Turniri zavrseni

Devetka #15/19 Tešić Milan  Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav  Jović Aleksandar 
4. Turnir Masters Serije Pecelj Aleksa  Svilar Zoran  Pecelj Đorđe  Bugarski Milan 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Stanković Pavle  Lončarski Dragan  Stanisavljević Aleksandar  Dimitrijević Stefan 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Klanšček Pavle  Kremenović Miroslav  Milošević Miloš 
Snooker turnir Mihajlović Miloš  Radmanović Miloš  Pilipović Dušan  Nikolić Nikola 
Amaterski turnir Vitas Miloš  Milošević Marko  Radan Sergej  Janda Viktor 
Hendikep Nedelja Jovanović Goran  Vasiljević Stefan  Ćirić Vlada  Mutavdžić Uroš 
Surcin Open Stanišljević Zlatko  Stojić Stefan  Mihajlović Miloš  Stojić Borivoj 
Hendikep Cetvrtkom Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Vitas Miloš  Mutavdžić Uroš 
Turnir parova  Vukosavljević Božidar   Ćirić Vlada  Manić Goran  Mrvic Lazar 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Popović Nikola  Ristić Ognjen  Ranisavljević Dalibor 
Amaterski turnir Vračević Aleksandar  Maslarević Dejan  Stijović Viktor  Radan Sergej 
VI Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga Jevtić Nataša  Grujičić Jelena  Pasajlić Nevena  Stanojev Milica 
Hendikep Nedelja Vasiljević Stefan  Marčić Miroslav  Ćirić Vlada  Todorov Miljan 
Drzavno prvenstvo vetereana Kremenović Miroslav  Čuljak Damir  Klanšček Pavle 
Drzavno prvenstvo, 4. Masters Trtovac Haris  Kostić Lazar  Bejtović Almas  Madžarević Milenko 
Turnir sredom Šarac Goran  Jovanović Goran  Babić Vladimir  Škrbić Slobodan 
Amaterski turnir Stijović Viktor  Todorov Miljan  Rakić Ivana  Vukčević Vladimir 
Hendikep Nedelja Čikošev Ljubomir  Todorov Miljan  Filipović Aleksandar  Mutavdžić Uroš 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Mladenović Vojkan  Cvejić Jovica  Beljić Živojin  Njezić Dragan 
Amaterski turnir Milošević Marko  Stamenković Strahinja  Vitas Miloš  Todorov Miljan 
Pancevo Open Pecelj Đorđe  Petrović David  Ilić B.Nenad  Olas Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Perović Dejan  Beljić Živojin  Čupković Aleksandar  Stanković Darko 
Turnir sredom Ilić Nebojša  Škrbić Slobodan  Šarac Goran  Pribanović Ivan 
Amaterski turnir Dozan Danijel  Marinković Filip  Glišić Nikola  Ceperkovic Milan 
Devetka #14/19 Krišćinski Zoran  Milošević Nikola  Gvozdenović Stefan  Krstin Uroš 
Hendikep Nedelja Filipović Aleksandar  Jovanović Goran  Protić Đorđe  Živković Miroslav 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Lončarski Dragan  Stanković Darko  Josić Aleksa  Njezić Dragan 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Mladenović Vojkan  Ljubojević Miloš  Pavić Goran 
Turnir parova  Čupković Aleksandar  Svrkota Stefan  Vračević Aleksandar  Vukčević Vladimir 
Amaterski turnir Vitas Miloš  Stijović Viktor  Krpić Milan  Duplančić Andrej 
Devetka #13/19 Petrov Dejan  Kuburić Nebojša  Ćorić Dušan  Krišćinski Zoran 
Hendikep Nedelja Vasiljević Stefan  Stanković Darko  Ćirić Nebojša  Čikošev Ljubomir 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Beljić Živojin  Popović Vukašin  Krstic Vojislav  Mutavdžić Uroš 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Radmanović Miloš  Popović Nikola  Alavanja Stanislav 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Stijović Viktor  Čupković Aleksandar  Gašić Nikola 
Devetka #12/19 Kožan Danijel  Tešić Milan  Jović Aleksandar  Pavlica Andreja 
Hendikep nedelja Čikošev Ljubomir  Ćirić Vlada  Živković Miroslav  Cvejić Jovica 
Drzavno prvenstvo, 3. Masters Pecelj Aleksa  Pribanović Ivan  Bugarski Milan  Vranešević Ljubiša 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Vidaković Boris  Samardžić Filip  Trifunović Danijel  Manić Goran 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Ranisavljević Dalibor  Popović Nikola  Raković Jovan 
Amaterski turnir Dozan Danijel  Mitrović Dobrica  Vukosavljevic Aleksa  Todorov Miljan 
Devetka #11/19 Ćorić Dušan  Bordoš Ivan  Maksimović Dejan  Jović Aleksandar 
Hendikep Nedelja Vasiljević Stefan  Krstic Vojislav  Hadžić Lidija  Manić Goran 
Subotari Dozan Danijel  Čupković Aleksandar  Milošević Marko  Mitrović Dobrica 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Vidaković Boris  Krstic Vojislav  Dozan Danijel  Stanković Darko 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Babić Vladimir  Radmanović Miloš  Ranisavljević Dalibor 
Amaterski turnir Ceperkovic Milan  Opačić Predrag  Radović Stefan  Aćimović Predrag 
Devetka #10/19 Davidović Brane  Jović Aleksandar  Marčić Miroslav  Ćorić Dušan 
III Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga Šarac Bojana  Rakić Ivana  Jevtić Nataša  Slatina Vesna 
Hendikep Nedelja Čikošev Ljubomir  Manić Goran  Kosanović Luka  Ćirić Vlada 
Drzavno prvenstvo - 3. Masters Pribanović Ivan  Pribanović Srđan  Jovanović Goran  Čuljak Damir 
III turnir drzavnog prvenstva - juniori Janićijevć Mateja  Bejtović Almas  Zlatković Nemanja  Trtovac Haris 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Jovanović Goran  Mojsovski Jovan  Popović Vukašin  Milić Jovan 
Turnir parova  Gluhak Marina  Vračević Aleksandar  KItanovic Nikola  Stanković Pavle 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Ljubojević Miloš  Pavić Goran  Popović Nikola 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Manić Goran  Jevtić Nataša  Glišić Nikola 
Devetka #09/19 Milošević Nikola  Gecin Saša  Bajić Sale  Krstin Uroš 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Sipkovski Dejan  Stanković Darko  Njezić Dragan  Nasufi Alen 
Turnir sredom Sipkovski Dejan  Josić Aleksa  Pribanović Ivan  Škrbić Slobodan 
Amaterski turnir Vukčević Vladimir  KItanovic Nikola  Mitrović Dobrica  Bjelica Ivan 
Turnir nedeljom Kekić Igor  Ilić Nebojša  Šarac Goran 
Devetka #08/19 Marčić Miroslav  Maksimović Dejan  Gecin Saša  Djurdjev Dragana 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Vidaković Boris  Stanojković Nenad  Beljić Živojin 
Sirmium open Čulev Ilija  Tot Šandor  Protić Dejan  Mile Tu 
Drzavno prvenstvo, 2. Masters Pecelj Aleksa  Vranešević Ljubiša  Bugarski Milan  Martinović Martin 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Marinković Filip  Njezić Dragan  Popović Vukašin 
Turnir Sredom Glišović Dragan  Popović Nikola  Susa Mirko  Ljubojević Miloš 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Ceperkovic Milan  Vukčević Vladimir  Vukosavljević Božidar  
Devetka #07/19 Olas Dejan  Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Stefanović Milan 
II Drzavno Prvenstvo - Zenska Liga Šarac Bojana  Hadžić Lidija  Rakić Ivana  Stanojev Milica 
Drzavno prvenstvo, 2. Masters Veterani Pribanović Ivan  Jovanović Goran  Stojanović Miroslav  Pribanović Srđan 
Hendikep nedelja 10 ball Bugarski Luka  Timotić Ivan  Protić Đorđe  Živković Miroslav 
Drzavno prvenstvo, 2. Masters Trtovac Haris  Đorđijević Miloš  Šarac Bojana  Stojković Branislav 
Regionalna liga, Banovci Šarac Goran  Škrbić Slobodan  Radmanović Miloš  Bugarski Branislav 
2. Turnir Regionalne Lige Pravilovic Nikola  Ćirić Vlada  Mutavdžić Uroš  Glišović Dragan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Ilić B.Nenad  Josić Aleksa  Njezić Dragan 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Šarac Bojana  Pavić Goran  Šarac Goran 
Amaterski turnir Aćimović Predrag  Marojevic Nikola  Djikic Bojan  Radović Stefan 
Devetka #06/19 Olas Dejan  Muratović Marko  Marčić Miroslav  Jović Aleksandar 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Čikošev Ljubomir  Janićijevć Mateja  Todorov Miljan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Popović Vukašin  Šumanović Nemanja  Josić Aleksa  Krstic Vojislav 
Prvi mesoviti turnir u parovima (februar) Rakić Ivana  Vukčević Vladimir  Bogdanovic Kristina   Svrkota Stefan 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Ilić B.Nenad  Filipović Aleksandar  Pecelj Đorđe 
Amaterski turnir Stijović Viktor  Todorov Miljan  Vukčević Vladimir  Stanković Pavle 
Devetka #05/19 Bordoš Ivan  Dašić Dragan  Stefanović Milan  Milošević Nikola 
Hendikep nedelja 10 ball Todorov Miljan  Šumanović Nemanja  Vasiljević Stefan  Vujadinović Luka 
Drzavno prvenstvo, 1. Masters Verkić Miloš  Pecelj Đorđe  Svilar Zoran  Glišović Dragan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Vasiljević Stefan  Šumanović Nemanja  Beljić Živojin 
Turnir sredom Raković Jovan  Pribanović Ivan  Ranisavljević Dalibor  Popović Nikola 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Aćimović Predrag  Stanisavljević Aleksandar  Pecelj Nikola 
Devetka #04/19 Maksimović Dejan  Omasta Kristijan  Kožan Danijel  Rosić Nenad 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Vlada  Protić Đorđe  Cvejić Jovica  Majstorović Dejan 
Drzavno prvenstvo, 1. Masters juniori Šarac Bojana  Kostić Lazar  Obradović Matija  Todorov Miljan 
Drzavno prvenstvo, 1. Masters zene Šarac Bojana  Rakić Ivana  Aleksić Suzana  Hadžić Lidija 
Drzavno prvenstvo, Veterani Verkić Miloš  Pribanović Ivan  Jovanović Goran  Čuljak Damir 
Regionalna liga I, Cacak Ilić Darko  Trtovac Haris  Zeljković Aleksandar  Cicović Milan 
Regionalna liga I, Novi Sad Bugarski Branislav  Milenković Svetozar  Šibalić Milorad  Pavić Goran 
Regionalna liga I, Beograd Radulović Marko  Pribanović Srđan  Ferenc Siniša   Olas Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Bulatović Luka  Dimitrijević Stefan  Protić Đorđe  Ćirić Vlada 
Turnir sredom Radmanović Miloš  Ranisavljević Dalibor  Alavanja Stanislav  Milenković Svetozar 
Amaterski turnir Stanojev Milica  Dapčević Nikola  Vukčević Vladimir  Beljić Živojin 
Devetka #03/19 Marčić Miroslav  Gecin Saša  Krišćinski Zoran  Olas Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Grujičić Jelena  Mutavdžić Uroš  Majstorović Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Šumanović Nemanja  Bulatović Luka  Vidaković Boris  Jovanović Goran 
TURNIR SREDOM Pribanović Ivan  Bugarski Branislav  Popović Nikola  Bugarski Milan 
Amaterski turnir Hadžić Lidija  Todorov Miljan  Aćimović Predrag  Šipka Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Kočić Strahinja  Ćirić Vlada  Mojsovski Jovan 
Surcin Open Stanišljević Zlatko  Pavković Milan  Trumbetaš Vukasin  Stojić Stefan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Šumanović Nemanja  Vasiljević Stefan  Sipkovski Dejan  Protić Đorđe 
Turnir sredom Sipkovski Dejan  Pribanović Ivan  Ljubojević Miloš  Popović Nikola 
Amaterski turnir Duplančić Andrej  Bjelica Dragan  Rakić Ivana  Čupković Aleksandar 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Pavić Goran  Beljić Živojin  Aksentijevic Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Šumanović Nemanja  Mijatović Ronald  Pravilovic Nikola  Bulatović Luka 
Prvi mesoviti turnir u parovima Vračević Aleksandar  Garović Filip  Šaćirović Edo  Hadžić Lidija 
Turnir sredom Popović Nikola  Škrbić Slobodan  Šarac Goran  Josić Aleksa 
Amaterski turnir Čiča Marko  Belić Srđan  Ćurčin Rastko  Novaković Miloš 
Devetka #02/19 Olas Dejan  Krišćinski Zoran  Pavlica Andreja  Marčić Miroslav 
Hendikep nedelja 10 ball Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Kočić Strahinja  Miljkovic Nikola 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Bulatović Luka  Stanković Darko  Njezić Dragan 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Bugarski Branislav  Ljubojević Miloš  Milivojević Goran 
Amaterski turnir Vukosavljević Božidar   Aćimović Predrag  KItanovic Nikola  Stanković Aleksandar 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Čikošev Ljubomir 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Rajačić Zoran  Niskić Vladan  Beljić Živojin  Popović Vukašin 
Turnir sredom Šarac Bojana  Mihajlović Miloš  Škrbić Slobodan  Ćelić Dragan 
Pancevo Open Pecelj Aleksa  Vasiljević Stefan  Svilar Zoran  Pecelj Đorđe 
Amaterski turnir Kosanović Luka  Duplančić Andrej  Vračević Aleksandar  Aćimović Predrag 
Hendikep nedelja 10 ball Cvejić Jovica  Vidaković Boris  Ćirić Vlada  Vasiljević Stefan 
Novogodisnji BTT Joker Open Bartol Roberto  Pehlivanović Sanjin  Tot Šandor  Verkić Miloš 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Matković Jovan  Niskić Vladan  Jovanović Goran 
Turnir sredom Radmanović Miloš  Pribanović Ivan  Mladenović Vojkan  Marčić Miroslav 
Amaterski turnir Milovic MIilan  Stanković Aleksandar  Čupković Aleksandar  Kosanović Luka 
Devetka #35/18 Kožan Danijel  Knežević Vladimir  Ćorić Dušan  Timotijević Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Protić Đorđe  Ćirić Marko  Čikošev Ljubomir  Pravilovic Nikola 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Niskić Vladan  Ćirić Vlada  Bjelica Ivan  Mutavdžić Uroš 
Amaterski turnir Slatina Denis  Stijović Viktor  Slatina Vesna  Radović Stefan 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Ljubojević Miloš  Susa Mirko  Babić Vladimir 
Devetka #34/18 Filipović Aleksandar  Pavlica Andreja  Rosić Nenad  Bajić Sale 
Hendikep nedelja 10 ball Mutavdžić Uroš  Rajačić Zoran  Cvejić Jovica  Janićijevć Mateja 
JUBILARNI TURNIR SREDOM Svilar Zoran  Pecelj Aleksa  Pribanović Srđan  Tot Šandor 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Niskić Vladan  Ilić B.Nenad  Manić Goran  Ćirić Marko 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Mladenović Vojkan  Ilić B.Nenad  Radmanović Miloš 
Amaterski turnir Rakić Ivana  Maslarević Dejan  Duplančić Andrej  Stanković Aleksandar 
Devetka #33/18 Maksimović Dejan  Ćorić Dušan  Rosić Nenad  Šunjkić Nikola 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Čikošev Ljubomir  Stanković Darko  Pribanović Srđan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Ilić B.Nenad  Ćirić Marko  Stanković Darko  Puskaric Darko 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Ilić B.Nenad  Sipkovski Dejan  Bugarski Branislav 
Amaterski turnir Maslarević Dejan  Torbica Branko  Hadžić Lidija  Aćimović Predrag 
Devetka #32/18 Krišćinski Zoran  Davidović Brane  Maksimović Dejan  Petrov Željko 
BTT Joker Liga 2018 Vasiljević Vladimir  Bugarski Branislav  Zelunk Izidor Vuk  Jerkovic Dimitije 
Hendikep nedelja 10 ball Blašković Nikola  Vidaković Boris  Rajačić Zoran  Ćirić Marko 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Adamović Adam   Protić Đorđe  Popović Vukašin  Manić Goran 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Babić Vladimir  Čupković Dejan  Pribanović Ivan 
Amaterski turnir Kosanović Luka  Vukčević Vladimir  Popović Vukašin  Bjelica Ivan 
Devetka #31/18 Ćorić Dušan  Pavlica Andreja  Bajić Sale  Šunjkić Nikola 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Kosanović Luka  Ćirić Marko  Ćirić Nebojša 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Njezić Dragan  Pribanović Srđan  Jovanović Miloš 
Turnir sredom Čupković Dejan  Cabunac Zoran  Pavić Goran  Ljubojević Miloš 
Amaterski turnir Blagojev Marina  Čupković Aleksandar  Mrvic Lazar  Ceperkovic Milan 
Devetka #30/18 Kuburić Nebojša  Filipović Aleksandar  Tešić Milan  Dašić Dragan 
Hendikep nedeljom Solomonović Nikola  Vidaković Boris  Ćirić Vlada  Vasiljević Stefan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Dimitrijević Stefan  Stanković Darko  Mijatović Ronald 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Josić Aleksa  Ilić B.Nenad  Čupković Dejan 
Amaterski turnir  Vračević Aleksandar  Kosanović Luka  Čiča Marko  Ceperkovic Milan 
Devetka #29/18 Maksimović Dejan  Gecin Saša  Ćorić Dušan  Pavlica Andreja 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Samardaković Dane  Ćirić Marko  Simović Miodrag 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Popović Vukašin  Ćirić Vlada  Stanković Darko  Rakić Ivana 
Turnir sredom Čulev Ilija  Šarac Bojana  Pribanović Ivan  Šarac Goran 
Amaterski turnir  Čiča Marko  Stijović Viktor  Mrvic Lazar  Milan Ceperkovic 
Devetka #28/18 Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Ćorić Dušan  Maksimović Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Janićijevć Mateja  Pribanović Srđan  Ćirić Vlada 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Popović Vukašin  Ćirić Marko  Ćirić Nebojša 
Turnir sredom Ilić B.Nenad  Mladenović Goran  Čupković Dejan  Ristić Ognjen 
Amaterski turnir  Čupković Aleksandar  Vračević Aleksandar  Milošević Marko  Stanojev Milica 
Devetka #2718 Marčić Miroslav  Davidović Brane  Pavlica Andreja  Maksimović Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ćirić Nebojša  Šarac Goran  Cvejić Jovica 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Vasiljević Stefan  Stanković Darko  Rajačić Zoran 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Škrbić Slobodan  Šarac Bojana  Ranisavljević Dalibor 
Amaterski turnir  Radović Stefan  Vukčević Vladimir  Kosanović Luka  Duplančić Andrija 
Devetka #26/18 Marčić Miroslav  Maksimović Dejan  Gecin Saša  Kuburić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Čikošev Ljubomir  Njezić Dragan  Protić Đorđe  Pribanović Srđan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Pecelj Đorđe  Kočić Strahinja  Popović Vukašin  Stanković Darko 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Josić Aleksa  Milošević Miloš  Škrbić Slobodan 
Amaterski turnir  Stanojev Milica  Mrvic Lazar  Krisper Aleksandra  Barlović Marko 
Devetka #25/18 Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Djurdjev Dragana  Maksimović Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Nebojša  Živković Miroslav  Beljić Živojin  Krisper Aleksandra 
Amaterski turnir  Jovanović Goran  Stanković Darko  Milan Ceperkovic  Popović Vukašin 
Turnir sredom Šarac Bojana  Babić Vladimir  Čupković Dejan  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Solomonović Nikola  Jovanović Goran  Dobricic Sveta 
Devetka #24/18 Ošljanac Darko  Kuburić Nebojša  Pavlica Andreja  Gvozdenović Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Solomonović Nikola  Čikošev Ljubomir  Jovanović Goran  Protić Đorđe 
Turnir sredom Šarac Bojana  Ristić Ognjen  Šarac Goran  Gutaji Laslo 
Hendikep sreda 9 ball Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Stanković Darko  Jovanović Goran 
Devetka #23/18 Krišćinski Zoran  Petrov Željko  Maksimović Dejan  Olas Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Filipović Aleksandar  Protić Đorđe  Todorov Miljan  Majstorović Dejan 
Humanitarni turnir petkom Čiča Marko  Duplančić Andrej  Braletić Stevan  Vračević Aleksandar 
Turnir u sred srede Nikolin Nenad  Babić Vladimir  Dondur Danijel  Milivojević Goran 
Hendikep sreda 9 ball Filipović Aleksandar  Joveljić Dejan  Simović Miodrag  Jovanović Goran 
Devetka #22/18 Maksimović Dejan  Olas Dejan  Krišćinski Zoran  Rosić Nenad 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan 
Humanitarni turnir petkom Stanojev Milica  Vračević Aleksandar  Dimitrijević Nikola  Ćurčin Rastko 
Turnir Sredom Popović Nikola  Babić Vladimir  Pribanović Ivan  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Klasović Andreja 
Devetka #21/18 Vulović Stefan  Martić Miroslav  Gvozdenović Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Krisper Aleksandra  Rakić Ivana  Kočić Strahinja  Ćirić Nebojša 
Humanitarni turnir petkom Jokić Filip  Ceperkovic Milan  Dimitrijević Nikola  Rakić Ivana 
Turnir Sredom Čupković Dejan  Pribanović Ivan  Milivojević Goran  Šarac Goran 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Stanković Darko  Dobricic Sveta 
Humanitarni turnir petkom Čiča Marko  Milan Ceperkovic  Krisper Aleksandra  Rakić Ivana 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B.Nenad  Mladenović Vojkan  Popović Nikola 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Šarac Bojana  Ilić Mihajlo  Šarac Goran 
Hendikep sreda 9 ball Kočić Strahinja  Klasović Andreja  Krisper Aleksandra  Matković Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Popović Nikola  Živković Miroslav  Rajačić Zoran  Filipović Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Vračević Aleksandar  Radović Stefan  Milan Ceperkovic  Stojkanović Pavle 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Kočić Strahinja  Ilić Mihajlo  Barlović Marko 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Matković Jovan  Stanković Darko  Ćirić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Zero Guli  Majstorović Dejan  Zero Guli  Manić Goran 
Turnir sredom Ilić B.Nenad  Škrbić Slobodan  Bugarski Branislav  Ilić Mihajlo 
Hendikep sreda 9 ball Kočić Strahinja  Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Pecelj Đorđe  Marković Damjan  Blašković Nikola  Zero Guli 
Turnir Sredom Ilić B.Nenad  Bugarski Milan  Olas Dejan  Jerkovic Dimitije 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Popović Nikola  Stanković Darko  Zero Guli 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ilić B.Nenad  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Devetka #20/18 Olas Dejan  Marčić Miroslav  Dašić Dragan  Arsenović Branislav 
Turnir sredom Ilić B.Nenad  Olas Dejan  Šumanović Nemanja  Popović Nikola 
Hendikep sreda 9 ball Stanković Darko  Vidaković Boris  Matković Jovan  Popović Nikola 
Devetka #19/18 Knežević Vladimir  Arsenović Branislav  Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Stojanović Vanja  Ćirić Nebojša  Ilić B.Nenad 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B.Nenad  Olas Dejan  Filipović Aleksandar 
Hendikep sreda 9 ball Ćirić Nebojša  Matković Jovan  Stanković Darko  Vidaković Boris 
Hendikep nedelja 10 ball Ilić B.Nenad  Vranešević Nenad  Ćirić Nebojša  Cvejić Stevan 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Dondur Danijel  Čupković Dejan  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Pecelj Đorđe  Djikic Bojan  Vidaković Boris  Ćirić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Janićijevć Mateja  Pribanović Srđan  Vidaković Boris  Hadžić Dušan 
Turnir sredom Bugarski Milan  Alavanja Stanislav  Popović Nikola  Mihajlović Miloš 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Marković Damjan  Jovanović Goran  Vasiljević Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Šarac Bojana  Marković Damjan  Vidaković Boris  Popović Nikola 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Čupković Dejan  Škrbić Aleksandar  Ristić Ognjen 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Vidaković Boris  Marinković Marko  Marković Damjan 
Hendikep sreda 9 ball Pehlivanović Sanjin  Matković Jovan  Stanković Darko  Majstorović Dejan 
Turnir sredom Šarac Bojana  Škrbić Slobodan  Alavanja Stanislav  Bajunović Bojan 
Hendikep nedelja 10 ball Šarac Bojana  Majstorović Dejan  Šarac Goran  Vig Leo 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B.Nenad  Popović Nikola  Stanković Aleksandar 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Filipović Aleksandar  Stanković Darko  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Bulatović Luka  Vig Leo  Cvejić Stevan 
Prvenstvo Srbije - Masters 10 ball Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Verkić Miloš  Jovanović Goran 
Pocket 9 ball Janićijevć Mateja  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Cumić Miloš 
Prvenstvo Srbije - Masters 8 ball Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Lenard Lacko  Pecelj Aleksa 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Ilić B.Nenad  Alavanja Stanislav  Klanšček Pavle 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Janićijevć Mateja  Matković Jovan  Kočić Strahinja 
Zavrsni Masters Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Ilić B.Nenad  Vukajlović Milinko 
Back-to-Back Filipovic Dejan  Knežević Vladimir  Timotijević Jovan 
Zavrsni Masters Vukajlović Milinko  Verkić Miloš  Pecelj Đorđe  Lenard Lacko 
Humanitarni turnir petkom Zdjelar Brano  Leovac Rade  Ćurčin Rastko  Stanojev Milica 
Turnir sredom Popović Nikola  Alavanja Stanislav  Pecelj Đorđe  Ljubojević Miloš 
Hendikep sreda 9 ball Rajačić Zoran  Jovanović Miloš  Stanković Darko  Matković Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Marković Damjan  Ćirić Vlada  Vidaković Boris 
Turnir sredom Ljubojević Miloš  Šarac Goran  Klanšček Pavle  Popović Nikola 
Hendikep sreda 9 ball Marko Simojlović  Stanković Darko  Teruhiko Sakamoto  Glišović Dragan 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Popović Nikola  Ljubojević Miloš  Čupković Dejan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Janićijevć Mateja  Cvejić Stevan  Mladenović Goran 
Devetka #18/18 Maksimović Dejan  Arsenović Branislav  Marčić Miroslav  Filipović Aleksandar 
BTT Liga Đokić Aleksa  Ludoški Dragan  Zelunk Izidor Vuk  Bugarski Milan 
Hendikep nedelja 10 ball Majstorović Dejan  Vidaković Boris  Glišović Dragan  Protić Đorđe 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Alavanja Stanislav  Pecelj Đorđe  Mladenović Vojkan 
Hendikep sreda 9 ball Rajačić Zoran  Stanković Darko  Popović Nikola  Jovanović Vuk 
Devetka #17/18 Maksimović Dejan  Knežević Vladimir  Bajić Sale  Ošljanac Darko 
Hendikep nedelja 10 ball Čikošev Ljubomir  Vidaković Boris  Jovanović Goran  Protić Đorđe 
Prvenstvo Srbije - VIII Turnir Pecelj Aleksa  Verkić Miloš  Martinović Martin  Lončarski Dragan 
Humanitarni turnir petkom Ćurčin Rastko  Rakić Ivana  Čiča Marko  Štefulj Aleksandar 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Babić Vladimir  Šarac Bojana 
Hendikep sreda 9 ball Cvejić Stevan  Majstorović Dejan  Stanković Darko  Lončarski Dragan 
Hendikep nedelja 10 ball Klasović Andreja  Djordjević Nikola  Vidaković Boris  Ćirić Vlada 
Humanitarni turnir petkom Belić Srđan  Čiča Marko  Vukčević Vladimir  Pavlović Branko 
Turnir sredom Babić Vladimir  Škrbić Slobodan  Šarac Bojana  Mladenović Vojkan 
Devetka #16/18 Knežević Vladimir  Krišćinski Zoran  Tešić Milan  Rosić Nenad 
Devetka #15/18 Marčić Miroslav  Arsenović Branislav  Kurtović Miloš  Krišćinski Zoran 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Vlada  Jovanović Goran  Ćirić Nebojša  Čikošev Ljubomir 
Humanitarni turnir petkom Jovanović Goran  Čiča Marko  Stanojev Milica  Ćurčin Rastko 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Milivojević Goran  Popović Nikola 
Devetka #14/18 Marčić Miroslav  Tešić Milan  Rosić Nenad  Martić Milan 
Hendikep nedelja 9 ball Ćirić Vlada  Zečević Milorad  Živković Miroslav  Jovanović Goran 
Turnir sredom Škrbić Slobodan  Šarac Goran  Popović Nikola  Jovanović Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Kočić Strahinja  Stojanović Vanja 
Prvenstvo Srbije - VII Turnir Verkić Miloš  Vukajlović Milinko  Klasović Andreja  Vranešević Ljubiša 
Humanitarni turnir petkom Ćirić Vlada  Blagojev Marina  Broćić Filip  Čiča Marko 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Škrbić Slobodan  Pavić Goran  Šarac Goran 
Devetka #13/18 Marčić Miroslav  Šunjkić Nikola  Živković Filip  Knežević Vladimir 
Uskrsnji hendikep Jovanović Goran  Stojanović Vanja  Ilić Mihajlo  Rajačić Zoran 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Vračević Aleksandar  Krisper Aleksandra  Nišić Nikola 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Pribanović Ivan  Ristić Ognjen 
Devetka #12/18 Timotijević Jovan  Marčić Miroslav  Kovjanić Nenad  Maksimović Dejan 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Blašković Nikola  Kočić Strahinja  Ostojić Momčilo 
Prvenstvo Srbije - VI Turnir Glišić Miladin  Verkić Miloš  Vukajlović Milinko  Mitrović Vladimir 
Humanitarni turnir petkom Milošević Marko  Ranković Marko  Puskaric Darko  Djordjević Nikola 
Turnir sredom Dondur Danijel  Radmanović Miloš  Milošević Miloš  Josić Aleksa 
Devetka #11/18 Tešić Milan  Kovjanić Nenad  Rosić Nenad  Jović Aleksandar 
Hendikep nedelja - 9 ball Filipović Nemanja  Stojanović Vanja  Njezić Dragan  Timotić Ivan 
Masters 2017/18 - U23 Pecelj Aleksa  Filipović Nemanja  Josić Aleksa  Radović Petar 
Masters 2017/18 - U17 Kostić Lazar  Šarac Bojana  Micovic Stefan  Bugarski Luka 
Zavrsni masters 2017/18 - zene Šarac Bojana  Stošić Snežana  Slatina Vesna  Stanojev Milica 
Zavrsni masters 2017/18 - veterani Pecelj Đorđe  Kremenović Miroslav  Cvejić Jovica  Pribanović Srđan 
Humanitarni turnir petkom Stanković Darko  Jovanović Goran  Ranković Marko  Ćirić Vlada 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Kremenović Miroslav  Stefanovic Goran  Ljubojević Miloš 
Devetka #10/18 Marčić Miroslav  Vodeničar Srđan  Šunjkić Nikola  Davidović Brane 
Hendikep nedelja - 10 ball Timotić Ivan  Čikošev Ljubomir  Cvejić Stevan  Filipović Nemanja 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Novaković Miloš  Belić Srđan  Djordjević Nikola 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Dondur Danijel  Čupković Dejan 
Devetka #9/18 Šunjkić Nikola  Maksimović Dejan  Knežević Vladimir  Gecin Saša 
Hendikep nedelja - 9 ball Olas Dejan  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Gajević Miša 
Prvenstvo Srbije - U17 6.tur Pilipović Dušan  Stanković Pavle  Belokapa Aleksandar  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - Zene 6.tur Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica  Rakić Ivana 
Prvenstvo Srbije - U23 6.tur Pecelj Aleksa  Radović Petar  Pavlović Nikola  Ilić Mihajlo 
Prvenstvo Srbije - Vet. 6.tur Kremenović Miroslav  Cvejić Jovica  Vig Leo  Škrbić Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Djordjević Nikola  Pavlović Branko  Glišić Nikola  Vračević Aleksandar 
Turnir sredom Škrbić Aleksandar  Popović Nikola  Pribanović Ivan  Babić Vladimir 
Devetka #8/18 Olas Dejan  Stijović Viktor  Vodeničar Srđan  Knežević Vladimir 
Hendikep nedelja - 10 ball Filipović Aleksandar  Cvejić Jovica  Janićijevć Mateja  Jovanović Goran 
Humanitarni turnir petkom Ćirić Vlada  Radulović Srdjan  Čiča Marko  Trifunović Marko 
Turnir sredom Mladenović Goran  Pecelj Aleksa  Škrbić Slobodan  Pecelj Đorđe 
Devetka #7/18 Kožan Danijel  Pavlica Andreja  Šunjkić Nikola  Jovančić Branislav 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Filipović Nemanja  Filipović Aleksandar  Marinković Marko 
Humanitarni turnir petkom Barlović Marko  Kovačević Marko  Glišić Nikola  Manić Goran 
Turnir sredom Filipović Aleksandar  Škrbić Aleksandar  Mihajlović Miloš  Milivojević Goran 
Devetka #6/18 Živković Filip  Marčić Miroslav  Maksimović Dejan  Davidović Brane 
Hendikep nedelja - 10 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Čikošev Ljubomir  Timotić Ivan 
Humanitarni turnir petkom Šarac Bojana  Šaćirović Edo  Ilić Mihajlo  Stijović Viktor 
Turnir sredom Dragićević Miloš  Čupković Dejan  Stanković Darko  Kočić Strahinja 
Devetka #5/18 Gecin Saša  Bajić Sale  Maksimović Dejan  Jovović Mitar 
Prvenstvo Srbije - U23 5.tur Ilić Mihajlo  Čupković Dejan  Pavlović Nikola  Šimun Srđan 
Prvenstvo Srbije - V Turnir - Zene Krisper Aleksandra  Šarac Bojana  Stošić Snežana  Rakić Ivana 
Prvenstvo Srbije - Vet. 5.tur Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Škrbić Aleksandar  Sabljar Žarko 
Hendikep nedelja - 9 ball Kočić Strahinja  Cvejić Jovica  Stanković Darko  Ćirić Vlada 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Stojanović Vanja  Belić Srđan  Stijović Viktor 
Turnir sredom Pribanović Ivan  Čupković Dejan  Škrbić Aleksandar  Šarac Goran 
Devetka #4/18 Maksimović Dejan  Živković Filip  Tešić Milan  Bajić Sale 
Hendikep nedelja - 10 ball Kuzmanović Bojan  Stanković Darko  Cvejić Jovica  Marinković Marko 
Prvenstvo Srbije - U17 5.tur Micovic Stefan  Kostić Lazar  Pilipović Dušan  Belokapa Aleksandar 
Prvenstvo Srbije - V Turnir Lenard Lacko  Mladenović Goran  Pecelj Đorđe  Petrović David 
Humanitarni turnir petkom Stojanović Vanja  Ćirić Vlada  Ilić Mihajlo  Protić Đorđe 
Turnir sredom Kočić Strahinja  Stojanović Vanja  Stanković Darko  Škrbić Slobodan 
Turnir utorkom, hendikep Pavlović Branko  Sipkovski Dejan  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Devetka #3/18 Muratović Marko  Pavlica Andreja  Prvanov Aleksandar  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Jovanović Goran  Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Čikošev Ljubomir 
Humanitarni turnir petkom Jovanović Goran  Protić Đorđe  Ilić Mihajlo  Rakić Ivana 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja  Škrbić Slobodan 
Hendikep nedelja - 10 ball Pecelj Đorđe  Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Ćirić Marko 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Puskaric Darko  Ćirić Vlada  Stanojev Milica 
Turnir sredom Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Gutaji Laslo  Kočić Strahinja 
Hendikep utorak Puskaric Darko  Kočić Strahinja  Majstorović Dejan  Pavlović Branko 
Devetka #2/18 Pavlica Andreja  Krišćinski Zoran  Knežević Vladimir  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Ćirić Vlada  Gajević Miša 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Barlović Marko  Ćirić Vlada  Krisper Aleksandra 
Turnir sredom Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Grujić Zoran  Kočić Strahinja 
Hendikep turnir Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja  Grujić Zoran  Pecelj Đorđe 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Janićijevć Mateja  Živković Miroslav 
Devetka #1/18 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Filipović Aleksandar  Knežević Vladimir 
Humanitarni turnir Ranković Marko  Milošević Miloš  Maslarević Dejan  Krisper Aleksandra 
Turnir sredom Čulev Ilija  Svilar Zoran  Petrović David  Pribanović Ivan 
NOVOGODISNJI HENDIKEP Pecelj Đorđe  Pribanović Srđan  Protić Đorđe  Gajević Miša 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Ćirić Nebojša  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe 
Regionalna liga Srbije Tairoski Nesat  Lučić Nemanja  Nikolić Goran  Dimitrijević Stefan 
Humanitarni Turnir petkom Manić Goran  Stanković Darko  Vasović Velibor  Ćirić Vlada 
Turnir sredom Petrović David  Bugarski Milan  Kremenović Miroslav  Škrbić Slobodan 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Filipović Nemanja  Pribanović Srđan  Čikošev Ljubomir 
Devetka #30/17 Marčić Miroslav  Gvozdenović Stefan  Jovančić Vladimir  Krišćinski Zoran 
Hendikep utorak Vasović Velibor  Stanković Darko  Krisper Aleksandra  Rakić Ivana 
Prvenstvo Srbije - IV turnir Kostić Lazar  Bugarski Luka  Stanković Pavle  Radović Danilo 
Hendikep nedelja - 10 ball Olas Dejan  Protić Dejan  Ćirić Vlada  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije - IV turnir Verkić Miloš  Vranešević Ljubiša  Vukajlović Milinko  Pecelj Aleksa 
Devetka #29/17 Maksimović Dejan  Belić Josip  Milivojević Srđan  Živković Filip 
Prvenstvo Srbije - U23 3.tur Čupković Dejan  Filipović Nemanja  Ristović Pavle  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Žene 3.tur Šarac Bojana  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Prvenstvo Srbije - Vet. 3.tur Pribanović Ivan  Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Vasiljević Stefan  Šoklovački Nemanja  Solomonović Nikola 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Cvejić Jovica  Živković Miroslav  Čikošev Ljubomir 
Devetka #28/17 Olas Dejan  Belić Josip  Krišćinski Zoran  Kožan Danijel 
Champions Open Novogodisnji Lončarski Dragan  Grujić Zoran  Pribanović Srđan  Stefanovic Goran 
Champions Petak Hendikep Pecelj Đorđe  Jovanović Goran  Kerkez Milan  Solomonović Nikola 
Champions utorak Pecelj Đorđe  Vujadinović Luka  Kočić Strahinja  Puskaric Darko 
Devetka #27/17 Marčić Miroslav  Martić Miroslav  Maksimović Dejan  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe  Rajačić Zoran 
Champions Petak Vece Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Dimitrijević Stefan  Protić Dejan 
Champions Utorak Vece Lončarski Dragan  Pecelj Đorđe  Protić Dejan  Kočić Strahinja 
Devetka #26/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Ludoški Dragan  Živković Filip 
Prvenstvo Srbije - U17 3.tur Kostić Lazar  Zlatković Nemanja  Stojković Branislav  Micovic Stefan 
Prvenstvo Srbije- III turnir Verkić Miloš  Klasović Andreja  Martinović Martin  Marjanović Dragan 
Champions Petak Kočić Strahinja  Slatina Vesna  Dimitrijević Nikola  Đurić Ilija 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja 
Humanitarni turnir parova Marčić Miroslav  Dobriković Đorđe  Davidović Brane  Filipovic Dejan 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Živković Miroslav  Glišović Dragan  Mutavdžić Uroš 
ZABRANO Ilić Darko  Brković Vladimir  Stojanović Nenad  Brković Vladica 
Prvenstvo Srbije - Zene - 3. turnir Šarac Bojana  Abović Lidija  Krisper Aleksandra  Adamović Jovana 
Prvenstvo Srbije - U23 - 3.tur Pecelj Aleksa  Jevtić Stefan  Radović Petar  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Vet. 3.tur Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Šarac Goran  Škrbić Aleksandar 
Champions Petak  Njezić Dragan  Rajačić Zoran  Marković Đorđe  Jovanović Goran 
Hendikep sreda Vasiljević Stefan  Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Stanković Darko 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Kočić Strahinja  Pecelj Aleksa  Vasiljević Stefan 
Devetka #25/17 Knežević Vladimir  Petrov Željko  Maksimović Dejan  Djurdjev Dragana 
Prvenstvo Srbije - U17 2.tur Šarac Bojana  Mladenović Miloš  Zlatković Nemanja  Stojković Branislav 
Hendikep nedelja - 10 ball Rajačić Zoran  Vidaković Boris  Mutavdžić Uroš  Blašković Nikola 
Prvenstvo Srbije - II Turnir Klasović Andreja  Lončarski Dragan  Bugarski Milan  Vasiljević Stefan 
Champions Petak Hendikep Dimitrijević Stefan  Gerdijan Nemanja  Blagojev Marina  Ćirić Stefan  
Hendikep sreda Filipović Nemanja  Adamović Adam   Jovanović Goran  Stoilkov Ognjen 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Mladenović Goran  Lončarski Dragan  Vasiljević Stefan 
Devetka #24/17 Maksimović Dejan  Gecin Saša  Vodeničar Srđan  Teofanov Žarko 
Hendikep nedelja - 10 ball Lončarski Dragan  Mutavdžić Uroš  Matković Jovan  Filipović Aleksandar 
Champions petak Pecelj Đorđe  Ćirić Marko  Pavlović Branko  Ćirić Vlada 
Hendikep turnir sreda Mladenović Goran  Ćirić Nebojša  Njezić Dragan  Dragićević Miloš 
Champions Utorak Vece Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Solomonović Nikola  Kočić Strahinja 
Devetka #23/17 Kurtović Miloš  Marčić Miroslav  Vodeničar Srđan  Pavlica Andreja 
Hendikep nedelja - 10 ball Stanković Darko  Jovanović Goran  Solomonović Nikola  Cvejić Stevan 
Champions Petak Vece Stanković Darko  Stanković Aleksandar  Krisper Aleksandra  Protić Đorđe 
Hendikep sreda Filipović Aleksandar  Dobriković Đorđe  Stanković Darko  Mutavdžić Uroš 
Champions Utorak Vece Pecelj Aleksa  Mladenović Goran  Ilić B.Nenad  Pravilovic Nikola 
Devetka #22/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Pavlica Andreja  Marčić Miroslav 
Hendikep nedelja - 10 ball Gajević Miša  Rajačić Zoran  Janićijevć Mateja  Cvejić Jovica 
Champions Hendikep petak Miljković Milan  Pravilovic Nikola  Protić Đorđe  Stanković Darko 
Hendikep sreda Anđelić Đorđe  Mutavdžić Uroš  Ćirić Marko  Vasiljević Stefan 
Champions Utorak Vece Vasiljević Stefan  Mladenović Goran  Mihić Dejan  Grujić Zoran 
Devetka Open #21/17 Jovančić Vladimir  Marčić Miroslav  Dobreskov Darko  Vodeničar Srđan 
Hendikep nedelja - 10 ball Glišović Dragan  Protić Dejan  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije II turnir - Veterani Kremenović Miroslav  Čuljak Damir  Pribanović Srđan  Vasović Velibor 
Prvenstvo Srbije II turnir - Zene Šarac Bojana  Blagojev Marina  Pasajlić Nevena 
Prvenstvo Srbije - U23 - 2.tur Jevtić Stefan  Pavlović Nikola  Šoklovački Nemanja  Ilić Mihajlo 
Champions Petak Vece Njezić Dragan  Kočić Strahinja  Mutavdžić Uroš  Stanojev Milica 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Mučibabić Radovan  Puskaric Darko  Vidaković Boris 
Devetka 20/17 Filipović Aleksandar  Olas Dejan  Radić Marko  Marčić Miroslav 
Prvenstvo Srbije Prvi turnir  Janićijevć Mateja  Bugarski Luka  Stojković Branislav  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - I turnir Verkić Miloš  Solomonović Nikola  Glišović Dragan  Mladenović Goran 
Champions petak Solomonović Nikola  Mladenović Vojkan  Jovanović Goran  Grujić Zoran 
Hendikep sreda Solomonović Nikola  Matković Jovan  Rajačić Zoran  Filipović Nemanja 
Champions utorak Solomonović Nikola  Ilić B.Nenad  Grujić Zoran  Kočić Strahinja 
CueBall sreda Anđelić Đorđe  Rajačić Zoran  Ćirić Marko  Pavlović Branko 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Pecelj Đorđe  Mladenović Vojkan  Avramović Marko 
Prvenstvo Srbije I turnir - Juniori Pecelj Aleksa  Savić Stefan  Ristović Pavle  Stanković Aleksa 
Prvenstvo Srbije I turnir - Veterani Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Vig Leo 
Prvenstvo Srbije I turnir - Zene Šarac Bojana  Slatina Vesna  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra 
Champions petak Mladenović Goran  Stanković Darko  Grujić Zoran  Mutavdžić Uroš 
Devetka #18/17 Jovović Mitar  Maksimović Dejan  Milivojević Srđan 
Devetka #18/17 Olas Dejan  Maksimović Dejan  Mandrešević Sava 
Devetka #17/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Filipović Aleksandar  Petrov Željko 
Devetka #16/17 Vodeničar Srđan  Knežević Vladimir  Popović Nikola  Litavski Zdenko 
Devetka #15/17 Popović Nikola  Olas Dejan  Litavski Zdenko  Filipović Aleksandar 
Devetka #14/17 Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav  Kožan Danijel 
Devetka #14/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Jovanović Goran  Škrbić Aleksandar 
Devetka #13/17 Milivojević Srđan  Šunjkić Nikola  Kožan Danijel  Vodeničar Srđan 
Devetka #12/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Marinković Željko 
Devetka #11/17 Živković Filip  Marčić Miroslav  Tešić Milan 
Devetka #10/17 Bajić Sale  Petrov Željko  Jajić Uroš 
Devetka #08/17 Živković Filip  Tešić Milan  Maksimović Dejan 
Devetka #07/17 Vig Leo  Pribanović Ivan  Maksimović Dejan  Kremenović Miroslav 
Devetka Open #06/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Marčić Miroslav 
Devetka #05/17 Pribanović Srđan  Kožan Danijel  Jovović Mitar 
Devetka #03/17 Živković Filip  Vodeničar Srđan  Velendečić Aleksandar  Davidović Brane 
Devetka #02/17 (Bozicni turnir) Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Cepančić Đorđe  Kožan Danijel 
Devetka #01/17 (novogodisnji) Šupica Milan  Bajić Sale  Kurtović Miloš 
Devetka Open #32 Jovović Mitar  Marčić Miroslav  Ošljanac Darko 
Devetka Amater #1 Krišćinski Zoran  Jovović Mitar  Tešić Milan  Knežević Vladimir 
Devetka Open #31 Tešić Milan  Kožan Danijel  Bajić Sale  Šupica Milan 
Devetka Open #30 Maksimović Dejan  Ošljanac Darko  Jovović Mitar  Velendečić Aleksandar 
Devetka Open #29 Maksimović Dejan  Jović Dušan  Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav 
Devetka Open #28 Dobriković Đorđe  Maksimović Dejan  Jovović Mitar  Marčić Miroslav 
Devetka Open #27 Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Davidović Brane  Dobriković Đorđe 
Devetka Blic #2 Marčić Miroslav  Jović Dušan  Filipović Aleksandar 
Devetka Open #26 Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Bajić Sale  Vulović Stefan 
Devetka BLIC #1 Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Teofanov Žarko 
Devetka Open #25 Maksimović Dejan  Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Šupica Milan 
Devetka Open #24 Jovović Mitar  Pavlica Andreja  Dobriković Đorđe  Timotijević Jovan 
Devetka Open #22 Maksimović Dejan  Milivojević Srđan  Dobriković Đorđe  Jajić Uroš 
Devetka Open #21 Muratović Marko  Jovović Mitar  Maksimović Dejan  Timotijević Jovan 
Devetka Open #20 Maksimović Dejan  Filipović Aleksandar  Ilić Milan  Timotijević Jovan 
Devetka Open #19 Tešić Milan  Bajić Sale  Živković Filip  Maksimović Dejan 
Devetka Open #18 Muratović Marko  Vodeničar Srđan  Pavlica Andreja  Jovović Mitar 
Devetka Open #17 Maksimović Dejan  Kožan Danijel  Živković Filip  Tešić Milan 
Devetka Open #16 Olas Dejan  Maksimović Dejan  Tešić Milan  Marčić Miroslav 
Devetka Open #15 Olas Dejan  Krišćinski Zoran  Tešić Milan  Ćorić Dušan 
Devetka Open #14 Dobriković Đorđe  Kuzmanović Dejan  Maksimović Dejan  Bajić Sale 
Devetka Open #13 Bajić Sale  Ilić Milan  Tešić Milan  Kožan Danijel 
Devetka Open #12 Olas Dejan  Milivojević Srđan  Ilić Milan  Maksimović Dejan 
Devetka Open #11 Krišćinski Zoran  Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Timotijević Jovan 
Devetka Open #10 Pecelj Đorđe  Maksimović Dejan  Rančić Nebojša  Dobriković Đorđe 
Devetka Open #9 Maksimović Dejan  Dobriković Đorđe  Tešić Milan  Filipović Aleksandar 
Devetka Open #8 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Krišćinski Zoran  Timotijević Jovan 
Devetka Open #7 Ćorić Dušan  Tešić Milan  Krišćinski Zoran  Vulović Stefan 
Devetka Open #6 Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Krišćinski Zoran  Maksimović Dejan 
Devetka Open #5 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Šunjkić Nikola  Šupica Milan 
Devetka Open #4 Repak Siniša  Živanović Ivana  Šupica Milan  Vodeničar Srđan 
Devetka Open #3 Maksimović Dejan  Timotijević Jovan  Jovović Mitar  Filipovic Dejan 
Devetka Open 2 Filipovic Dejan  Trkulja Milan  Jovović Mitar  Repak Siniša 
Devetka open Maksimović Dejan  Repak Siniša  Pavlica Andreja  Kožan Danijel 
Prvi Timotijević Jovan  Šupica Milan  Tešić Milan  Jovović Mitar