac Bojana54 Mihajlović Miloš  
46 11.11. - 23:23 Vranješ Stefan53 Radičević Filip  
47 11.11. - 23:46 Pavić Goran45 Šarac Goran  
48 11.11. - 23:43 Milinkovic Luka15 Grujić Zoran  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
49 12.11. - 00:28 Babić Vladimir45 Ranisavljević Dalibor  
50 12.11. - 00:28 Hruskar Darko45 Popović Nikola  
51 12.11. - 00:32 Šarac Bojana45 Vranješ Stefan  
52 12.11. - 10:03 Šarac Goran35 Grujić Zoran  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
53 12.11. - 01:13 Ranisavljević Dalibor54 Popović Nikola  
54 12.11. - 10:03 Vranješ Stefan45 Grujić Zoran  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
55 12.11. - 10:04 Ranisavljević Dalibor25 Grujić Zoran  

OSVOJENI POENI

MestoIgračKlubPoena GWGLProc PobPorProcKlasa
1Grujić Zoran BTT Joker, Novi Sad1000 2916
64%
51
83%
B3
2Ranisavljević Dalibor Podrum, Novi Banovci800 2623
53%
42
67%
C2
3Vranješ Stefan Podrum, Novi Banovci600 1916
54%
31
75%
C1
3Popović Nikola Podrum, Novi Banovci600 2019
51%
32
60%
B3
5Šarac Bojana Podrum, Novi Banovci400 1916
54%
31
75%
B2
5Babić Vladimir Podrum, Novi Banovci400 148
64%
21
67%
B3
5Hruskar Darko Jedinstvo, St.Pazova400 149
61%
21
67%
C1
5Šarac Goran Podrum, Novi Banovci400 1718
49%
22
50%
B3
9Marjanovic Nikola Podrum, Novi Banovci250 117
61%
21
67%
C1
9Milinkovic Luka Podrum, Novi Banovci250 1113
46%
21
67%
D3
9Mihajlović Miloš BK Shaft, Surcin250 1517
47%
22
50%
B2
9Pavić Goran Podrum, Novi Banovci250 97
56%
11
50%
C3
9Radmanović Miloš Podrum, Novi Banovci250 88
50%
11
50%
C3
9Radičević Filip Jedinstvo, St.Pazova250 1112
48%
12
33%
C3
9Dondur Danijel Podrum, Novi Banovci250 610
38%
02
0%
B2
9Jojić Nenad Podrum, Novi Banovci250 410
29%
02
0%
C1
17Alavanja Stanislav Podrum, Novi Banovci150 810
44%
02
0%
B1
17Stevanović Mire Podrum, Novi Banovci150 710
41%
02
0%
C1
17Gmizić Darko Jedinstvo, St.Pazova150 610
38%
02
0%
C3
17Rudić Vladimir Jedinstvo, St.Pazova150 310
23%
02
0%
C1
17Ljubojević Miloš Podrum, Novi Banovci150 210
17%
02
0%
B3