Turnir sredom
Podrum, Novi Banovci

Podrum, Novi Banovci

Svetosavska 1a. Novi Banovci
062 446152
Website Email

Turnir sredom
    Igra se do 5, repasaz do 5, naizmenican brejk
    Igrača: 20
    Šema: 032DE16SE

Datum i vreme pocetkaŠemaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
13.06.2018 19:00h032DE16SE20SinglZavršen

ŠEMA

Mečevi

RB Datum Igrac1 Rez Igrac2
1 13.06. - 18:59 Alavanja Stanislav10 X  
2 13.06. - 20:12 Ljubojević Miloš54 Milivojević Goran  
3 13.06. - 18:59 Perović Sava10 X  
4 13.06. - 18:59 X01 Ćelić Dragan  
5 13.06. - 18:59 Čupković Dejan10 X  
6 13.06. - 18:59 Nikolić Milen10 X  
7 13.06. - 20:00 Babić Vladimir05 Šarac Bojana  
8 13.06. - 18:59 X01 Ilić B.Nenad  
9 13.06. - 18:59 Mihajlović Miloš10 X  
10 13.06. - 21:15 Škrbić Slobodan52 Dondur Danijel  
11 13.06. - 18:59 Klanšček Pavle10 X  
12 13.06. - 18:59 X01 Raković Jovan  
13 13.06. - 18:59 Belokapa Aleksandar10 X  
14 13.06. - 18:59 Herceg Ivana10 X  
15 13.06. - 19:31 Josić Aleksa53 Savić Petar  
16 13.06. - 20:13 Mladenović Vojkan53 Radmanović Miloš  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
17 13.06. - 20:59 Alavanja Stanislav52 Ljubojević Miloš  
18 13.06. - 19:33 Perović Sava35 Ćelić Dragan  
19 13.06. - 19:31 Čupković Dejan51 Nikolić Milen  
20 13.06. - 20:57 Šarac Bojana45 Ilić B.Nenad  
21 13.06. - 21:51 Mihajlović Miloš25 Škrbić Slobodan  
22 13.06. - 20:08 Klanšček Pavle51 Raković Jovan  
23 13.06. - 20:34 Belokapa Aleksandar45 Herceg Ivana  
24 13.06. - 20:42 Josić Aleksa25 Mladenović Vojkan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
25 13.06. - 20:12 X01 Milivojević Goran  
26 13.06. - 18:59 X01 X  
27 13.06. - 18:59 X01 X  
28 13.06. - 20:00 Babić Vladimir10 X  
29 13.06. - 21:15 X01 Dondur Danijel  
30 13.06. - 18:59 X01 X  
31 13.06. - 18:59 X01 X  
32 13.06. - 21:32 Savić Petar35 Radmanović Miloš  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
33 13.06. - 21:19 Milivojević Goran05 Josić Aleksa  
34 13.06. - 20:34 X01 Belokapa Aleksandar  
35 13.06. - 20:08 X01 Raković Jovan  
36 13.06. - 22:44 Babić Vladimir45 Mihajlović Miloš  
37 13.06. - 21:47 Dondur Danijel51 Šarac Bojana  
38 13.06. - 19:31 X01 Nikolić Milen  
39 13.06. - 19:33 X01 Perović Sava  
40 13.06. - 22:01 Radmanović Miloš25 Ljubojević Miloš  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
41 13.06. - 21:59 Alavanja Stanislav53 Belokapa Aleksandar  
42 13.06. - 22:45 Ćelić Dragan45 Mihajlović Miloš  
43 13.06. - 22:29 Čupković Dejan45 Josić Aleksa  
44 13.06. - 22:42 Ilić B.Nenad52 Perović Sava  
45 13.06. - 22:23 Škrbić Slobodan51 Nikolić Milen  
46 13.06. - 23:05 Klanšček Pavle52 Dondur Danijel  
47 13.06. - 22:58 Herceg Ivana35 Ljubojević Miloš  
48 13.06. - 23:17 Mladenović Vojkan15 Raković Jovan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
49 13.06. - 23:37 Alavanja Stanislav53 Mihajlović Miloš  
50 13.06. - 23:38 Josić Aleksa05 Ilić B.Nenad  
51 13.06. - 23:50 Škrbić Slobodan35 Klanšček Pavle  
52 14.06. - 00:04 Ljubojević Miloš53 Raković Jovan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
53 14.06. - 00:40 Alavanja Stanislav45 Ilić B.Nenad  
54 14.06. - 00:37 Klanšček Pavle25 Ljubojević Miloš  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
55 14.06. - 01:15 Ilić B.Nenad15 Ljubojević Miloš  

OSVOJENI POENI

MestoIgračKlubPoena GWGLProc PobPorProcKlasa
1Ljubojević Miloš Podrum, Novi Banovci1000 3220
62%
61
86%
B3
2Ilić B.Nenad Meucci Big Joker, Beograd800 2115
58%
41
80%
B3
3Alavanja Stanislav Podrum, Novi Banovci600 1913
59%
31
75%
B1
3Klanšček Pavle BK Pool, Zemun600 1711
61%
31
75%
C3
4Škrbić Slobodan Podrum, Novi Banovci400 1810
64%
31
75%
A1
4Josić Aleksa BK Pool, Zemun400 1717
50%
32
60%
B2
4Mihajlović Miloš BK Shaft, Surcin400 1518
45%
22
50%
B2
4Raković Jovan Podrum, Novi Banovci400 911
45%
12
33%
C1
5Mladenović Vojkan BK Pool, Zemun250 1110
52%
21
67%
B3
5Čupković Dejan BK Pool, Zemun250 96
60%
11
50%
B3
5Ćelić Dragan BK Pool, Zemun250 98
53%
11
50%
C3
5Herceg Ivana Jedinstvo, St.Pazova250 89
47%
11
50%
C2
5Dondur Danijel Podrum, Novi Banovci250 911
45%
12
33%
B2
5Belokapa Aleksandar Podrum, Novi Banovci250 710
41%
02
0%
C1
5Perović Sava BK Pool, Zemun250 510
33%
02
0%
C1
5Nikolić Milen Podrum, Novi Banovci250 210
17%
02
0%
C1
6Šarac Bojana Podrum, Novi Banovci150 1010
50%
12
33%
B2
6Radmanović Miloš Podrum, Novi Banovci150 1013
43%
12
33%
C3
6Babić Vladimir Podrum, Novi Banovci150 410
29%
02
0%
B3
6Milivojević Goran BK Pool, Zemun150 410
29%
02
0%
C2
7Savić Petar Podrum, Novi Banovci100 610
38%
02
0%
C1