Cue Ball, Beograd



Cue Ball, Beograd

Majke Jevrosime 19, Beograd

064/993-9600

Website Email

Bilijar klub "Cue ball" je jedan od vodecih klubova po pitanju sportskog bilijara u Srbiji. Na osnovama koje su postavljene i utemeljene u Cue ball-u funkcionišu mnogi klubovi u Srbiji.

Klasović Andreja14550/6150

 77W - 26L

Pribanović Srđan14890/5100

 71W - 46L

Vig Leo5450/3450

 28W - 25L

Filipović Nemanja10950/3050

 51W - 34L

Stanković Pavle3550/3000

 2W - 17L

Cvejić Jovica11650/2700

 52W - 37L

Ćirić Nebojša22250/2000

 84W - 114L

Stanković Darko31750/1800

 136W - 106L

Stojković Branislav1800/1800

 6W - 5L

Živković Miroslav17000/1600

 57W - 106L

Vasiljević Stefan13250/1500

 73W - 29L

Zlatković Nemanja1400/1400

 5W - 3L

Ćosić Milan1350/1200

 10W - 13L

Marković Đorđe2650/1100

 13W - 22L

Miljković Vladan900/900

 9W - 6L

Mladenović Miloš800/800

 3W - 1L

Abović Lidija800/800

 2W - 2L

Adamović Jovana2500/600

 5W - 20L

Cvetojević Marko550/550

 4W - 4L

Hadžić Lidija2750/400

 7W - 16L

Protić Đorđe22400/250

 90W - 110L

Matković Jovan9750/250

 46W - 30L

Timotić Ivan3950/250

 19W - 15L

Rajačić Zoran16110/150

 72W - 51L

Ćirić Marko7850/150

 40W - 35L

Protić Dejan3600/150

 18W - 11L

Mutavdžić Uroš8400/100

 35W - 35L

Zečević Milorad2900/100

 13W - 18L

Miljković Milan MIlje1100/100

 5W - 2L

Stojanović Vanja8560/50

 44W - 28L

Ćirić Vlada31450/0

 136W - 95L

Pavlović Branko25450/0

 82W - 160L

Marinković Marko12300/0

 39W - 74L

Gajević Miša11100/0

 37W - 73L

Popović Nikola9950/0

 45W - 42L

Cvejić Stevan7450/0

 31W - 37L

Njezić Dragan7250/0

 28W - 32L

Damjan Markovic6650/0

 29W - 22L

Stoilkov Ognjen5800/0

 25W - 30L

Novotni Sreten4500/0

 16W - 33L

Zero Guli4050/0

 21W - 13L

Vukosavljević Božidar 3700/0

 13W - 26L

Anđelić Đorđe2550/0

 14W - 6L

Jovanović Miloš2400/0

 10W - 10L

Bulatović Luka2250/0

 8W - 8L

Milan Ceperkovic2000/0

 7W - 4L

Svrkota Stefan1850/0

 5W - 16L

Marko Simojlović1800/0

 8W - 4L

Vasiljević Milica1800/0

 2W - 17L

Ceperkovic Milan1750/0

 6W - 8L

Djikic Bojan1600/0

 6W - 10L

Bogdanovic Kristina 1300/0

 5W - 11L

Simović Miodrag1250/0

 4W - 6L

Kosanović Luka950/0

 3W - 7L

Stoilković Dragan950/0

 4W - 5L

Beljic Zivojin Peca850/0

 5W - 3L

Gajić Mrdjan800/0

 4W - 3L

Joveljić Dejan800/0

 4W - 2L

Niskić Vladan800/0

 3W - 3L

Dapčević Nikola800/0

 2W - 4L

Lazarević Vladimir800/0

 3W - 3L

Popović Vukašin750/0

 2W - 4L

Miljan Todorov750/0

 2W - 3L

Ravić Saša750/0

 1W - 5L

Rmandić Uroš650/0

 4W - 3L

Teruhika Sakamoto600/0

 1W - 1L

Dimitar Penchev450/0

 0W - 6L

Ladočki Vladimir400/0

 2W - 2L

Vasiljević Milica300/0

 1W - 4L

Milošević Miša250/0

 1W - 2L

Dakić Ivan250/0

 1W - 2L

Čolić Danilo250/0

 1W - 2L

Amel Islamović250/0

 0W - 2L

Teovanović Mladen250/0

 0W - 2L

Branko Branko250/0

 0W - 2L

Šipka Igor250/0

 1W - 2L

Tomić Miroslav250/0

 1W - 1L

Samardžić Filip150/0

 0W - 2L

Stanojković Nenad150/0

 0W - 2L

Stojilković Dragan140/0

 0W - 2L

Ševarlić Nenad100/0

 0W - 2L

Stojilković Marko0/0

 0W - 0L

Pavlovic Branislav0/0

 0W - 0L

Savić Darko0/0

 0W - 0L

Bekić Dejan0/0

 0W - 0L



Turniri u toku



Turniri u najavi



Turniri zavrseni

Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Solomonović Nikola  Jovanović Goran  Dobricic Sveta 
Hendikep nedelja 10 ball Solomonović Nikola  Čikošev Ljubomir  Jovanović Goran  Protić Đorđe 
Hendikep sreda 9 ball Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Stanković Darko  Jovanović Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Filipović Aleksandar  Protić Đorđe  Miljan Todorov  Majstorović Dejan 
Hendikep sreda 9 ball Filipović Aleksandar  Joveljić Dejan  Simović Miodrag  Jovanović Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Klasović Andreja 
Hendikep nedelja 10 ball Krisper Aleksandra  Rakic Ivana  Kočić Strahinja  Ćirić Nebojša 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Stanković Darko  Dobricic Sveta 
Hendikep sreda 9 ball Kočić Strahinja  Klasović Andreja  Krisper Aleksandra  Matković Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Popović Nikola  Živković Miroslav  Rajačić Zoran  Filipović Aleksandar 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Matković Jovan  Stanković Darko  Ćirić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Zero Guli  Majstorović Dejan  Zero Guli  Manić Goran 
Hendikep sreda 9 ball Kočić Strahinja  Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Pecelj Đorđe  Damjan Markovic  Blašković Nikola  Zero Guli 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Popović Nikola  Stanković Darko  Zero Guli 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ilić B Nenad  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Hendikep sreda 9 ball Stanković Darko  Vidaković Boris  Matković Jovan  Popović Nikola 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Stojanović Vanja  Ćirić Nebojša  Ilić B Nenad 
Hendikep sreda 9 ball Ćirić Nebojša  Matković Jovan  Stanković Darko  Vidaković Boris 
Hendikep nedelja 10 ball Ilić B Nenad  Vranešević Nenad  Ćirić Nebojša  Cvejić Stevan 
Hendikep sreda 9 ball Pecelj Đorđe  Djikic Bojan  Vidaković Boris  Ćirić Nebojša 
Hendikep nedelja 10 ball Janićijevć Mateja  Pribanović Srđan  Vidaković Boris  Hadžić Dušan 
Hendikep sreda 9 ball Vidaković Boris  Damjan Markovic  Jovanović Goran  Vasiljević Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Šarac Bojana  Damjan Markovic  Vidaković Boris  Popović Nikola 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Vidaković Boris  Marinković Marko  Damjan Markovic 
Hendikep sreda 9 ball Pehlivanović Sanjin  Matković Jovan  Stanković Darko  Majstorović Dejan 
Hendikep nedelja 10 ball Šarac Bojana  Majstorović Dejan  Šarac Goran  Vig Leo 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Filipović Aleksandar  Stanković Darko  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Bulatović Luka  Vig Leo  Cvejić Stevan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Janićijevć Mateja  Matković Jovan  Kočić Strahinja 
Hendikep sreda 9 ball Rajačić Zoran  Jovanović Miloš  Stanković Darko  Matković Jovan 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Damjan Markovic  Ćirić Vlada  Vidaković Boris 
Hendikep sreda 9 ball Marko Simojlović  Stanković Darko  Teruhika Sakamoto  Glišović Dragan 
Hendikep sreda 9 ball Jovanović Goran  Janićijevć Mateja  Cvejić Stevan  Mladenović Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Majstorović Dejan  Vidaković Boris  Glišović Dragan  Protić Đorđe 
Hendikep sreda 9 ball Rajačić Zoran  Stanković Darko  Popović Nikola  Jovanović Vuk 
Hendikep nedelja 10 ball Čikošev Ljubomir  Vidaković Boris  Jovanović Goran  Protić Đorđe 
Hendikep sreda 9 ball Cvejić Stevan  Majstorović Dejan  Stanković Darko  Lončarski Dragan 
Hendikep nedelja 10 ball Klasović Andreja  Djordjević Nikola  Vidaković Boris  Ćirić Vlada 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Vlada  Jovanović Goran  Ćirić Nebojša  Čikošev Ljubomir 
Hendikep nedelja 9 ball Ćirić Vlada  Zečević Milorad  Živković Miroslav  Jovanović Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Kočić Strahinja  Stojanović Vanja 
Uskrsnji hendikep Jovanović Goran  Stojanović Vanja  Ilić Mihajlo  Rajačić Zoran 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Blašković Nikola  Kočić Strahinja  Ostojič Momčilo 
Hendikep nedelja - 9 ball Filipović Nemanja  Stojanović Vanja  Njezić Dragan  Timotić Ivan 
Hendikep nedelja - 10 ball Timotić Ivan  Čikošev Ljubomir  Cvejić Stevan  Filipović Nemanja 
Hendikep nedelja - 9 ball Olas Dejan  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Gajević Miša 
Prvenstvo Srbije - U17 6.tur Pilipović Dušan  Stanković Pavle  Belokapa Aleksandar  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - Zene 6.tur Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica  Rakic Ivana 
Prvenstvo Srbije - U23 6.tur Pecelj Aleksa  Radović Petar  Pavlović Nikola  Ilić Mihajlo 
Prvenstvo Srbije - Vet. 6.tur Kremenović Miroslav  Cvejić Jovica  Vig Leo  Škrbić Aleksandar 
Hendikep nedelja - 10 ball Filipović Aleksandar  Cvejić Jovica  Janićijevć Mateja  Jovanović Goran 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Filipović Nemanja  Filipović Aleksandar  Marinković Marko 
Hendikep nedelja - 10 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Čikošev Ljubomir  Timotić Ivan 
Hendikep nedelja - 9 ball Kočić Strahinja  Cvejić Jovica  Stanković Darko  Ćirić Vlada 
Hendikep nedelja - 10 ball Kuzmanović Bojan  Stanković Darko  Cvejić Jovica  Marinković Marko 
Hendikep nedelja - 9 ball Jovanović Goran  Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Čikošev Ljubomir 
Hendikep nedelja - 10 ball Pecelj Đorđe  Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Ćirić Marko 
Hendikep nedelja - 9 ball Pecelj Đorđe  Stanković Darko  Ćirić Vlada  Gajević Miša 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Ćirić Vlada  Janićijevć Mateja  Živković Miroslav 
NOVOGODISNJI HENDIKEP Pecelj Đorđe  Pribanović Srđan  Protić Đorđe  Gajević Miša 
Hendikep nedelja - 9 ball Stanković Darko  Ćirić Nebojša  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Filipović Nemanja  Pribanović Srđan  Čikošev Ljubomir 
Hendikep nedelja - 10 ball Olas Dejan  Protić Dejan  Ćirić Vlada  Čikošev Ljubomir 
Hendikep nedelja - 10 ball Ćirić Vlada  Cvejić Jovica  Živković Miroslav  Čikošev Ljubomir 
Hendikep nedelja - 9 ball Cvejić Jovica  Vasiljević Stefan  Protić Đorđe  Rajačić Zoran 
Hendikep nedelja - 10 ball Jovanović Goran  Živković Miroslav  Glišović Dragan  Mutavdžić Uroš 
Prvenstvo Srbije - Zene - 3. turnir Šarac Bojana  Abović Lidija  Krisper Aleksandra  Adamović Jovana 
Prvenstvo Srbije - U23 - 3.tur Pecelj Aleksa  Jeftić Stefan  Radović Petar  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Vet. 3.tur Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Šarac Goran  Škrbić Aleksandar 
Hendikep sreda Vasiljević Stefan  Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Stanković Darko 
Hendikep nedelja - 10 ball Rajačić Zoran  Vidaković Boris  Mutavdžić Uroš  Blašković Nikola 
Hendikep sreda Filipović Nemanja  Adamović Adam   Jovanović Goran  Stoilkov Ognjen 
Hendikep nedelja - 10 ball Lončarski Dragan  Mutavdžić Uroš  Matković Jovan  Filipović Aleksandar 
Hendikep turnir sreda Mladenović Goran  Ćirić Nebojša  Njezić Dragan  Dragićević Miloš 
Hendikep nedelja - 10 ball Stanković Darko  Jovanović Goran  Solomonović Nikola  Cvejić Stevan 
Hendikep sreda Filipović Aleksandar  Dobriković Đorđe  Stanković Darko  Mutavdžić Uroš 
Hendikep nedelja - 10 ball Gajević Miša  Rajačić Zoran  Janićijevć Mateja  Cvejić Jovica 
Hendikep sreda Anđelić Đorđe  Mutavdžić Uroš  Ćirić Marko  Vasiljević Stefan 
Hendikep nedelja - 10 ball Glišović Dragan  Protić Dejan  Protić Đorđe  Čikošev Ljubomir 
Prvenstvo Srbije Prvi turnir  Janićijevć Mateja  Bugarski Luka  Stojković Branislav  Kostić Lazar 
Prvenstvo Srbije - I turnir Verkić Miloš  Solomonović Nikola  Glišović Dragan  Mladenović Goran 
Hendikep sreda Solomonović Nikola  Matković Jovan  Rajačić Zoran  Filipović Nemanja 
CueBall sreda Anđelić Đorđe  Rajačić Zoran  Ćirić Marko  Pavlović Branko