BK Old brick, Sombor

BK Old brick, Sombor

Matije Gupca 55, Sombor
066 543 43 43
Website Email

Mezz Sombor Open
    Disciplina 9-ka . Redovno Kolo Se Igra Do 9 A Repasaž Do 7. Naizmenični Brejk Sa 9-kom Na Tačku I Pravilo Tri Kugle
    Igrača: 50
    Šema: 064DE32SE

Datum i vreme pocetkaŠemaKategorijaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
13.04.2024 10:00h064DE32SE5 - Amateri50SinglU toku

ŠEMA

Mečevi

Bilijar oprema

Otvori sve    Ne prikazuj X

Okrenite telefon za više opcija

RB Igrac1 Rez Igrac2
1 Markićević Luka>> X
5 Pelt Patrik>> X
8 X>> Skorokhodov Dmytro
9 Bračika Dragan>> X
12 X>> Djukić Saša
13 Svilar Zoran>> X
16 X>> Bugarski Luka
17 Kostić Lazar>> X
20 X>> Čuljak Damir
21 Milanković Miloš>> X
24 X>> Ilić Darko
25 Markušev Sven>> X
28 X>> Hodzic Ivan
32 X>> Ilić B.Nenad
RB Faza Vreme Igrač1 Rez Igrač2 Sto
2 1.kolo

13.04. - 10:00

Jelaš IgorPitea Aleksandau 
3 1.kolo

13.04. - 10:00

Georgiev GeorgiPilipović Milan 
4 1.kolo

13.04. - 10:00

Vasiljević VladimirVerkić Miloš 
6 1.kolo

13.04. - 11:30

Kragolnik DenisBanda Bojana 
7 1.kolo

13.04. - 10:00

Trtovac HarisIlić Lazar 
10 1.kolo

13.04. - 10:00

Lišnić IvanMarčić Miroslav 
11 1.kolo

13.04. - 10:00

Knezi DejanNešić Sergej 
14 1.kolo

13.04. - 10:00

Stupar LazarZlatar Aleksandar 
15 1.kolo

13.04. - 11:30

Grbović MarkoLudoški Dragan 
18 1.kolo

13.04. - 11:30

Bubanja MilošDjurković Dejan 
19 1.kolo

13.04. - 11:30

Kercso ZoltanMitrović Luka 
22 1.kolo

13.04. - 11:30

Lacko LenardVranešević Ljubiša 
23 1.kolo

13.04. - 11:30

Lišnić MarkoPetrović David 
26 1.kolo

13.04. - 11:30

Pecelj AleksaČabarkapa Marko 
27 1.kolo

13.04. - 13:00

Solomonović NikolaMartinović Martin 
29 1.kolo

13.04. - 13:00

Klasović AndrejaBabec Balaž 
30 1.kolo

13.04. - 13:00

Josić FilipTrifunović Nemanja 
31 1.kolo

13.04. - 13:00

Amanović RadovanMilović Mijo 
RBFazaDo Igrač1Igrač2
33 2.kolo 9Markićević Lukawinner 2
34 2.kolo 9winner 3winner 4
35 2.kolo 9Pelt Patrikwinner 6
36 2.kolo 9winner 7Skorokhodov Dmytro
37 2.kolo 9Bračika Draganwinner 10
38 2.kolo 9winner 11Djukić Saša
39 2.kolo 9Svilar Zoranwinner 14
40 2.kolo 9winner 15Bugarski Luka
41 2.kolo 9Kostić Lazarwinner 18
42 2.kolo 9winner 19Čuljak Damir
43 2.kolo 9Milanković Milošwinner 22
44 2.kolo 9winner 23Ilić Darko
45 2.kolo 9Markušev Svenwinner 26
46 2.kolo 9winner 27Hodzic Ivan
47 2.kolo 9winner 29winner 30
48 2.kolo 9winner 31Ilić B.Nenad
49 R1 7Xlooser 2
50 R1 7looser 3looser 4
51 R1 7Xlooser 6
52 R1 7looser 7X
53 R1 7Xlooser 10
54 R1 7looser 11X
55 R1 7Xlooser 14
56 R1 7looser 15X
57 R1 7Xlooser 18
58 R1 7looser 19X
59 R1 7Xlooser 22
60 R1 7looser 23X
61 R1 7Xlooser 26
62 R1 7looser 27X
63 R1 7looser 29looser 30
64 R1 7looser 31X
65 R2 7winner 49looser 48
66 R2 7winner 50looser 47
67 R2 7winner 51looser 46
68 R2 7winner 52looser 45
69 R2 7winner 53looser 44
70 R2 7winner 54looser 43
71 R2 7winner 55looser 42
72 R2 7winner 56looser 41
73 R2 7winner 57looser 40
74 R2 7winner 58looser 39
75 R2 7winner 59looser 38
76 R2 7winner 60looser 37
77 R2 7winner 61looser 36
78 R2 7winner 62looser 35
79 R2 7winner 63looser 34
80 R2 7winner 64looser 33
81 Last 32 9winner 33seed
82 Last 32 9winner 34seed
83 Last 32 9winner 35seed
84 Last 32 9winner 36seed
85 Last 32 9winner 37seed
86 Last 32 9winner 38seed
87 Last 32 9winner 39seed
88 Last 32 9winner 40seed
89 Last 32 9winner 41seed
90 Last 32 9winner 42seed
91 Last 32 9winner 43seed
92 Last 32 9winner 44seed
93 Last 32 9winner 45seed
94 Last 32 9winner 46seed
95 Last 32 9winner 47seed
96 Last 32 9winner 48seed
97 Last 16 9winner 81winner 82
98 Last 16 9winner 83winner 84
99 Last 16 9winner 85winner 86
100 Last 16 9winner 87winner 88
101 Last 16 9winner 89winner 90
102 Last 16 9winner 91winner 92
103 Last 16 9winner 93winner 94
104 Last 16 9winner 95winner 96
105 1/4 F 9winner 97winner 98
106 1/4 F 9winner 99winner 100
107 1/4 F 9winner 101winner 102
108 1/4 F 9winner 103winner 104
109 1/2 F 9winner 105winner 106
110 1/2 F 9winner 107winner 108
111 Finale 9winner 109winner 110