Mezz, Beograd

Mezz, Beograd

Visnjicka 49/b
060/3114530
Website Email

Letnja Mezz Liga
    Trokruzno Liga Takmicenje
    Igrača: 48
    Šema: 048-GR08-SE16

Datum i vreme pocetkaŠemaKategorijaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
04.05.2022 21:00h048-GR08-SE163 - Open/Hendikep48SinglU toku

ŠEMA

Mečevi

Okrenite telefon za više opcija

RB Datum Igrac1 Rez H Igrac2
1 18.05. - 13:54 Stamenković Strahinja75 Rakić Ivana Nadja  
3 09.05. - 16:06 Radovanović Filip74 Šundić Andrej  
4 13.05. - 21:44 Saković Zoran72 Felbab Dragan  
7 14.05. - 12:32 Protić Đorđe72 Vulović Aleksandar  
15 14.05. - 14:30 Vučinić Rasko67 Ilić Ivan  
20 08.05. - 14:52 Opačić Predrag73 Stankovic Bane  
21 08.05. - 15:11 Radonjić Vladimir76 Ristanović Stefan  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
25 13.05. - 12:26 Stamenković Strahinja67 Dimitrijević Bojan  
27 15.05. - 20:58 Vasić Aleksandar57 Šundić Andrej  
28 12.05. - 12:40 Saković Zoran76 Manić Goran  
33 08.05. - 13:42 Tomić Marko70 Stojanović Stefan  
38 08.05. - 13:08 Vučinić Rasko27 Spasić Marko  
43 15.05. - 21:04 Dermišek Ivan76 Opačić Predrag  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
51 11.05. - 14:39 Rakić Ivana Nadja75 Vasić Aleksandar  
57 08.05. - 14:59 Vulović Aleksandar74 Tomić Marko  
61 14.05. - 14:24 Ilić Mihailo72 Vučinić Rasko  
67 15.05. - 21:02 Dermišek Ivan74 Radonjić Vladimir  
68 08.05. - 13:18 Opačić Predrag75 Ristanović Stefan  
71 09.05. - 12:53 Buden Nina73 Belča Nenad  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
80 11.05. - 14:38 Pecelj Nikola75 Vulović Aleksandar  
91 15.05. - 21:07 Dermišek Ivan75 Ristanović Stefan  
93 08.05. - 17:08 Radonjić Vladimir67 Stankovic Bane  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
97 10.05. - 15:07 Stamenković Strahinja70 Vasić Aleksandar  
99 07.05. - 18:37 Rakić Ivana Nadja67 Šundić Andrej  
100 08.05. - 20:50 Saković Zoran74 Milić Jovan  
101 12.05. - 12:45 Manić Goran67 Popović Božidar  
105 08.05. - 12:27 Vulović Aleksandar72 Stojanović Stefan  
109 18.05. - 13:56 Ilić Mihailo72 Paunovic Milan  
111 14.05. - 14:27 Spasić Marko73 Ilić Ivan  
114 16.05. - 18:22 Šaćirović Edo75 Ilić Zoran  
116 08.05. - 12:32 Opačić Predrag72 Radonjić Vladimir  
118 08.05. - 20:48 Šoklovački Nemanja57 Biberović Vladimir  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
124 13.05. - 21:45 Saković Zoran73 Felbab Dragan  
127 14.05. - 14:28 Protić Đorđe75 Vulović Aleksandar  
141 15.05. - 21:05 Radonjić Vladimir71 Ristanović Stefan  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
145 13.05. - 13:26 Stamenković Strahinja75 Dimitrijević Bojan  
148 12.05. - 12:41 Saković Zoran67 Manić Goran  
158 15.05. - 21:01 Vučinić Rasko47 Spasić Marko  
163 15.05. - 21:04 Dermišek Ivan74 Opačić Predrag  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
171 11.05. - 14:39 Rakić Ivana Nadja47 Vasić Aleksandar  
177 15.05. - 20:59 Vulović Aleksandar75 Tomić Marko  
187 15.05. - 21:03 Dermišek Ivan74 Radonjić Vladimir  
188 15.05. - 21:06 Opačić Predrag72 Ristanović Stefan  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
217 10.05. - 15:08 Stamenković Strahinja72 Vasić Aleksandar  
219 08.05. - 13:46 Rakić Ivana Nadja73 Šundić Andrej  
220 08.05. - 20:50 Saković Zoran73 Milić Jovan  
221 12.05. - 13:30 Manić Goran67 Popović Božidar  
229 18.05. - 13:57 Ilić Mihailo70 Paunovic Milan  
234 16.05. - 18:22 Šaćirović Edo72 Ilić Zoran  
236 15.05. - 21:05 Opačić Predrag57 Radonjić Vladimir  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
244 13.05. - 21:46 Saković Zoran75 Felbab Dragan  
247 14.05. - 14:29 Protić Đorđe73 Vulović Aleksandar  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
265 13.05. - 14:37 Stamenković Strahinja75 Dimitrijević Bojan  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
297 15.05. - 20:59 Vulović Aleksandar67 Tomić Marko  
RBDatum Igrac1 Rez H Igrac2
339 08.05. - 13:47 Rakić Ivana Nadja27 Šundić Andrej  
340 08.05. - 20:51 Saković Zoran72 Milić Jovan  
349 18.05. - 13:57 Ilić Mihailo70 Paunovic Milan  
354 16.05. - 18:22 Šaćirović Edo47 Ilić Zoran  
RB Faza Igrač1 Rez H Igrač2 Sto
2 1.kolo-A Dimitrijević Bojan-Vasić Aleksandar 
5 1.kolo-B Manić Goran-Milić Jovan 
6 1.kolo-B Popović Božidar-Tintor Davor 
8 1.kolo-C Pecelj Nikola-Tomić Marko 
9 1.kolo-C Gajin NIkola-Stojanović Stefan 
10 1.kolo-D Blašković Nikola-Surla Saša 
11 1.kolo-D Rašević Luka-Danilović Andria 
12 1.kolo-D Milovic Milan-Kostić Nenad 
13 1.kolo-E Ilić Mihailo-Spasić Marko 
14 1.kolo-E Garović Filip-Paunovic Milan 
16 1.kolo-F Mojsovski Jovan-Šaćirović Edo 
17 1.kolo-F Simović Miodrag-Hodžić Danijel 
18 1.kolo-F Lončar Vladimir-Ilić Zoran 
19 1.kolo-G Dermišek Ivan-Radakovic Nenad 
22 1.kolo-H Šoklovački Nemanja-Kesar Dario 
23 1.kolo-H Buden Nina-Biberović Vladimir 
24 1.kolo-H Mladenović Sara-Belča Nenad 
26 2.kolo-A Radovanović Filip-Rakić Ivana Nadja 
29 2.kolo-B Popović Božidar-Felbab Dragan 
30 2.kolo-B Milić Jovan-Tintor Davor 
31 2.kolo-C Protić Đorđe-Pecelj Nikola 
32 2.kolo-C Gajin NIkola-Vulović Aleksandar 
34 2.kolo-D Blašković Nikola-Rašević Luka 
35 2.kolo-D Milovic Milan-Surla Saša 
36 2.kolo-D Danilović Andria-Kostić Nenad 
37 2.kolo-E Ilić Mihailo-Garović Filip 
39 2.kolo-E Paunovic Milan-Ilić Ivan 
40 2.kolo-F Mojsovski Jovan-Simović Miodrag 
41 2.kolo-F Lončar Vladimir-Šaćirović Edo 
42 2.kolo-F Hodžić Danijel-Ilić Zoran 
44 2.kolo-G Radonjić Vladimir-Radakovic Nenad 
45 2.kolo-G Stankovic Bane-Ristanović Stefan 
46 2.kolo-H Šoklovački Nemanja-Buden Nina 
47 2.kolo-H Mladenović Sara-Kesar Dario 
48 2.kolo-H Biberović Vladimir-Belča Nenad 
49 3.kolo-A Stamenković Strahinja-Radovanović Filip 
50 3.kolo-A Dimitrijević Bojan-Šundić Andrej 
52 3.kolo-B Saković Zoran-Popović Božidar 
53 3.kolo-B Manić Goran-Tintor Davor 
54 3.kolo-B Felbab Dragan-Milić Jovan 
55 3.kolo-C Protić Đorđe-Gajin NIkola 
56 3.kolo-C Pecelj Nikola-Stojanović Stefan 
58 3.kolo-D Blašković Nikola-Milovic Milan 
59 3.kolo-D Rašević Luka-Kostić Nenad 
60 3.kolo-D Surla Saša-Danilović Andria 
62 3.kolo-E Garović Filip-Ilić Ivan 
63 3.kolo-E Spasić Marko-Paunovic Milan 
64 3.kolo-F Mojsovski Jovan-Lončar Vladimir 
65 3.kolo-F Simović Miodrag-Ilić Zoran 
66 3.kolo-F Šaćirović Edo-Hodžić Danijel 
69 3.kolo-G Radakovic Nenad-Stankovic Bane 
70 3.kolo-H Šoklovački Nemanja-Mladenović Sara 
72 3.kolo-H Kesar Dario-Biberović Vladimir 
73 4.kolo-A Stamenković Strahinja75-Šundić Andrej 
74 4.kolo-A Dimitrijević Bojan-Rakić Ivana Nadja 
75 4.kolo-A Radovanović Filip-Vasić Aleksandar 
76 4.kolo-B Saković Zoran-Tintor Davor 
77 4.kolo-B Manić Goran-Felbab Dragan 
78 4.kolo-B Popović Božidar-Milić Jovan 
79 4.kolo-C Protić Đorđe-Stojanović Stefan 
81 4.kolo-C Gajin NIkola-Tomić Marko 
82 4.kolo-D Blašković Nikola-Kostić Nenad 
83 4.kolo-D Rašević Luka-Surla Saša 
84 4.kolo-D Milovic Milan-Danilović Andria 
85 4.kolo-E Ilić Mihailo-Ilić Ivan 
86 4.kolo-E Garović Filip-Spasić Marko 
87 4.kolo-E Vučinić Rasko-Paunovic Milan 
88 4.kolo-F Mojsovski Jovan-Ilić Zoran 
89 4.kolo-F Simović Miodrag-Šaćirović Edo 
90 4.kolo-F Lončar Vladimir-Hodžić Danijel 
92 4.kolo-G Opačić Predrag-Radakovic Nenad 
94 4.kolo-H Šoklovački Nemanja-Belča Nenad 
95 4.kolo-H Buden Nina-Kesar Dario 
96 4.kolo-H Mladenović Sara-Biberović Vladimir 
98 5.kolo-A Dimitrijević Bojan-Radovanović Filip 
102 5.kolo-B Felbab Dragan-Tintor Davor 
103 5.kolo-C Protić Đorđe-Tomić Marko 
104 5.kolo-C Pecelj Nikola-Gajin NIkola 
106 5.kolo-D Blašković Nikola-Danilović Andria 
107 5.kolo-D Rašević Luka-Milovic Milan 
108 5.kolo-D Surla Saša-Kostić Nenad 
110 5.kolo-E Garović Filip-Vučinić Rasko 
112 5.kolo-F Mojsovski Jovan-Hodžić Danijel 
113 5.kolo-F Simović Miodrag-Lončar Vladimir 
115 5.kolo-G Dermišek Ivan-Stankovic Bane 
117 5.kolo-G Radakovic Nenad-Ristanović Stefan 
119 5.kolo-H Buden Nina-Mladenović Sara 
120 5.kolo-H Kesar Dario-Belča Nenad 
121 6.kolo-A Stamenković Strahinja-Rakić Ivana Nadja 
122 6.kolo-A Dimitrijević Bojan-Vasić Aleksandar 
123 6.kolo-A Radovanović Filip-Šundić Andrej 
125 6.kolo-B Manić Goran-Milić Jovan 
126 6.kolo-B Popović Božidar-Tintor Davor 
128 6.kolo-C Pecelj Nikola-Tomić Marko 
129 6.kolo-C Gajin NIkola-Stojanović Stefan 
130 6.kolo-D Blašković Nikola-Surla Saša 
131 6.kolo-D Rašević Luka-Danilović Andria 
132 6.kolo-D Milovic Milan-Kostić Nenad 
133 6.kolo-E Ilić Mihailo-Spasić Marko 
134 6.kolo-E Garović Filip-Paunovic Milan 
135 6.kolo-E Vučinić Rasko-Ilić Ivan 
136 6.kolo-F Mojsovski Jovan-Šaćirović Edo 
137 6.kolo-F Simović Miodrag-Hodžić Danijel 
138 6.kolo-F Lončar Vladimir-Ilić Zoran 
139 6.kolo-G Dermišek Ivan-Radakovic Nenad 
140 6.kolo-G Opačić Predrag-Stankovic Bane 
142 6.kolo-H Šoklovački Nemanja-Kesar Dario 
143 6.kolo-H Buden Nina-Biberović Vladimir 
144 6.kolo-H Mladenović Sara-Belča Nenad 
146 7.kolo-A Radovanović Filip-Rakić Ivana Nadja 
147 7.kolo-A Vasić Aleksandar-Šundić Andrej 
149 7.kolo-B Popović Božidar-Felbab Dragan 
150 7.kolo-B Milić Jovan-Tintor Davor 
151 7.kolo-C Protić Đorđe-Pecelj Nikola 
152 7.kolo-C Gajin NIkola-Vulović Aleksandar 
153 7.kolo-C Tomić Marko-Stojanović Stefan 
154 7.kolo-D Blašković Nikola-Rašević Luka 
155 7.kolo-D Milovic Milan-Surla Saša 
156 7.kolo-D Danilović Andria-Kostić Nenad 
157 7.kolo-E Ilić Mihailo-Garović Filip 
159 7.kolo-E Paunovic Milan-Ilić Ivan 
160 7.kolo-F Mojsovski Jovan-Simović Miodrag 
161 7.kolo-F Lončar Vladimir-Šaćirović Edo 
162 7.kolo-F Hodžić Danijel-Ilić Zoran 
164 7.kolo-G Radonjić Vladimir-Radakovic Nenad 
165 7.kolo-G Stankovic Bane-Ristanović Stefan 
166 7.kolo-H Šoklovački Nemanja-Buden Nina 
167 7.kolo-H Mladenović Sara-Kesar Dario 
168 7.kolo-H Biberović Vladimir-Belča Nenad 
169 8.kolo-A Stamenković Strahinja-Radovanović Filip 
170 8.kolo-A Dimitrijević Bojan-Šundić Andrej 
172 8.kolo-B Saković Zoran-Popović Božidar 
173 8.kolo-B Manić Goran-Tintor Davor 
174 8.kolo-B Felbab Dragan-Milić Jovan 
175 8.kolo-C Protić Đorđe-Gajin NIkola 
176 8.kolo-C Pecelj Nikola-Stojanović Stefan 
178 8.kolo-D Blašković Nikola-Milovic Milan 
179 8.kolo-D Rašević Luka-Kostić Nenad 
180 8.kolo-D Surla Saša-Danilović Andria 
181 8.kolo-E Ilić Mihailo-Vučinić Rasko 
182 8.kolo-E Garović Filip-Ilić Ivan 
183 8.kolo-E Spasić Marko-Paunovic Milan 
184 8.kolo-F Mojsovski Jovan-Lončar Vladimir 
185 8.kolo-F Simović Miodrag-Ilić Zoran 
186 8.kolo-F Šaćirović Edo-Hodžić Danijel 
189 8.kolo-G Radakovic Nenad-Stankovic Bane 
190 8.kolo-H Šoklovački Nemanja-Mladenović Sara 
191 8.kolo-H Buden Nina-Belča Nenad 
192 8.kolo-H Kesar Dario-Biberović Vladimir 
193 9.kolo-A Stamenković Strahinja-Šundić Andrej 
194 9.kolo-A Dimitrijević Bojan-Rakić Ivana Nadja 
195 9.kolo-A Radovanović Filip-Vasić Aleksandar 
196 9.kolo-B Saković Zoran-Tintor Davor 
197 9.kolo-B Manić Goran-Felbab Dragan 
198 9.kolo-B Popović Božidar-Milić Jovan 
199 9.kolo-C Protić Đorđe-Stojanović Stefan 
200 9.kolo-C Pecelj Nikola-Vulović Aleksandar 
201 9.kolo-C Gajin NIkola-Tomić Marko 
202 9.kolo-D Blašković Nikola-Kostić Nenad 
203 9.kolo-D Rašević Luka-Surla Saša 
204 9.kolo-D Milovic Milan-Danilović Andria 
205 9.kolo-E Ilić Mihailo-Ilić Ivan 
206 9.kolo-E Garović Filip-Spasić Marko 
207 9.kolo-E Vučinić Rasko-Paunovic Milan 
208 9.kolo-F Mojsovski Jovan-Ilić Zoran 
209 9.kolo-F Simović Miodrag-Šaćirović Edo 
210 9.kolo-F Lončar Vladimir-Hodžić Danijel 
211 9.kolo-G Dermišek Ivan-Ristanović Stefan 
212 9.kolo-G Opačić Predrag-Radakovic Nenad 
213 9.kolo-G Radonjić Vladimir-Stankovic Bane 
214 9.kolo-H Šoklovački Nemanja-Belča Nenad 
215 9.kolo-H Buden Nina-Kesar Dario 
216 9.kolo-H Mladenović Sara-Biberović Vladimir 
218 10.kolo-A Dimitrijević Bojan-Radovanović Filip 
222 10.kolo-B Felbab Dragan-Tintor Davor 
223 10.kolo-C Protić Đorđe-Tomić Marko 
224 10.kolo-C Pecelj Nikola-Gajin NIkola 
225 10.kolo-C Vulović Aleksandar-Stojanović Stefan 
226 10.kolo-D Blašković Nikola-Danilović Andria 
227 10.kolo-D Rašević Luka-Milovic Milan 
228 10.kolo-D Surla Saša-Kostić Nenad 
230 10.kolo-E Garović Filip-Vučinić Rasko 
231 10.kolo-E Spasić Marko-Ilić Ivan 
232 10.kolo-F Mojsovski Jovan-Hodžić Danijel 
233 10.kolo-F Simović Miodrag-Lončar Vladimir 
235 10.kolo-G Dermišek Ivan-Stankovic Bane 
237 10.kolo-G Radakovic Nenad-Ristanović Stefan 
238 10.kolo-H Šoklovački Nemanja-Biberović Vladimir 
239 10.kolo-H Buden Nina-Mladenović Sara 
240 10.kolo-H Kesar Dario-Belča Nenad 
241 11.kolo-A Stamenković Strahinja-Rakić Ivana Nadja 
242 11.kolo-A Dimitrijević Bojan-Vasić Aleksandar 
243 11.kolo-A Radovanović Filip-Šundić Andrej 
245 11.kolo-B Manić Goran-Milić Jovan 
246 11.kolo-B Popović Božidar1-Tintor Davor 
248 11.kolo-C Pecelj Nikola-Tomić Marko 
249 11.kolo-C Gajin NIkola-Stojanović Stefan 
250 11.kolo-D Blašković Nikola-Surla Saša 
251 11.kolo-D Rašević Luka-Danilović Andria 
252 11.kolo-D Milovic Milan-Kostić Nenad 
253 11.kolo-E Ilić Mihailo-Spasić Marko 
254 11.kolo-E Garović Filip-Paunovic Milan 
255 11.kolo-E Vučinić Rasko-Ilić Ivan 
256 11.kolo-F Mojsovski Jovan-Šaćirović Edo 
257 11.kolo-F Simović Miodrag-Hodžić Danijel 
258 11.kolo-F Lončar Vladimir-Ilić Zoran 
259 11.kolo-G Dermišek Ivan-Radakovic Nenad 
260 11.kolo-G Opačić Predrag-Stankovic Bane 
261 11.kolo-G Radonjić Vladimir-Ristanović Stefan 
262 11.kolo-H Šoklovački Nemanja-Kesar Dario 
263 11.kolo-H Buden Nina-Biberović Vladimir 
264 11.kolo-H Mladenović Sara-Belča Nenad 
266 12.kolo-A Radovanović Filip-Rakić Ivana Nadja 
267 12.kolo-A Vasić Aleksandar-Šundić Andrej 
268 12.kolo-B Saković Zoran-Manić Goran 
269 12.kolo-B Popović Božidar-Felbab Dragan 
270 12.kolo-B Milić Jovan-Tintor Davor 
271 12.kolo-C Protić Đorđe-Pecelj Nikola 
272 12.kolo-C Gajin NIkola-Vulović Aleksandar 
273 12.kolo-C Tomić Marko-Stojanović Stefan 
274 12.kolo-D Blašković Nikola-Rašević Luka 
275 12.kolo-D Milovic Milan-Surla Saša 
276 12.kolo-D Danilović Andria-Kostić Nenad 
277 12.kolo-E Ilić Mihailo-Garović Filip 
278 12.kolo-E Vučinić Rasko-Spasić Marko 
279 12.kolo-E Paunovic Milan-Ilić Ivan 
280 12.kolo-F Mojsovski Jovan-Simović Miodrag 
281 12.kolo-F Lončar Vladimir-Šaćirović Edo 
282 12.kolo-F Hodžić Danijel-Ilić Zoran 
283 12.kolo-G Dermišek Ivan-Opačić Predrag 
284 12.kolo-G Radonjić Vladimir-Radakovic Nenad 
285 12.kolo-G Stankovic Bane-Ristanović Stefan 
286 12.kolo-H Šoklovački Nemanja-Buden Nina 
287 12.kolo-H Mladenović Sara-Kesar Dario 
288 12.kolo-H Biberović Vladimir-Belča Nenad 
289 13.kolo-A Stamenković Strahinja-Radovanović Filip 
290 13.kolo-A Dimitrijević Bojan-Šundić Andrej 
291 13.kolo-A Rakić Ivana Nadja-Vasić Aleksandar 
292 13.kolo-B Saković Zoran-Popović Božidar 
293 13.kolo-B Manić Goran-Tintor Davor 
294 13.kolo-B Felbab Dragan-Milić Jovan 
295 13.kolo-C Protić Đorđe-Gajin NIkola 
296 13.kolo-C Pecelj Nikola-Stojanović Stefan 
298 13.kolo-D Blašković Nikola-Milovic Milan 
299 13.kolo-D Rašević Luka-Kostić Nenad 
300 13.kolo-D Surla Saša-Danilović Andria 
301 13.kolo-E Ilić Mihailo-Vučinić Rasko 
302 13.kolo-E Garović Filip-Ilić Ivan 
303 13.kolo-E Spasić Marko-Paunovic Milan 
304 13.kolo-F Mojsovski Jovan-Lončar Vladimir 
305 13.kolo-F Simović Miodrag-Ilić Zoran 
306 13.kolo-F Šaćirović Edo-Hodžić Danijel 
307 13.kolo-G Dermišek Ivan-Radonjić Vladimir 
308 13.kolo-G Opačić Predrag-Ristanović Stefan 
309 13.kolo-G Radakovic Nenad-Stankovic Bane 
310 13.kolo-H Šoklovački Nemanja-Mladenović Sara 
311 13.kolo-H Buden Nina-Belča Nenad 
312 13.kolo-H Kesar Dario-Biberović Vladimir 
313 14.kolo-A Stamenković Strahinja-Šundić Andrej 
314 14.kolo-A Dimitrijević Bojan-Rakić Ivana Nadja 
315 14.kolo-A Radovanović Filip-Vasić Aleksandar 
316 14.kolo-B Saković Zoran-Tintor Davor 
317 14.kolo-B Manić Goran-Felbab Dragan 
318 14.kolo-B Popović Božidar-Milić Jovan 
319 14.kolo-C Protić Đorđe-Stojanović Stefan 
320 14.kolo-C Pecelj Nikola-Vulović Aleksandar 
321 14.kolo-C Gajin NIkola-Tomić Marko 
322 14.kolo-D Blašković Nikola-Kostić Nenad 
323 14.kolo-D Rašević Luka-Surla Saša 
324 14.kolo-D Milovic Milan-Danilović Andria 
325 14.kolo-E Ilić Mihailo-Ilić Ivan 
326 14.kolo-E Garović Filip-Spasić Marko 
327 14.kolo-E Vučinić Rasko-Paunovic Milan 
328 14.kolo-F Mojsovski Jovan-Ilić Zoran 
329 14.kolo-F Simović Miodrag-Šaćirović Edo 
330 14.kolo-F Lončar Vladimir-Hodžić Danijel 
331 14.kolo-G Dermišek Ivan-Ristanović Stefan 
332 14.kolo-G Opačić Predrag-Radakovic Nenad 
333 14.kolo-G Radonjić Vladimir-Stankovic Bane 
334 14.kolo-H Šoklovački Nemanja-Belča Nenad 
335 14.kolo-H Buden Nina-Kesar Dario 
336 14.kolo-H Mladenović Sara-Biberović Vladimir 
337 15.kolo-A Stamenković Strahinja-Vasić Aleksandar 
338 15.kolo-A Dimitrijević Bojan-Radovanović Filip 
341 15.kolo-B Manić Goran-Popović Božidar 
342 15.kolo-B Felbab Dragan-Tintor Davor 
343 15.kolo-C Protić Đorđe-Tomić Marko 
344 15.kolo-C Pecelj Nikola-Gajin NIkola 
345 15.kolo-C Vulović Aleksandar-Stojanović Stefan 
346 15.kolo-D Blašković Nikola-Danilović Andria 
347 15.kolo-D Rašević Luka-Milovic Milan 
348 15.kolo-D Surla Saša-Kostić Nenad 
350 15.kolo-E Garović Filip-Vučinić Rasko 
351 15.kolo-E Spasić Marko-Ilić Ivan 
352 15.kolo-F Mojsovski Jovan-Hodžić Danijel 
353 15.kolo-F Simović Miodrag-Lončar Vladimir 
355 15.kolo-G Dermišek Ivan-Stankovic Bane 
356 15.kolo-G Opačić Predrag-Radonjić Vladimir 
357 15.kolo-G Radakovic Nenad-Ristanović Stefan 
358 15.kolo-H Šoklovački Nemanja-Biberović Vladimir 
359 15.kolo-H Buden Nina-Mladenović Sara 
360 15.kolo-H Kesar Dario-Belča Nenad 
Grupa A
RB Igrac Bod +/-
1. Stamenković Strahinja 5 17
2. Šundić Andrej 3 1
3. Rakić Ivana Nadja 2 -5
4. Radovanović Filip 1 3
5. Dimitrijević Bojan 1 -3
6. Vasić Aleksandar 1 -13
Grupa B
RB Igrac Bod +/-
1. Saković Zoran 7 23
2. Popović Božidar 2 2
3. Manić Goran 1 -2
4. Tintor Davor 0 0
5. Felbab Dragan 0 -11
6. Milić Jovan 0 -12
Grupa C
RB Igrac Bod +/-
1. Protić Đorđe 3 11
2. Vulović Aleksandar 3 -4
3. Tomić Marko 2 3
4. Pecelj Nikola 1 2
5. Gajin NIkola 0 0
6. Stojanović Stefan 0 -12
Grupa D
RB Igrac Bod +/-
1. Blašković Nikola 0 0
2. Rašević Luka 0 0
3. Milovic Milan 0 0
4. Surla Saša 0 0
5. Danilović Andria 0 0
6. Kostić Nenad 0 0
Grupa E
RB Igrac Bod +/-
1. Ilić Mihailo 4 24
2. Spasić Marko 3 12
3. Ilić Ivan 1 -3
4. Garović Filip 0 0
5. Vučinić Rasko 0 -14
6. Paunovic Milan 0 -19
Grupa F
RB Igrac Bod +/-
1. Šaćirović Edo 2 4
2. Ilić Zoran 1 -4
3. Mojsovski Jovan 0 0
4. Simović Miodrag 0 0
5. Lončar Vladimir 0 0
6. Hodžić Danijel 0 0
Grupa G
RB Igrac Bod +/-
1. Dermišek Ivan 5 12
2. Opačić Predrag 4 10
3. Radonjić Vladimir 3 -3
4. Stankovic Bane 1 -3
5. Radakovic Nenad 0 0
6. Ristanović Stefan 0 -16
Grupa H
RB Igrac Bod +/-
1. Buden Nina 1 4
2. Biberović Vladimir 1 2
3. Mladenović Sara 0 0
4. Kesar Dario 0 0
5. Šoklovački Nemanja 0 -2
6. Belča Nenad 0 -4
RBFazaDoVreme Igrač1Igrač2
361 Last 16 A1H2
362 Last 16 E1D2
363 Last 16 C1F2
364 Last 16 G1B2
365 Last 16 B1G2
366 Last 16 F1C2
367 Last 16 D1E2
368 Last 16 H1A2
369 1/4 Finale w361w362
370 1/4 Finale w363w364
371 1/4 Finale w365w366
372 1/4 Finale w367w368
373 1/2 Finale w369w370
374 1/2 Finale w371w372
375 Finale w733w374

VIP član POLO majica Peškirić Bilijar.club