Turniri zavrseni

Turnir Pecelj Aleksa  Pecelj Đorđe  Gutaji Laslo  Kocić Strahinja 
Hendikep utorak Puskaric Darko  Kocić Strahinja  Majstorović Dejan  Pavlović Branko 
Devetka #2/18 Pavlica Andreja  Krišćinski Zoran  Knežević Vladimir  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Ćirić Vlada  Gajević Miša 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Barlović Marko  Ćirić Vlada  Krisper Aleksandra 
TURNIR SREDOM Pecelj Đorđe  Pecelj Aleksa  Grujić Zoran  Kocić Strahinja 
Hendikep turnir Pecelj Aleksa  Kocić Strahinja  Grujić Zoran  Pecelj Đorđe 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Janićijevć Mateja  Živković Miroslav 
Devetka #1/18 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Filipović Aleksandar  Knežević Vladimir 
Humanitarni turnir Ranković Marko  Milošević Miša  Maslarević Dejan  Krisper Aleksandra 
Turnir sredom Čulev Ilija  Svilar Zoran  Petrović David  Pribanović Ivan 
NOVOGODISNJI HENDIKEP Pecelj Đorđe  Pribanović Srđan  Protić Đorđe  Gajević Miša 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Ćirić Nebojša  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe 
Regionalna liga Srbije Tairoski Nesat  Lučić Nemanja  Nikolić Goran  Dimitrijević Stefan 
Humanitarni Turnir petkom Manić Goran  Stanković Darko  Vasović Velibor  Ćirić Vlada 
Turnir sredom Petrović David  Bugarski Milan  Kremenović Miroslav  Škrbić Slobodan 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Filipović Nemanja  Pribanović Srđan  Čikošev Ljubomir 
Devetka #30/17 Marčić Miroslav  Gvozdenović Stefan  Jovančić Vladimir  Krišćinski Zoran 
Hendikep utorak Vasović Velibor  Stanković Darko  Krisper Aleksandra  Rakic Ivana 
Prvenstvo Srbije - Cetvrti turnir Kostić Lazar  Bugarski Luka  Stanković Pavle  Radović Danilo 
Hendikep nedelja - 10 ball Olas Dejan  Protić Dejan  Ćirić Vlada  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije - IV turnir Verkić Miloš  Vranešević Ljubiša  Vukajlović Milinko  Pecelj Aleksa 
Devetka #29/17 Maksimović Dejan  Belić Josip  Milivojević Srđan  Živković Filip 
Prvenstvo Srbije III turnir - Juniori do 23 Čupković Dejan  Filipović Nemanja  Ristović Pavle  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije III turnir - Žene Šarac Bojana  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Prvenstvo Srbije III turnir - Veterani Pribanović Ivan  Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Vasiljević Stefan  Šoklovački Nemanja  Solomonović Nikola 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Cvejić Jovica  Živković Miroslav  Čikošev Ljubomir 
Devetka #28/17 Olas Dejan  Belić Josip  Krišćinski Zoran  Kožan Danijel 
Champions Open Novogodisnji - Kvalifikacioni Turni Lončarski Dragan  Grujić Zoran  Pribanović Srđan  Stefanovic Goran 
Champions Petak Hendikep Pecelj Đorđe  Jovanović Goran  Kerkez Milan  Solomonović Nikola 
Champions utorak Pecelj Đorđe  Vujadinović Luka  Kocić Strahinja  Puskaric Darko 
Devetka #27/17 Marčić Miroslav  Martić Miroslav  Maksimović Dejan  Kožan Danijel 
Hendikep nedelja - 9 ball Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe  Rajačić Zoran 
Champions Petak Vece Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Dimitrijević Stefan  Protić Dejan 
Champions Utorak Vece Lončarski Dragan  Pecelj Đorđe  Protić Dejan  Kocić Strahinja 
Devetka #26/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Ludoški Dragan  Živković Filip 
Prvenstvo Srbije - III Turnir - Juniori U17 Kostić Lazar  Zlatković Nemanja  Stojković Branislav  Micovic Stefan 
Prvenstvo Srbije- III turnir Verkić Miloš  Klasović Andreja  Martinović Martin  Marjanović Dragan 
Champions Petak Kocić Strahinja  Slatina Vesna  Dimitrijević Nikola  Đurić Ilija 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Kocić Strahinja 
Humanitarni turnir parova Marčić Miroslav  Dobriković Đorđe  Davidović Brane  Filipovic Dejan 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Živković Miroslav  Glišović Dragan  Mutavdžić Uroš 
ZABRANO Ilić Darko  Brković Vladimir  Stojanović Nenad  Brković Vladica 
Prvenstvo Srbije - Zene - 3. turnir Šarac Bojana  Abović Lidija  Krisper Aleksandra  Adamović Jovana 
Prvenstvo Srbije - Juniori do 23 god - 3. turnir Pecelj Aleksa  Jeftić Stefan  Radović Petar  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Veterani - 3. turnir Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Šarac Goran  Škrbić Aleksandar 
Champions Petak  Njezić Dragan  Rajačić Zoran  Marković Đorđe  Jovanović Goran 
Hendikep sreda Vasiljević Stefan  Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Stanković Darko 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Kocić Strahinja  Pecelj Aleksa  Vasiljević Stefan 
Devetka #25/17 Knežević Vladimir  Petrov Željko  Maksimović Dejan  Đurđev Dragana 
Prvenstvo Srbije - II Turnir - Juniori U17 Šarac Bojana  Mladenović Miloš  Zlatković Nemanja  Stojković Branislav 
Hendikep nedelja - 10 ball Rajačić Zoran  Vidaković Boris  Mutavdžić Uroš  Nikola Blašković 
Prvenstvo Srbije - II Turnir Klasović Andreja  Lončarski Dragan  Bugarski Milan  Vasiljević Stefan 
Champions Petak Hendikep Dimitrijević Stefan  Gerdijan Nemanja  Blagojev Marina  Ćirić Stefan  
Hendikep sreda Filipović Nemanja  Adamović Adam   Jovanović Goran  Stoilkov Ognjen 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Mladenović Goran  Lončarski Dragan  Vasiljević Stefan 
Devetka #24/17 Maksimović Dejan  Gecin Saša  Vodeničar Srđan  Teofanov Žarko 
Hendikep nedelja - 10 ball Lončarski Dragan  Mutavdžić Uroš  Matković Jovan  Filipović Aleksandar 
Champions petak Pecelj Đorđe  Ćirić Marko  Pavlović Branko  Ćirić Vlada 
Hendikep turnir sreda Mladenović Goran  Ćirić Nebojša  Njezić Dragan  Dragićević Miloš 
Champions Utorak Vece Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Solomonović Nikola  Kocić Strahinja 
Devetka #23/17 Kurtović Miloš  Marčić Miroslav  Vodeničar Srđan  Pavlica Andreja 
Hendikep nedelja - 10 ball Stanković Darko  Jovanović Goran  Solomonović Nikola  Cvejić Stevan 
Champions Petak Vece Stanković Darko  Stanković Aleksandar  Krisper Aleksandra  Protić Đorđe 
Hendikep sreda Filipović Aleksandar  Dobriković Đorđe  Stanković Darko  Mutavdžić Uroš 
Champions Utorak Vece Pecelj Aleksa  Mladenović Goran  Ilić B Nenad  Pravilovic Nikola 
Devetka #22/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Pavlica Andreja  Marčić Miroslav 
Hendikep nedelja - 10 ball Gajević Miša  Rajačić Zoran  Janićijevć Mateja  Cvejić Jovica 
Champions Hendikep petak Miljković Milan MIlje  Pravilovic Nikola  Protić Đorđe  Stanković Darko 
Hendikep sreda Anđelić Đorđe  Mutavdžić Uroš  Ćirić Marko  Vasiljević Stefan 
Champions Utorak Vece Vasiljević Stefan  Mladenović Goran  Mihić Dejan  Grujić Zoran 
Devetka Open #21/17 Jovančić Vladimir  Marčić Miroslav  Dobreskov Darko  Vodeničar Srđan 
Hendikep nedelja - 10 ball Glišović Dragan  Protić Dejan  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije II turnir - Veterani Kremenović Miroslav  Čuljak Damir  Pribanović Srđan  Vasović Velibor 
Prvenstvo Srbije II turnir - Zene Šarac Bojana  Blagojev Marina  Pasajlić Nevena 
Prvenstvo Srbije II turnir - Juniori 17-23 god Jeftić Stefan  Pavlović Nikola  Šoklovački Nemanja  Ilić Mihajlo 
Champions Petak Vece Njezić Dragan  Kocić Strahinja  Mutavdžić Uroš  Stanojev Milica 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Mučibabić Radovan  Puskaric Darko  Vidaković Boris 
Devetka 20/17 Filipović Aleksandar  Olas Dejan  Radić Marko  Marčić Miroslav 
Prvenstvo Srbije Prvi turnir  Janićijevć Mateja  Bugarski Luka  Stojković Branislav  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - I turnir Verkić Miloš  Solomonović Nikola  Glišović Dragan  Mladenović Goran 
Champions petak Solomonović Nikola  Mladenović Vojkan  Jovanović Goran  Grujić Zoran 
Hendikep sreda Solomonović Nikola  Matković Jovan  Rajačić Zoran  Filipović Nemanja 
Champions utorak Solomonović Nikola  Ilić B Nenad  Grujić Zoran  Kocić Strahinja 
CueBall sreda Anđelić Đorđe  Rajačić Zoran  Ćirić Marko  Pavlović Branko 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Pecelj Đorđe  Mladenović Vojkan  Avramović Marko 
Prvenstvo Srbije I turnir - Juniori Pecelj Aleksa  Savić Stefan  Ristović Pavle  Stanković Aleksa 
Prvenstvo Srbije I turnir - Veterani Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Vig Leo 
Prvenstvo Srbije I turnir - Zene Šarac Bojana  Slatina Vesna  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra 
Champions petak Mladenović Goran  Stanković Darko  Grujić Zoran  Mutavdžić Uroš 
Devetka #18/17 Jovović Mitar  Maksimović Dejan  Milivojević Srđan 
Devetka #18/17 Olas Dejan  Maksimović Dejan  Mandrešević Sava 
Devetka #17/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Filipović Aleksandar  Petrov Željko 
Devetka #16/17 Vodeničar Srđan  Knežević Vladimir  Popović Nikola  Litavski Zdenko 
Devetka #15/17 Popović Nikola  Olas Dejan  Litavski Zdenko  Filipović Aleksandar 
Devetka #14/17 Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav  Kožan Danijel 
Devetka #14/17 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Jovanović Goran  Škrbić Aleksandar 
Devetka #13/17 Milivojević Srđan  Šunjkić Nikola  Kožan Danijel  Vodeničar Srđan 
Devetka #12/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Marinković Željko 
Devetka #11/17 Živković Filip  Marčić Miroslav  Tešić Milan 
Devetka #10/17 Bajić Sale  Petrov Željko  Jajić Uroš 
Devetka #08/17 Živković Filip  Tešić Milan  Maksimović Dejan 
Devetka #07/17 Vig Leo  Pribanović Ivan  Maksimović Dejan  Kremenović Miroslav 
Devetka Open #06/17 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Marčić Miroslav 
Devetka #05/17 Pribanović Srđan  Kožan Danijel  Jovović Mitar 
Devetka #03/17 Živković Filip  Vodeničar Srđan  Velendečić Aleksandar  Davidović Brane 
Devetka #02/17 (Bozicni turnir) Marčić Miroslav  Krišćinski Zoran  Cepančić Đorđe  Kožan Danijel 
Devetka #01/17 (novogodisnji turnir) Šupica Milan  Bajić Sale  Kurtović Miloš 
Devetka Open #32 Jovović Mitar  Marčić Miroslav  Ošljanac Darko 
Devetka Amater #1 Krišćinski Zoran  Jovović Mitar  Tešić Milan  Knežević Vladimir 
Devetka Open #31 Tešić Milan  Kožan Danijel  Bajić Sale  Šupica Milan 
Devetka Open #30 Maksimović Dejan  Ošljanac Darko  Jovović Mitar  Velendečić Aleksandar 
Devetka Open #29 Maksimović Dejan  Jović Dušan  Filipović Aleksandar  Marčić Miroslav 
Devetka Open #28 Dobriković Đorđe  Maksimović Dejan  Jovović Mitar  Marčić Miroslav 
Devetka Open #27 Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Davidović Brane  Dobriković Đorđe 
Devetka Blic #2 Marčić Miroslav  Jović Dušan  Filipović Aleksandar 
Devetka Open #26 Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Bajić Sale  Vulović Stefan 
Devetka BLIC #1 Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Teofanov Žarko 
Devetka Open #25 Maksimović Dejan  Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Šupica Milan 
Devetka Open #24 Jovović Mitar  Pavlica Andreja  Dobriković Đorđe  Timotijević Jovan 
Devetka Open #22 Maksimović Dejan  Milivojević Srđan  Dobriković Đorđe  Jajić Uroš 
Devetka Open #21 Muratović Marko  Jovović Mitar  Maksimović Dejan  Timotijević Jovan 
Devetka Open #20 Maksimović Dejan  Filipović Aleksandar  Ilić Milan  Timotijević Jovan 
Devetka Open #19 Tešić Milan  Bajić Sale  Živković Filip  Maksimović Dejan 
Devetka Open #18 Muratović Marko  Vodeničar Srđan  Pavlica Andreja  Jovović Mitar 
Devetka Open #17 Maksimović Dejan  Kožan Danijel  Živković Filip  Tešić Milan 
Devetka Open #16 Olas Dejan  Maksimović Dejan  Tešić Milan  Marčić Miroslav 
Devetka Open #15 Olas Dejan  Krišćinski Zoran  Tešić Milan  Ćorić Dušan 
Devetka Open #14 Dobriković Đorđe  Kuzmanović Dejan  Maksimović Dejan  Bajić Sale 
Devetka Open #13 Bajić Sale  Ilić Milan  Tešić Milan  Kožan Danijel 
Devetka Open #12 Olas Dejan  Milivojević Srđan  Ilić Milan  Maksimović Dejan 
Devetka Open #11 Krišćinski Zoran  Maksimović Dejan  Pavlica Andreja  Timotijević Jovan 
Devetka Open #10 Pecelj Đorđe  Maksimović Dejan  Rančić Nebojša  Dobriković Đorđe 
Devetka Open #9 Maksimović Dejan  Dobriković Đorđe  Tešić Milan  Filipović Aleksandar 
Devetka Open #8 Maksimović Dejan  Bajić Sale  Krišćinski Zoran  Timotijević Jovan 
Devetka Open #7 Ćorić Dušan  Tešić Milan  Krišćinski Zoran  Vulović Stefan 
Devetka Open #6 Olas Dejan  Filipović Aleksandar  Krišćinski Zoran  Maksimović Dejan 
Devetka Open #5 Maksimović Dejan  Marčić Miroslav  Šunjkić Nikola  Šupica Milan 
Devetka Open #4 Repak Siniša  Živanović Ivana  Šupica Milan  Vodeničar Srđan 
Devetka Open #3 Maksimović Dejan  Timotijević Jovan  Jovović Mitar  Filipovic Dejan 
Devetka Open 2 Filipovic Dejan  Trkulja Milan  Jovović Mitar  Repak Siniša 
Devetka open Maksimović Dejan  Repak Siniša  Pavlica Andreja  Kožan Danijel 
Prvi Timotijević Jovan  Šupica Milan  Tešić Milan  Jovović Mitar