Amaterski Turnir Bilijar.club logo

Amaterski Turnir (Champions, Beograd)

Datum: 11.10.2021 19:00
1. kategorije (1000, Državno / Pro)
Šema: 032DE16SE
Igrača: 18/32
Tema: dark light

MEČEVI

RW R2 R1 1.kolo 2.kolo Last 16 1/4 F 1/2 F Finale Pobednik
                                                               
   1
            1 Stefanović Nikola 1
33 11.10 20:52 25 32 X 0       17 11.10 19:45    41 11.10 20:35
Sarić Uroš Sarić Uroš 3 X 0   Stefanović Nikola 1 Aćimović Predrag 3
Bulatović Ivan 1 Sarić Uroš 1 2 11.10 19:08 Aćimović Predrag 3 Radjen Petar 1
L24   17 Sarić Uroš 0 L=> 40 seed
16 Aćimović Predrag 3       49 11.10 22:05
  Aćimović Predrag 3
3 Ivetić Zdravko 2
9 Čiča Marko 1
34 26 24 X 0 18 11.10 19:08 42 11.10 20:41
Obrenović Miloš X 0 X 0   Čiča Marko 3 Ivetić Zdravko 3
Obrenović Miloš 1 X 1 4 Ivetić Zdravko 4 Aleksić Uroš 1
L23 25 X 0 L=> 39 seed       53 11.10 22:46
8 Ivetić Zdravko 1 Aćimović Predrag 2
  Jovanović Branimir 3
5
5 Godjevac Milan 1
35 27 28 X 0 19 11.10 19:08 43 11.10 21:17
Radjen Petar X 0 X 0   Godjevac Milan 1 Rollins Sara 1
Radjen Petar 1 X 1 6 Rollins Sara 3 Jovanović Branimir 4
L22 21 Rollins Sara 1 L=> 38 seed
12 X 0 50 11.10 22:16
  Jovanović Branimir 3
7 Godjevac Milan 0
13 Felbab Dragan 1
36 28 20 X 0 20 11.10 19:43 44 11.10 20:45
Aleksić Uroš X 0 X 0   Felbab Dragan 3 Felbab Dragan 1
Aleksić Uroš 1 X 1 8 Jovanović Branimir 0 Godjevac Milan 3
L21 29 X 0 L=> 37 seed
4 Jovanović Branimir 1
       55
9 Jovanović Branimir 2    Vučinić Rasko
3 Otahal Josip 1 Vučinić Rasko 3
37 29 30 X 0 21 11.10 19:46 45 11.10 21:17
Jovanović Branimir X 0 X 0   Otahal Josip 3 Otahal Josip 2
Jovanović Branimir 1 X 1 10 Aleksić Uroš 2 Rakić Ivana Nadja 4
L20 19 Aleksić Uroš 1 L=> 36 seed
24 X 0 51 11.10 22:30
  Rakić Ivana Nadja 0
11 Obrenović Miloš 4
11 Milanović Mihailo 1
38 30 22 X 0 22 11.10 19:50 46 11.10 21:25
Godjevac Milan X 0 X 0   Milanović Mihailo 3 Milanović Mihailo 2
Godjevac Milan 1 X 1 12 Radjen Petar 1 Obrenović Miloš 3
L19 27 X 0 L=> 35 seed 54 11.10 23:13
6 Radjen Petar 1 Obrenović Miloš 2   
  Vučinić Rasko 4
13
7 Obrenović Miloš 1
39 31 26 X 0 23 11.10 20:07 47 11.10 21:35
Čiča Marko X 0 X 0   Obrenović Miloš 1 Vučinić Rasko 4
Čiča Marko 1 X 1 14 Vučinić Rasko 4 Sarić Uroš 3
L18 23 Vučinić Rasko 1 L=> 34 seed
10 X 0 52 11.10 22:48
  Vučinić Rasko 4
15 11.10 19:08 Ilić Vasilije 1
15 Rakić Ivana Nadja 2
40 11.10 20:21 32 18 Bulatović Ivan 4 24 11.10 20:20 48 11.10 21:59
Rakić Ivana Nadja Rakić Ivana Nadja 3 Rakić Ivana Nadja 1   Bulatović Ivan 1 Ilić Vasilije 4
Stefanović Nikola 0 X 0 16 Ilić Vasilije 3 Čiča Marko 2
L17 31 X 0 L=> 33 seed
2 Ilić Vasilije 1

Najuspešniji igrači Top 30 dana


Povratak na Bilijar.club