Fića and Darko Open
Champions, Beograd

Champions, Beograd

Cara Dusana 66, Dorcol Belgrade, Serbia
011 4088386
Website Email

Fića and Darko Open
    Mix disciplina, 1. i 2. kolo 8ca do 5, repasaz 9ka do 6, nokaut 10ka do7, naizmenični brejk. Učešće: juniori, amateri, žene - 1500din, ostali - 2500din. Profesionalci STOP
    Igrača: 82
    Šema: 096DE32SE

Datum i vreme pocetkaŠemaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
04.07.2020 10:00h096DE32SE82SinglPrijava

Prijavljeni igrači

1. Filipović Aleksandar - B*** - Devetka, Pančevo
2. Stanković Darko - A* - Champions, Beograd
3. Gvozdenović Stefan - C*** - Devetka, Pančevo
4. Čupković Dejan - B*** - BK Pool, Zemun
5. Ilić Nenad - B** - Pool 09, Smederevo
6. Dapčević Nikola - C** - Champions, Beograd
7. Simović Miodrag - C* - Devetka, Beograd
8. Milošević Nikola - C** - Devetka, Pančevo
9. Rančić Nebojša - B*** - Profesional, Beograd
10. Petrov Dejan - B** - --- Samostalni igraci ---
11. Jovanović Goran - A* - BK Pool, Zemun
12. Šarac Goran - B*** - Podrum, Novi Banovci
13. Šarac Bojana - B** - Podrum, Novi Banovci
14. Stoilković Dragan - B*** - Champions, Beograd
15. Živković Miroslav - B** - Champions, Beograd
16. Tešić Milan - B** - Devetka, Pančevo
17. Krstin Uroš - C*** - Devetka, Pančevo
18. Rajačić Zoran - A* - Meucci Big Joker, Beograd
19. Ilić B.Nenad - B*** - Meucci Big Joker, Beograd
20. Vulović Aleksandar - C* - Profesional, Beograd
21. Opačić Predrag - B* - Devetka, Beograd
22. Todorov Miljan - B** - Champions, Beograd
23. Škrbić Slobodan - A* - Podrum, Novi Banovci
24. Stanković Pavle - C*** - Champions, Beograd
25. Kostić Lazar - C** - Masse, Užice
26. Vranešević Ljubiša - A** - Masse, Užice
27. Radović Stefan - B* - Profesional, Beograd
28. Vitas Miloš - C*** - Champions, Beograd
29. Djordjević Miloš - C* - --- Samostalni igraci ---
30. Matković Jovan - A* - Profesional, Beograd
31. Ćirić Vlada - B*** - Meucci Big Joker, Beograd
32. Stefanović Goran - B*** - Meucci Big Joker, Beograd
33. Protić Dejan - A* - Profesional, Beograd
34. Mitrović Dobrica - C* - Profesional, Beograd
35. Vranešević Nenad - B*** - Masse, Užice
36. Gecin Saša - C** - Devetka, Pančevo
37. Stamenković Strahinja - B** - Profesional, Beograd
38. Bulatović Luka - B*** - Champions, Beograd
39. Mutavdžić Uroš - B*** - Champions, Beograd
40. Grujić Zoran - B*** - BTT Joker, Novi Sad
41. Saković Zoran - C*** - Royal BC, Čačak
42. Bordoš Ivan - C* - Devetka, Pančevo
43. Blašković Nikola - B** - BK Pool, Zemun
44. Ulić Aleksandar - B*** - BTT Joker, Novi Sad
45. Marčić Miroslav - B*** - Devetka, Pančevo
46. Dašić Dragan - B* - Devetka, Pančevo
47. Glišović Dragan - B*** - Meucci Big Joker, Beograd
48. Radović Danko - B* - BTT Joker, Novi Sad
49. Sabljar Žarko - C*** - BTT Joker, Novi Sad
50. Pribanović Srđan - A* - Podrum, Novi Banovci
51. Tomić Aleksandar - C*** - Fortuna, Loznica
52. Vasiljević Vladimir - B*** - BTT Joker, Novi Sad
53. Garović Filip - C* - Meucci Big Joker, Beograd
54. Bugarski Milan - A** - BTT Joker, Novi Sad
55. Kremenović Miroslav - A** - BTT Joker, Novi Sad
56. Bugarski Luka - C*** - BTT Joker, Novi Sad
57. Rakić Ivana - C** - Meucci Big Joker, Beograd
58. Stanisavljević Aleksandar - C* - Champions, Beograd
59. Vasiljević Stefan - A** - Champions, Beograd
60. Kočić Strahinja - A* - Profesional, Beograd
61. Milić Jovan - C* - Devetka, Beograd
62. Mitrović Saša - A* - Meucci Big Joker, Beograd
63. Marković Filip - C* - Devetka, Pančevo
64. Bogićević Aleksandar - B* - Royal BC, Čačak
65. Mitrović Vladimir - C*** - Royal BC, Čačak
66. Jovanovic Spasoje - C* - Champions, Beograd
67. Avramović Marko - C** - Champions, Beograd
68. Karanjac Aleksa - C* - --- Samostalni igraci ---
69. Drljačić Budimir - B*** - Fortuna, Loznica
70. Šoklovački Nemanja - C*** - Meucci Big Joker, Beograd
71. Sipkovski Dejan - A** - Champions, Beograd
72. Dimitrijević Bojan - B* - Devetka, Beograd
73. Dobricic Sveta - B** - Champions, Beograd
74. Njezić Dragan - B* - Champions, Beograd
75. Batoćanin Aleksa - C* - --- Samostalni igraci ---
76. Petrović David - A** - Fortuna, Loznica
77. Starčević Milan - C*** - Fortuna, Loznica
78. Blagojev Marina - C** - Profesional, Beograd
79. Otahal Josip - C* - Champions, Beograd
80. Dolanić Boris - C*** - BK 29 Sirmium, S.Mitrovica
81. Aleksić Suzana - C* - Atlantis, Niš
82. Vučinić Rasko - C* - Champions, Beograd