Prvenstvo Srbije - II Turnir Bilijar.club logo

Prvenstvo Srbije - II Turnir (Atlantis, Niš)

PRVENSTVO SRBIJE - SENIORI

Datum: 28.10.2017 10:00
Šema: 064DE32SE
Igrača: 51/64

MEČEVI

RW R2 R1   1.kolo 2.kolo Last 32 Last 16 1/4 F 1/2 F Finale Pobednik
     
1
1 Mladenović Goran 1
65 49   64 X 0   33 28.10 13:00 81
Radulović Marko   Radulović Marko 8   X 0         Mladenović Goran 8   Mladenović Goran 5  
  Samardaković Dane 5   Radulović Marko 1   2 28.10 10:00   Vasiljević Stefan 4   Vukajlović Milinko 8  
L48   33 Vasiljević Stefan 8   L=> 80 seed  
  32 Radulović Marko 2     97 29.10 11:00
      Vukajlović Milinko 7  
3 28.10 10:00   Pribanović Ivan 8  
17 Čupković Dejan 8    
66 50   48 Dragićević Bojan 5   34 28.10 13:00 82    
Bugarski Branislav   Vujadinović Luka 6   Dragićević Bojan 4         Čupković Dejan 6   Pribanović Ivan 8    
  Bugarski Branislav 8   Vujadinović Luka 8   4 28.10 10:00   Pribanović Ivan 8   Radosavljević Marko 4    
L47   49 Vujadinović Luka 5   L=> 79 seed   105
  16 Pribanović Ivan 8       Pribanović Ivan 1  
    Lončarski Dragan 8  
5    
9 Milošević Aleksandar 1    
67 51   56 X 0   35 28.10 13:00 83    
Martinović Martin   Martinović Martin 8   X 0         Milošević Aleksandar 2   Lončarski Dragan 8      
  Brković Vladimir 6   Martinović Martin 1   6 28.10 10:00   Lončarski Dragan 8   Stojanović Miloš 1      
L46   41 Lončarski Dragan 8   L=> 78 seed      
  24 Martinović Martin 4     98 29.10 11:00    
      Lončarski Dragan 8    
7 28.10 10:00   Cicović Milan 4    
25 Tomić Aleksandar 6    
68 52   40 Saković Zoran 8   36 28.10 13:00 84    
Tomić Aleksandar   Tomić Aleksandar 8   Tomić Aleksandar 1         Saković Zoran 2   Stanković Darko 6    
  Milovanović Milan 6   X 0   8   Stanković Darko 8   Cicović Milan 8    
L45   57 X 0   L=> 77 seed  
  8 Stanković Darko 1    
    109
9     Lončarski Dragan 8  
5 Jovanović Goran 1   Bugarski Milan 5  
69 53   90 X 0   37 28.10 13:00 85    
Vukajlović Milinko   Mitrović Vladimir 5   X 0         Jovanović Goran 3   Svilar Zoran 8      
  Vukajlović Milinko 8   Mitrović Vladimir 1   10 28.10 10:00   Svilar Zoran 8   Tasić Zoran 2      
L44   37 Mitrović Vladimir 3   L=> 76 seed      
  28 Svilar Zoran 8     99 29.10 11:00    
      Svilar Zoran 4      
11 28.10 10:00   Bugarski Milan 8      
21 Radosavljević Marko 2        
70 54   44 Bugarski Milan 8   38 28.10 13:00 86        
Radosavljević Marko   Radosavljević Marko 8   Radosavljević Marko 1         Bugarski Milan 8   Bugarski Milan 8        
  Kostić Danilo 6   X 0   12   Marković Đorđe 5   Trajković Miloš 7        
L43   53 X 0   L=> 75 seed   106    
  12 Marković Đorđe 1       Bugarski Milan 8    
    Gocić Saša 3    
13    
13 Miladinović Marko 1    
71 55   52 X 0   39 28.10 13:00 87    
Kočić Strahinja   Kočić Strahinja 8   X 0         Miladinović Marko 5   Pajčić Bojan 6      
  Jović Vladica 4   Kočić Strahinja 1   14 28.10 10:00   Pajčić Bojan 8   Gocić Saša 8      
L42   45 Kočić Strahinja 0   L=> 74 seed      
  20 Pajčić Bojan 8     100 29.10 11:00    
      Gocić Saša 8    
15 28.10 10:00   Jovanović Goran 7    
29 Trajković Miloš 3    
72 56   36 Stanković Aleksa 8   40 28.10 13:00 88    
Trajković Miloš   Trajković Miloš 8   Trajković Miloš 1         Stanković Aleksa 8   Stanković Aleksa 4    
  Tasić Aleksandar 4   X 0   16   Radenković Stevan 7   Jovanović Goran 8    
L41   61 X 0   L=> 73 seed  
  4 Radenković Stevan 1     111
      Lončarski Dragan 2   Klasović Andreja
17   Klasović Andreja 8  
3 Vranešević Ljubiša 1  
73 57   62 X 0   41 28.10 14:30 89  
Cicović Milan   Cicović Milan 8   X 0         Vranešević Ljubiša 8   Vranešević Ljubiša 8    
  Radenković Stevan 5   Cicović Milan 1   18 28.10 11:30   Tasić Aleksandar 4   Tomić Aleksandar 1    
L40   35 Tasić Aleksandar 8   L=> 72 seed    
  30 Cicović Milan 7     101 29.10 11:00  
      Vranešević Ljubiša 8    
19 28.10 11:30   Kremenović Miroslav 7    
19 Kremenović Miroslav 8      
74 58   46 Janković Saša 5   42 28.10 14:30 90      
Tasić Zoran   Tasić Zoran 8   Janković Saša 6         Kremenović Miroslav 8   Kremenović Miroslav 8      
  Miladinović Marko 5   Tasić Zoran 8   20 28.10 11:30   Jović Vladica 1   Vig Leo 7      
L39   51 Tasić Zoran 5   L=> 71 seed   107  
  14 Jović Vladica 8       Vranešević Ljubiša 6    
    Klasović Andreja 8    
21      
11 Kostić Danilo 1      
75 59   54 X 0   43 28.10 14:30 91      
Vig Leo   Vig Leo 8   X 0         Kostić Danilo 5   Klasović Andreja 8        
  Marković Đorđe 5   Vig Leo 1   22 28.10 11:30   Klasović Andreja 8   Radulović Marko 3        
L38   43 Klasović Andreja 8   L=> 70 seed        
  22 Vig Leo 3     102 29.10 11:00      
      Klasović Andreja 8      
23 28.10 11:30   Martinović Martin 3      
27 Pecelj Aleksa 8      
76 60   38 Dragićević Miloš 0   44 28.10 14:30 92      
Jovanović Goran   Dragićević Miloš 3   Dragićević Miloš 1         Pecelj Aleksa 8   Pecelj Aleksa 6      
  Jovanović Goran 8   X 0   24   Vukajlović Milinko 2   Martinović Martin 8      
L37   59 X 0   L=> 69 seed    
  6 Vukajlović Milinko 1      
    110  
25     Klasović Andreja 8  
7 Milovanović Milan 1   Vasiljević Stefan 3  
77 61   58 X 0   45 28.10 14:30 93  
Stojanović Miloš   Stojanović Miloš 8   X 0         Milovanović Milan 2   Stefanović Goran 4    
  Saković Zoran 7   Stojanović Miloš 1   26 28.10 11:30   Stefanović Goran 8   Vasiljević Stefan 8    
L36   39 Stefanović Goran 8   L=> 68 seed    
  26 Stojanović Miloš 6     103 29.10 11:00  
      Vasiljević Stefan 8    
27 28.10 11:30   Kočić Strahinja 7    
23 Smiljanić Marko 2      
78 62   42 Drljačić Budimir 8   46 28.10 14:30 94      
Milošević Aleksandar   Smiljanić Marko 3   Smiljanić Marko 1         Drljačić Budimir 8   Drljačić Budimir 4      
  Milošević Aleksandar 8   X 0   28   Brković Vladimir 7   Kočić Strahinja 8      
L35   55 X 0   L=> 67 seed   108  
  10 Brković Vladimir 1       Vasiljević Stefan 8  
    Ilić B.Nenad 4  
29 28.10 11:30  
15 Gocić Saša 1  
79 63   50 Marjanović Dragan 8   47 28.10 14:30 95  
Gocić Saša   Gocić Saša 8   Gocić Saša 8         Marjanović Dragan 8   Marjanović Dragan 8    
  Čupković Dejan 4   Šarac Bojana 1   30 28.10 11:30   Bugarski Branislav 3   Milošević Aleksandar 6    
L34   47 Bugarski Branislav 8   L=> 66 seed    
  18 Šarac Bojana 1     104 29.10 11:00  
      Marjanović Dragan 2  
31 28.10 13:00   Ilić B.Nenad 8  
31 Ilić B.Nenad 8  
80 64   34 Miličić Filip 4   48 28.10 14:30 96  
Vasiljević Stefan   Miličić Filip 1   Miličić Filip 1         Ilić B.Nenad 8   Ilić B.Nenad 8  
  Vasiljević Stefan 8   X 0   32   Samardaković Dane 3   Bugarski Branislav 6  
L33   63 X 0   L=> 65 seed
  2 Samardaković Dane 1  

Najuspešniji igrači Top 30 dana


Povratak na Bilijar.club