Prvenstvo Srbije - Masters 10 ball Bilijar.club logo

Prvenstvo Srbije - Masters 10 ball (Champions, Beograd)

Zavrsni Masters 10 ball

Datum: 17.06.2018 10:00
Šema: 032DE16SE
Igrača: 24/32

MEČEVI

RW R2 R1 1.kolo 2.kolo Last 16 1/4 F 1/2 F Finale Pobednik
                                                               
   1
            1 Verkić Miloš 1
33 25 32 X 0       17    41
Vukajlović Milinko Milovanović Milan 4 X 0   Verkić Miloš 8 Verkić Miloš 8
Vukajlović Milinko 8 Milovanović Milan 1 2 17.06 10:00 Jovanović Goran 5 Vujadinović Luka 0
L24   17 Milovanović Milan 4 L=> 40 seed
16 Jovanović Goran 8       49
  Verkić Miloš 8
3 17.06 10:00 Pecelj Đorđe 6
9 Marjanović Dragan 8
34 26 24 Kremenović Miroslav 0 18 42
Petrović David Kremenović Miroslav 0 Kremenović Miroslav 1   Marjanović Dragan 8 Marjanović Dragan 2
Petrović David 8 X 0 4 Vujadinović Luka 7 Pecelj Đorđe 8
L23 25 X 0 L=> 39 seed       53
8 Vujadinović Luka 1 Verkić Miloš 3
  Klasović Andreja 8
5
5 Bugarski Branislav 1
35 27 28 X 0 19 43
Stanković Darko Martinović Martin 0 X 0   Bugarski Branislav 4 Lončarski Dragan 0
Stanković Darko 8 Martinović Martin 1 6 17.06 10:00 Lončarski Dragan 8 Petrović David 8
L22 21 Lončarski Dragan 8 L=> 38 seed
12 Martinović Martin 0 50
  Petrović David 3
7 17.06 10:00 Klasović Andreja 8
13 Bugarski Milan 6
36 28 20 Pecelj Đorđe 8 20 44
Lenard Lacko Bugarski Milan 3 Bugarski Milan 1   Pecelj Đorđe 1 Klasović Andreja 8
Lenard Lacko 8 X 0 8 Klasović Andreja 8 Vukajlović Milinko 7
L21 29 X 0 L=> 37 seed
4 Klasović Andreja 1
       55
9 Klasović Andreja 8    Klasović Andreja
3 Vranešević Ljubiša 1 Pecelj Aleksa 5
37 29 30 X 0 21 45
Pecelj Đorđe Kočić Strahinja 7 X 0   Vranešević Ljubiša 8 Vranešević Ljubiša 8
Pecelj Đorđe 8 Kočić Strahinja 1 10 17.06 10:00 Lenard Lacko 7 Stanković Darko 6
L20 19 Kočić Strahinja 2 L=> 36 seed
24 Lenard Lacko 8 51
  Vranešević Ljubiša 2
11 17.06 10:00 Jovanović Goran 8
11 Radenković Stevan 5
38 30 22 Stanković Darko 8 22 46
Radenković Stevan Radenković Stevan 8 Radenković Stevan 1   Stanković Darko 1 Ilić B.Nenad 5
Bugarski Branislav 7 X 0 12 Ilić B.Nenad 8 Jovanović Goran 8
L19 27 X 0 L=> 35 seed 54
6 Ilić B.Nenad 1 Jovanović Goran 4   
  Pecelj Aleksa 8
13
7 Petrović David 1
39 31 26 X 0 23 47
Vujadinović Luka Radulović Marko 3 X 0   Petrović David 2 Pecelj Aleksa 8
Vujadinović Luka 8 Radulović Marko 1 14 17.06 10:00 Pecelj Aleksa 8 Radenković Stevan 1
L18 23 Radulović Marko 3 L=> 34 seed
10 Pecelj Aleksa 8 52
  Pecelj Aleksa 8
15 17.06 10:00 Lenard Lacko 0
15 Brković Vladimir 8
40 32 18 Čupković Dejan 3 24 48
Jovanović Goran Čupković Dejan 5 Čupković Dejan 1   Brković Vladimir 8 Brković Vladimir 3
Jovanović Goran 8 X 0 16 Vukajlović Milinko 6 Lenard Lacko 8
L17 31 X 0 L=> 33 seed
2 Vukajlović Milinko 1

Povratak na Bilijar.club