Mezz Sombor Open Bilijar.club logo

Mezz Sombor Open (BK Old brick, Sombor)

Disciplina 9-ka . Redovno Kolo Se Igra Do 9 A Repasaž Do 7. Naizmenični Brejk Sa 9-kom Na Tačku I Pravilo Tri Kugle

Datum: 13.04.2024 10:00
5. kategorije (400, Amateri)
Šema: 064DE32SE
Igrača: 50/64
Tema: dark light

Bilijar oprema

MEČEVI

RW R2 R1   1.kolo 2.kolo Last 32 Last 16 1/4 F 1/2 F Finale Pobednik
     
1
1 Markićević Luka 1
65   13.04 18:13 #1 49   64 X 0   33   13.04 12:35 #6 81   14.04 09:33 #1
Ilić B.Nenad   Jelaš Igor 5   X 0         Markićević Luka 9   Markićević Luka 8  
  Ilić B.Nenad 7   Jelaš Igor 1   2   13.04 09:11 #1   Pitea Aleksandau 6   Grbović Marko 9  
L48   33 Jelaš Igor 6   L=> 80 seed  
  32 Pitea Aleksandau 9     97   14.04 12:13 #7
      Grbović Marko 5  
3   13.04 09:12 #2   Georgiev Georgi 9  
17 Georgiev Georgi 9    
66   13.04 17:40 #1 50   13.04 15:56 #1   48 Pilipović Milan 4   34   13.04 13:21 #5 82   14.04 09:34 #2    
Klasović Andreja   Pilipović Milan 0   Pilipović Milan 7         Georgiev Georgi 9   Georgiev Georgi 9    
  Klasović Andreja 7   Vasiljević Vladimir 4   4   13.04 11:19 #3   Verkić Miloš 2   Vranešević Ljubiša 3    
L47   49 Vasiljević Vladimir 5   L=> 79 seed   105   14.04 14:24 #4
  16 Verkić Miloš 9       Georgiev Georgi 9  
    Trtovac Haris 4  
5    
9 Pelt Patrik 1    
67   13.04 16:51 #4 51   56 X 0   35   13.04 13:27 #7 83 14.04 10:00    
Hodzic Ivan   Banda Bojana 2   X 0         Pelt Patrik 0   Kragolnik Denis FF      
  Hodzic Ivan 7   Banda Bojana 1   6   13.04 11:21 #1   Kragolnik Denis 9   Markušev Sven 0      
L46   41 Kragolnik Denis 9   L=> 78 seed      
  24 Banda Bojana 2     98   14.04 11:59 #3    
      Markušev Sven 3    
7   13.04 09:13 #4   Trtovac Haris 9    
25 Trtovac Haris 9    
68   13.04 16:20 #3 52   40 Ilić Lazar 2   36   13.04 13:28 #3 84   14.04 09:34 #3    
Markušev Sven   Ilić Lazar 1   Ilić Lazar 1         Trtovac Haris 9   Trtovac Haris 9    
  Markušev Sven 7   X 0   8   Skorokhodov Dmytro 3   Ilić B.Nenad 4    
L45   57 X 0   L=> 77 seed  
  8 Skorokhodov Dmytro 1    
    109   14.04 16:42 #7
9     Georgiev Georgi 9  
5 Bračika Dragan 1   Svilar Zoran 6  
69   13.04 17:01 #7 53   90 X 0   37   13.04 13:45 #2 85   14.04 09:34 #4    
Lišnić Ivan   Lišnić Ivan 7   X 0         Bračika Dragan 5   Marčić Miroslav 9      
  Ilić Darko 5   Lišnić Ivan 1   10   13.04 09:13 #5   Marčić Miroslav 9   Hodzic Ivan 8      
L44   37 Lišnić Ivan 4   L=> 76 seed      
  28 Marčić Miroslav 9     99   14.04 12:09 #6    
      Marčić Miroslav 3      
11   13.04 09:13 #6   Martinović Martin 9      
21 Knezi Dejan 6        
70   13.04 16:46 #2 54   44 Nešić Sergej 9   38   13.04 13:56 #4 86 14.04 10:00        
Vranešević Ljubiša   Knezi Dejan 2   Knezi Dejan 1         Nešić Sergej 2   Djukić Saša FF        
  Vranešević Ljubiša 7   X 0   12   Djukić Saša 9   Martinović Martin 0        
L43   53 X 0   L=> 75 seed   106   14.04 14:24 #7    
  12 Djukić Saša 1       Martinović Martin 1    
    Svilar Zoran 9    
13    
13 Svilar Zoran 1    
71   13.04 17:22 #5 55   52 X 0   39   13.04 14:13 #1 87   14.04 09:34 #5    
Mitrović Luka   Stupar Lazar 4   X 0         Svilar Zoran 9   Svilar Zoran 9      
  Mitrović Luka 7   Stupar Lazar 1   14   13.04 09:13 #7   Zlatar Aleksandar 1   Ludoški Dragan 1      
L42   45 Stupar Lazar 6   L=> 74 seed      
  20 Zlatar Aleksandar 9     100   14.04 12:47 #4    
      Svilar Zoran 9    
15   13.04 11:50 #3   Lacko Lenard 5    
29 Grbović Marko 8    
72   13.04 17:23 #3 56   36 Ludoški Dragan 9   40   13.04 14:16 #7 88   14.04 10:58 #2    
Grbović Marko   Grbović Marko 7   Grbović Marko 1         Ludoški Dragan 4   Bugarski Luka 7    
  Bubanja Miloš 3   X 0   16   Bugarski Luka 9   Lacko Lenard 9    
L41   61 X 0   L=> 73 seed  
  4 Bugarski Luka 1     111   14.04 19:18 #7
      Georgiev Georgi 9   Georgiev Georgi
17   Kostić Lazar 2  
3 Kostić Lazar 1  
73 57   62 X 0   41   13.04 14:19 #6 89   14.04 10:36 #5  
Ludoški Dragan   Djurković Dejan FF   X 0         Kostić Lazar 9   Kostić Lazar 9    
  Ludoški Dragan 0   Djurković Dejan 1   18   Bubanja Miloš 6   Lišnić Ivan 4    
L40   35 Bubanja Miloš 0   L=> 72 seed    
  30 Djurković Dejan FF     101   14.04 12:36 #2  
      Kostić Lazar 9    
19   13.04 10:51 #4   Verkić Miloš 5    
19 Kercso Zoltan 6      
74   13.04 17:35 #4 58   46 Mitrović Luka 9   42   13.04 14:26 #5 90   14.04 10:59 #3      
Kercso Zoltan   Kercso Zoltan 7   Kercso Zoltan 1         Mitrović Luka 8   Čuljak Damir 4      
  Zlatar Aleksandar 5   X 0   20   Čuljak Damir 9   Verkić Miloš 9      
L39   51 X 0   L=> 71 seed   107   14.04 14:24 #5  
  14 Čuljak Damir 1       Kostić Lazar 9    
    Milanković Miloš 7    
21      
11 Milanković Miloš 1      
75   13.04 17:34 #6 59   54 X 0   43   13.04 14:36 #3 91   14.04 09:34 #6      
Lacko Lenard   Lacko Lenard 7   X 0         Milanković Miloš 9   Milanković Miloš 9        
  Nešić Sergej 2   Lacko Lenard 1   22   13.04 11:16 #2   Vranešević Ljubiša 7   Pitea Aleksandau 2        
L38   43 Lacko Lenard 5   L=> 70 seed        
  22 Vranešević Ljubiša 9     102   14.04 13:05 #3      
      Milanković Miloš 9      
23   13.04 11:51 #7   Lišnić Marko 2      
27 Lišnić Marko 9      
76   13.04 17:38 #2 60   38 Petrović David 7   44   13.04 14:53 #2 92   14.04 11:00 #7      
Petrović David   Petrović David 7   Petrović David 1         Lišnić Marko 9   Lišnić Marko 9      
  Bračika Dragan 3   X 0   24   Ilić Darko 6   Klasović Andreja 4      
L37   59 X 0   L=> 69 seed    
  6 Ilić Darko 1      
    110   14.04 16:52 #6  
25     Kostić Lazar 9  
7 Markušev Sven 1   Skorokhodov Dmytro 3  
77   13.04 18:19 #7 61   58 X 0   45   13.04 14:55 #1 93   14.04 11:02 #6  
Skorokhodov Dmytro   Čabarkapa Marko 4   X 0         Markušev Sven 3   Pecelj Aleksa 9    
  Skorokhodov Dmytro 7   Čabarkapa Marko 1   26   13.04 11:37 #6   Pecelj Aleksa 9   Petrović David 2    
L36   39 Pecelj Aleksa 9   L=> 68 seed    
  26 Čabarkapa Marko 3     103   14.04 12:15 #5  
      Pecelj Aleksa 9    
27   13.04 12:15 #1   Solomonović Nikola 5    
23 Solomonović Nikola 9      
78   13.04 18:21 #5 62   42 Martinović Martin 6   46   13.04 15:22 #4 94   14.04 09:34 #7      
Martinović Martin   Martinović Martin 7   Martinović Martin 1         Solomonović Nikola 9   Solomonović Nikola 9      
  Pelt Patrik 3   X 0   28   Hodzic Ivan 4   Mitrović Luka 2      
L35   55 X 0   L=> 67 seed   108   14.04 15:06 #6  
  10 Hodzic Ivan 1       Pecelj Aleksa 8  
    Skorokhodov Dmytro 9  
29   13.04 12:24 #4  
15 Klasović Andreja 9  
79   13.04 18:24 #2 63   13.04 16:04 #5   50 Babec Balaž 5   47   13.04 15:32 #7 95   14.04 11:48 #1  
Verkić Miloš   Josić Filip 3   Babec Balaž 5         Klasović Andreja 5   Trifunović Nemanja 6    
  Verkić Miloš 7   Josić Filip 7   30   13.04 12:33 #2   Trifunović Nemanja 9   Skorokhodov Dmytro 9    
L34   47 Josić Filip 5   L=> 66 seed    
  18 Trifunović Nemanja 9     104   14.04 13:30 #6  
      Skorokhodov Dmytro 9  
31   13.04 11:28 #5   Milović Mijo 5  
31 Amanović Radovan 7  
80   13.04 18:34 #3 64   34 Milović Mijo 9   48   13.04 15:55 #6 96   14.04 11:27 #4  
Pitea Aleksandau   Amanović Radovan 4   Amanović Radovan 1         Milović Mijo 9   Milović Mijo 9  
  Pitea Aleksandau 8   X 0   32   Ilić B.Nenad 3   Kercso Zoltan 3  
L33   63 X 0   L=> 65 seed
  2 Ilić B.Nenad 1  


Povratak na Bilijar.club