Champions, Beograd



Champions, Beograd

Cara Dusana 66, Dorcol Belgrade, Serbia

011 4088386

Website Email

Novootvoreni bilijar klub u srcu Beograda! U ponudi su 9 bilijar stolova prestizne marke Dynamic kao i 6 vrhunskih pikado aparata. Dodjite da se druzimo!

Klasović Andreja15350/6150

 83W - 29L

Mladenović Goran9900/1950

 56W - 16L

Vasiljević Stefan34250/1500

 179W - 58L

Sipkovski Dejan5950/0

 29W - 8L

Pravilovic Nikola4600/0

 28W - 12L

Miljković Vladan900/900

 9W - 6L

Stanković Darko46700/2150

 207W - 170L

Anđelić Đorđe2550/0

 14W - 6L

Teruhiko Sakamoto850/0

 5W - 5L

Stojilković Marko0/0

 0W - 0L

Mutavdžić Uroš19100/250

 86W - 84L

Cvejić Jovica17650/2700

 79W - 57L

Ćirić Marko15050/150

 74W - 57L

Filipović Nemanja11750/3050

 53W - 39L

Cvejić Stevan8450/0

 34W - 45L

Marković Damjan6650/0

 29W - 22L

Vig Leo6150/3700

 33W - 32L

Niskić Vladan5900/0

 24W - 16L

Krstic Vojislav5250/0

 23W - 19L

Timotić Ivan5150/250

 24W - 20L

Novotni Sreten4750/0

 16W - 37L

Miljkovic Nikola1900/0

 9W - 7L

Marko Simojlović1800/0

 8W - 4L

Stoilković Dragan1200/0

 5W - 7L

Vasović Milan900/0

 3W - 8L

Dimitar Penchev450/0

 0W - 6L

Kozarov Bojan400/0

 2W - 1L

Zdravkovic Ivan150/0

 0W - 2L

Milošević Milivoje0/0

 0W - 0L

Savić Darko0/0

 0W - 0L

Protić Đorđe36300/250

 142W - 182L

Ćirić Nebojša30850/2000

 121W - 159L

Živković Miroslav25800/1600

 82W - 164L

Todorov Miljan20650/1650

 104W - 77L

Beljić Živojin11600/0

 45W - 50L

Stoilkov Ognjen7500/0

 28W - 41L

Dobricic Sveta5050/400

 19W - 28L

Aksentijevic Dejan4100/0

 18W - 22L

Zero Guli4050/0

 21W - 13L

Marković Đorđe3200/1100

 15W - 26L

Jovanović Vuk2050/0

 8W - 11L

Perović Dejan1250/0

 4W - 2L

Stanojković Nenad1000/0

 4W - 4L

Rmandić Uroš650/0

 4W - 3L

Grbovic Marko400/0

 2W - 1L

Čolić Danilo250/0

 1W - 2L

Ševarlić Nenad100/0

 0W - 2L

Njezić Dragan17300/0

 66W - 70L

Popović Nikola9950/0

 45W - 42L

Ceperkovic Milan8900/0

 45W - 31L

Kosanović Luka7400/0

 36W - 19L

Samardžić Filip4800/0

 13W - 25L

Ranković Marko4650/0

 20W - 14L

Dozan Danijel4250/0

 21W - 7L

Ćosić Milan3550/1600

 27W - 27L

Stojković Branislav3200/2800

 16W - 9L

Milan Ceperkovic3000/0

 10W - 11L

Adamović Adam 2650/0

 13W - 9L

Đurić Ilija2000/850

 5W - 15L

Miljković Milan1500/100

 9W - 4L

Alshehhi Khalifa1050/0

 5W - 7L

Ladočki Vladimir400/0

 2W - 2L

Dakić Ivan250/0

 1W - 2L

Ognjenovic Danilo150/0

 0W - 2L

Marinković Marko15800/0

 48W - 101L

Gajević Miša11100/0

 37W - 73L

Dimitrijević Nikola8800/0

 28W - 52L

Jovanović Miloš6700/0

 25W - 31L

Bulatović Luka5850/0

 23W - 14L

Maljković Aleksandar3450/0

 13W - 20L

Djikic Bojan2200/0

 9W - 11L

Ravić Saša2050/0

 7W - 11L

Ćirić Stefan 1800/0

 6W - 12L

Marjanović Nikola1500/0

 4W - 11L

Mihić Dejan1250/0

 8W - 6L

Milošević Miša1050/0

 5W - 7L

Lazarević Vladimir950/0

 6W - 5L

Bjelica Dragan800/0

 5W - 1L

Vukosavljević Božidar 8500/0

 35W - 39L

Svrkota Stefan4450/0

 15W - 27L

Dapčević Nikola3725/0

 15W - 20L

Avramović Marko1310/0

 7W - 7L

Stojilković Dragan140/0

 0W - 2L

Majstorović Dejan33250/0

 119W - 172L

Čiča Marko15450/0

 63W - 59L

Stijović Viktor13950/0

 71W - 42L

Hadžić Lidija13850/1000

 55W - 63L

Stanković Pavle13500/3800

 40W - 65L

Vukčević Vladimir12800/0

 63W - 54L

Stanković Aleksandar8150/0

 43W - 34L

Biberović Vladimir7850/0

 20W - 63L

Milošević Marko7650/0

 35W - 21L

KItanovic Nikola6550/0

 34W - 41L

Puskaric Darko5950/0

 22W - 21L

Vitas Miloš5650/0

 29W - 22L

Todorovic Aleksandra5200/0

 18W - 45L

Stanisavljević Aleksandar4950/0

 23W - 33L

Dimitrijević Stefan4850/0

 25W - 9L

Mitrović Dobrica4450/0

 18W - 20L

Janda Viktor3200/0

 15W - 22L

Vukosavljevic Aleksa3100/0

 17W - 14L

Zečević Milorad2900/100

 13W - 18L

Trifunović Danijel2600/0

 9W - 16L

Glumac Boban2600/0

 12W - 16L

Bjelica Ivan2600/0

 13W - 11L

Jevtić Stefan2300/1950

 13W - 7L

Gerdijan Nemanja2000/0

 9W - 10L

Mučibabić Radovan2000/0

 8W - 10L

Otahal Josip1600/0

 8W - 13L

Marojevic Nikola1350/0

 7W - 6L

Felbab Dragan1200/0

 3W - 12L

Braim Miroslav1050/0

 5W - 7L

Ilievski Vlada1000/0

 8W - 7L

Krpić Milan1000/0

 7W - 5L

Marija Vracevic950/0

 2W - 12L

Bosnjak Nemanja900/0

 5W - 5L

Petrović Aleksandar900/0

 2W - 6L

Teovanović Mladen800/0

 2W - 6L

Petrovic Mihajlo750/0

 3W - 7L

Jovanovic Spasoje700/50

 3W - 4L

Gašić Nikola600/0

 2W - 2L

Janković Nikola 600/0

 2W - 6L

Milenković Predrag550/0

 2W - 5L

Nenadović Dušan450/0

 0W - 8L

Vujošević Luka400/0

 0W - 4L

Djurić Ivan400/0

 3W - 3L

Bulatović Tijana400/0

 1W - 3L

Stojanović Pavle350/350

 2W - 3L

Savović Nemanja300/0

 0W - 4L

Gojin Nikola250/0

 1W - 1L

Cappelli Peter250/0

 2W - 1L

Kovac Sanja250/0

 0W - 2L

Galjak Andrej250/0

 2W - 1L

Niskić Ognjen250/0

 1W - 2L

Milosavljevic Milosav250/0

 2W - 2L

Banovački Filip250/0

 1W - 2L

Sumar Milos250/0

 1W - 2L

Nakov Luka250/0

 0W - 2L

Islamović Amel250/0

 0W - 2L

Popara Nikola250/0

 2W - 2L

Jevtić Sanda250/0

 1W - 4L

Šipka Igor250/0

 1W - 2L

Babac Ivan250/0

 0W - 2L

Cunnington Alen +150/0

 0W - 2L

Gal Davor150/0

 1W - 2L

Marković Vanja150/0

 1W - 2L

Trifunović Tijana150/0

 0W - 2L

Cappelli Dragana150/0

 1W - 2L

Šoljanin Igor150/0

 0W - 2L

Ranić Aleksandar150/0

 0W - 2L

Stanisavljevic Stefan100/0

 0W - 2L

Rajnović Jelena100/0

 0W - 2L

Rajnović Aleksandra100/0

 0W - 2L

Vasiljević Andrija100/0

 0W - 2L

Rajnović Djordje100/0

 0W - 2L

Zivković Bojan100/0

 0W - 2L

Bekić Dejan0/0

 0W - 0L

Vasiljević Milica3450/0

 3W - 33L

Bogdanovic Kristina 2800/0

 13W - 21L

Jovanović Stefan1300/0

 2W - 13L

Abović Lidija800/800

 2W - 2L

Mladenović Miloš800/800

 3W - 1L

Šaćirović Meca750/0

 2W - 5L

Virijevic Sandra750/0

 0W - 10L

Kahanić Dragutin250/0

 0W - 2L

Kahanić Lazar150/0

 0W - 2L

Zebić Stefan150/0

 0W - 2L

Drobac Nikola150/0

 0W - 2L

Nikolić Katarina100/0

 0W - 2L



Turniri u toku



Turniri u najavi



Turniri zavrseni

Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Stanković Pavle  Lončarski Dragan  Stanisavljević Aleksandar  Dimitrijević Stefan 
Amaterski turnir Vitas Miloš  Milošević Marko  Radan Sergej  Janda Viktor 
Hendikep Nedelja Jovanović Goran  Vasiljević Stefan  Ćirić Vlada  Mutavdžić Uroš 
Hendikep Cetvrtkom Jovanović Goran  Majstorović Dejan  Vitas Miloš  Mutavdžić Uroš 
Turnir parova  Vukosavljević Božidar   Ćirić Vlada  Manić Goran  Mrvic Lazar 
Amaterski turnir Vračević Aleksandar  Maslarević Dejan  Stijović Viktor  Radan Sergej 
Hendikep Nedelja Vasiljević Stefan  Marčić Miroslav  Ćirić Vlada  Todorov Miljan 
Amaterski turnir Stijović Viktor  Todorov Miljan  Rakić Ivana  Vukčević Vladimir 
Hendikep Nedelja Čikošev Ljubomir  Todorov Miljan  Filipović Aleksandar  Mutavdžić Uroš 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Mladenović Vojkan  Cvejić Jovica  Beljić Živojin  Njezić Dragan 
Amaterski turnir Milošević Marko  Stamenković Strahinja  Vitas Miloš  Todorov Miljan 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Perović Dejan  Beljić Živojin  Čupković Aleksandar  Stanković Darko 
Amaterski turnir Dozan Danijel  Marinković Filip  Glišić Nikola  Ceperkovic Milan 
Hendikep Nedelja Filipović Aleksandar  Jovanović Goran  Protić Đorđe  Živković Miroslav 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Lončarski Dragan  Stanković Darko  Josić Aleksa  Njezić Dragan 
Turnir parova  Čupković Aleksandar  Svrkota Stefan  Vračević Aleksandar  Vukčević Vladimir 
Amaterski turnir Vitas Miloš  Stijović Viktor  Krpić Milan  Duplančić Andrej 
Hendikep Nedelja Vasiljević Stefan  Stanković Darko  Ćirić Nebojša  Čikošev Ljubomir 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Beljić Živojin  Popović Vukašin  Krstic Vojislav  Mutavdžić Uroš 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Stijović Viktor  Čupković Aleksandar  Gašić Nikola 
Hendikep nedelja Čikošev Ljubomir  Ćirić Vlada  Živković Miroslav  Cvejić Jovica 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Vidaković Boris  Samardžić Filip  Trifunović Danijel  Manić Goran 
Amaterski turnir Dozan Danijel  Mitrović Dobrica  Vukosavljevic Aleksa  Todorov Miljan 
Hendikep Nedelja Vasiljević Stefan  Krstic Vojislav  Hadžić Lidija  Manić Goran 
Subotari Dozan Danijel  Čupković Aleksandar  Milošević Marko  Mitrović Dobrica 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Vidaković Boris  Krstic Vojislav  Dozan Danijel  Stanković Darko 
Amaterski turnir Ceperkovic Milan  Opačić Predrag  Radović Stefan  Aćimović Predrag 
Hendikep Nedelja Čikošev Ljubomir  Manić Goran  Kosanović Luka  Ćirić Vlada 
Poluprofesionalni turnir Cetrvtkom Jovanović Goran  Mojsovski Jovan  Popović Vukašin  Milić Jovan 
Turnir parova  Gluhak Marina  Vračević Aleksandar  KItanovic Nikola  Stanković Pavle 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Manić Goran  Jevtić Nataša  Glišić Nikola 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Sipkovski Dejan  Stanković Darko  Njezić Dragan  Nasufi Alen 
Amaterski turnir Vukčević Vladimir  KItanovic Nikola  Mitrović Dobrica  Bjelica Ivan 
Hendikep nedelja 10 ball Jovanović Goran  Vidaković Boris  Stanojković Nenad  Beljić Živojin 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Marinković Filip  Njezić Dragan  Popović Vukašin 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Ceperkovic Milan  Vukčević Vladimir  Vukosavljević Božidar  
Hendikep nedelja 10 ball Bugarski Luka  Timotić Ivan  Protić Đorđe  Živković Miroslav 
2. Turnir Regionalne Lige Pravilovic Nikola  Ćirić Vlada  Mutavdžić Uroš  Glišović Dragan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Ilić B.Nenad  Josić Aleksa  Njezić Dragan 
Amaterski turnir Aćimović Predrag  Marojevic Nikola  Djikic Bojan  Radović Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Čikošev Ljubomir  Janićijevć Mateja  Todorov Miljan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Popović Vukašin  Šumanović Nemanja  Josić Aleksa  Krstic Vojislav 
Prvi mesoviti turnir u parovima (februar) Rakić Ivana  Vukčević Vladimir  Bogdanovic Kristina   Svrkota Stefan 
Amaterski turnir Stijović Viktor  Todorov Miljan  Vukčević Vladimir  Stanković Pavle 
Hendikep nedelja 10 ball Todorov Miljan  Šumanović Nemanja  Vasiljević Stefan  Vujadinović Luka 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Vasiljević Stefan  Šumanović Nemanja  Beljić Živojin 
Amaterski turnir Todorov Miljan  Aćimović Predrag  Stanisavljević Aleksandar  Pecelj Nikola 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Vlada  Protić Đorđe  Cvejić Jovica  Majstorović Dejan 
Regionalna liga I, Beograd Radulović Marko  Pribanović Srđan  Ferenc Siniša   Olas Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Bulatović Luka  Dimitrijević Stefan  Protić Đorđe  Ćirić Vlada 
Amaterski turnir Stanojev Milica  Dapčević Nikola  Vukčević Vladimir  Beljić Živojin 
Hendikep nedelja 10 ball Pribanović Srđan  Grujičić Jelena  Mutavdžić Uroš  Majstorović Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Šumanović Nemanja  Bulatović Luka  Vidaković Boris  Jovanović Goran 
Amaterski turnir Hadžić Lidija  Todorov Miljan  Aćimović Predrag  Šipka Goran 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Kočić Strahinja  Ćirić Vlada  Mojsovski Jovan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Šumanović Nemanja  Vasiljević Stefan  Sipkovski Dejan  Protić Đorđe 
Amaterski turnir Duplančić Andrej  Bjelica Dragan  Rakić Ivana  Čupković Aleksandar 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Pavić Goran  Beljić Živojin  Aksentijevic Dejan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Šumanović Nemanja  Mijatović Ronald  Pravilovic Nikola  Bulatović Luka 
Prvi mesoviti turnir u parovima Vračević Aleksandar  Garović Filip  Šaćirović Edo  Hadžić Lidija 
Amaterski turnir Čiča Marko  Belić Srđan  Ćurčin Rastko  Novaković Miloš 
Hendikep nedelja 10 ball Rajačić Zoran  Majstorović Dejan  Kočić Strahinja  Miljkovic Nikola 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Bulatović Luka  Stanković Darko  Njezić Dragan 
Amaterski turnir Vukosavljević Božidar   Aćimović Predrag  KItanovic Nikola  Stanković Aleksandar 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ćirić Vlada  Majstorović Dejan  Čikošev Ljubomir 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Rajačić Zoran  Niskić Vladan  Beljić Živojin  Popović Vukašin 
Amaterski turnir Kosanović Luka  Duplančić Andrej  Vračević Aleksandar  Aćimović Predrag 
Hendikep nedelja 10 ball Cvejić Jovica  Vidaković Boris  Ćirić Vlada  Vasiljević Stefan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Matković Jovan  Niskić Vladan  Jovanović Goran 
Amaterski turnir Milovic MIilan  Stanković Aleksandar  Čupković Aleksandar  Kosanović Luka 
Hendikep nedelja 10 ball Protić Đorđe  Ćirić Marko  Čikošev Ljubomir  Pravilovic Nikola 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Niskić Vladan  Ćirić Vlada  Bjelica Ivan  Mutavdžić Uroš 
Amaterski turnir Slatina Denis  Stijović Viktor  Slatina Vesna  Radović Stefan 
Hendikep nedelja 10 ball Mutavdžić Uroš  Rajačić Zoran  Cvejić Jovica  Janićijevć Mateja 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Niskić Vladan  Ilić B.Nenad  Manić Goran  Ćirić Marko 
Amaterski turnir Rakić Ivana  Maslarević Dejan  Duplančić Andrej  Stanković Aleksandar 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Čikošev Ljubomir  Stanković Darko  Pribanović Srđan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Ilić B.Nenad  Ćirić Marko  Stanković Darko  Puskaric Darko 
Amaterski turnir Maslarević Dejan  Torbica Branko  Hadžić Lidija  Aćimović Predrag 
Hendikep nedelja 10 ball Blašković Nikola  Vidaković Boris  Rajačić Zoran  Ćirić Marko 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Adamović Adam   Protić Đorđe  Popović Vukašin  Manić Goran 
Amaterski turnir Kosanović Luka  Vukčević Vladimir  Popović Vukašin  Bjelica Ivan 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Kosanović Luka  Ćirić Marko  Ćirić Nebojša 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Njezić Dragan  Pribanović Srđan  Jovanović Miloš 
Amaterski turnir Blagojev Marina  Čupković Aleksandar  Mrvic Lazar  Ceperkovic Milan 
Hendikep nedeljom Solomonović Nikola  Vidaković Boris  Ćirić Vlada  Vasiljević Stefan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Dimitrijević Stefan  Stanković Darko  Mijatović Ronald 
Amaterski turnir  Vračević Aleksandar  Kosanović Luka  Čiča Marko  Ceperkovic Milan 
Hendikep nedelja 10 ball Vasiljević Stefan  Samardaković Dane  Ćirić Marko  Simović Miodrag 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Popović Vukašin  Ćirić Vlada  Stanković Darko  Rakić Ivana 
Amaterski turnir  Čiča Marko  Stijović Viktor  Mrvic Lazar  Milan Ceperkovic 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Janićijevć Mateja  Pribanović Srđan  Ćirić Vlada 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Vasiljević Stefan  Popović Vukašin  Ćirić Marko  Ćirić Nebojša 
Amaterski turnir  Čupković Aleksandar  Vračević Aleksandar  Milošević Marko  Stanojev Milica 
Hendikep nedelja 10 ball Vidaković Boris  Ćirić Nebojša  Šarac Goran  Cvejić Jovica 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Jovanović Goran  Vasiljević Stefan  Stanković Darko  Rajačić Zoran 
Amaterski turnir  Radović Stefan  Vukčević Vladimir  Kosanović Luka  Duplančić Andrija 
Hendikep nedelja 10 ball Čikošev Ljubomir  Njezić Dragan  Protić Đorđe  Pribanović Srđan 
Poluprofesionalni turnir Cetvrtkom Pecelj Đorđe  Kočić Strahinja  Popović Vukašin  Stanković Darko 
Amaterski turnir  Stanojev Milica  Mrvic Lazar  Krisper Aleksandra  Barlović Marko 
Hendikep nedelja 10 ball Ćirić Nebojša  Živković Miroslav  Beljić Živojin  Krisper Aleksandra 
Amaterski turnir  Jovanović Goran  Stanković Darko  Milan Ceperkovic  Popović Vukašin 
Humanitarni turnir petkom Čiča Marko  Duplančić Andrej  Braletić Stevan  Vračević Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Stanojev Milica  Vračević Aleksandar  Dimitrijević Nikola  Ćurčin Rastko 
Humanitarni turnir petkom Jokić Filip  Ceperkovic Milan  Dimitrijević Nikola  Rakić Ivana 
Humanitarni turnir petkom Čiča Marko  Milan Ceperkovic  Krisper Aleksandra  Rakić Ivana 
Humanitarni turnir petkom Vračević Aleksandar  Radović Stefan  Milan Ceperkovic  Stojkanović Pavle 
Prvenstvo Srbije - Masters 10 ball Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Verkić Miloš  Jovanović Goran 
Prvenstvo Srbije - Masters 8 ball Klasović Andreja  Pecelj Đorđe  Lenard Lacko  Pecelj Aleksa 
Humanitarni turnir petkom Zdjelar Brano  Leovac Rade  Ćurčin Rastko  Stanojev Milica 
Prvenstvo Srbije - VIII Turnir Pecelj Aleksa  Verkić Miloš  Martinović Martin  Lončarski Dragan 
Humanitarni turnir petkom Ćurčin Rastko  Rakić Ivana  Čiča Marko  Štefulj Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Belić Srđan  Čiča Marko  Vukčević Vladimir  Pavlović Branko 
Humanitarni turnir petkom Jovanović Goran  Čiča Marko  Stanojev Milica  Ćurčin Rastko 
Humanitarni turnir petkom Ćirić Vlada  Blagojev Marina  Broćić Filip  Čiča Marko 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Vračević Aleksandar  Krisper Aleksandra  Nišić Nikola 
Humanitarni turnir petkom Milošević Marko  Ranković Marko  Puskaric Darko  Djordjević Nikola 
Masters 2017/18 - U23 Pecelj Aleksa  Filipović Nemanja  Josić Aleksa  Radović Petar 
Masters 2017/18 - U17 Kostić Lazar  Šarac Bojana  Micovic Stefan  Bugarski Luka 
Zavrsni masters 2017/18 - zene Šarac Bojana  Stošić Snežana  Slatina Vesna  Stanojev Milica 
Zavrsni masters 2017/18 - veterani Pecelj Đorđe  Kremenović Miroslav  Cvejić Jovica  Pribanović Srđan 
Humanitarni turnir petkom Stanković Darko  Jovanović Goran  Ranković Marko  Ćirić Vlada 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Novaković Miloš  Belić Srđan  Djordjević Nikola 
Humanitarni turnir petkom Djordjević Nikola  Pavlović Branko  Glišić Nikola  Vračević Aleksandar 
Humanitarni turnir petkom Ćirić Vlada  Radulović Srdjan  Čiča Marko  Trifunović Marko 
Humanitarni turnir petkom Barlović Marko  Kovačević Marko  Glišić Nikola  Manić Goran 
Humanitarni turnir petkom Šarac Bojana  Šaćirović Edo  Ilić Mihajlo  Stijović Viktor 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Stojanović Vanja  Belić Srđan  Stijović Viktor 
Prvenstvo Srbije - U17 5.tur Micovic Stefan  Kostić Lazar  Pilipović Dušan  Belokapa Aleksandar 
Prvenstvo Srbije - V Turnir Lenard Lacko  Mladenović Goran  Pecelj Đorđe  Petrović David 
Humanitarni turnir petkom Stojanović Vanja  Ćirić Vlada  Ilić Mihajlo  Protić Đorđe 
Turnir utorkom, hendikep Pavlović Branko  Sipkovski Dejan  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Humanitarni turnir petkom Jovanović Goran  Protić Đorđe  Ilić Mihajlo  Rakić Ivana 
Humanitarni turnir petkom Kočić Strahinja  Puskaric Darko  Ćirić Vlada  Stanojev Milica 
Hendikep utorak Puskaric Darko  Kočić Strahinja  Majstorović Dejan  Pavlović Branko 
Humanitarni turnir petkom Pavlović Branko  Barlović Marko  Ćirić Vlada  Krisper Aleksandra 
Hendikep turnir Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja  Grujić Zoran  Pecelj Đorđe 
Humanitarni turnir Ranković Marko  Milošević Miloš  Maslarević Dejan  Krisper Aleksandra 
Humanitarni Turnir petkom Manić Goran  Stanković Darko  Vasović Velibor  Ćirić Vlada 
Hendikep utorak Vasović Velibor  Stanković Darko  Krisper Aleksandra  Rakić Ivana 
Prvenstvo Srbije - U23 3.tur Čupković Dejan  Filipović Nemanja  Ristović Pavle  Mandić Vanja 
Prvenstvo Srbije - Žene 3.tur Šarac Bojana  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra  Stanojev Milica 
Prvenstvo Srbije - Vet. 3.tur Pribanović Ivan  Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Vasiljević Stefan  Šoklovački Nemanja  Solomonović Nikola 
Champions Open Novogodisnji Lončarski Dragan  Grujić Zoran  Pribanović Srđan  Stefanovic Goran 
Champions Petak Hendikep Pecelj Đorđe  Jovanović Goran  Kerkez Milan  Solomonović Nikola 
Champions utorak Pecelj Đorđe  Vujadinović Luka  Kočić Strahinja  Puskaric Darko 
Champions Petak Vece Ćirić Vlada  Klasović Andreja  Dimitrijević Stefan  Protić Dejan 
Champions Utorak Vece Lončarski Dragan  Pecelj Đorđe  Protić Dejan  Kočić Strahinja 
Champions Petak Kočić Strahinja  Slatina Vesna  Dimitrijević Nikola  Đurić Ilija 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Kočić Strahinja 
Champions Petak  Njezić Dragan  Rajačić Zoran  Marković Đorđe  Jovanović Goran 
Champions Utorak Vece Solomonović Nikola  Kočić Strahinja  Pecelj Aleksa  Vasiljević Stefan 
Champions Petak Hendikep Dimitrijević Stefan  Gerdijan Nemanja  Blagojev Marina  Ćirić Stefan  
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Mladenović Goran  Lončarski Dragan  Vasiljević Stefan 
Champions petak Pecelj Đorđe  Ćirić Marko  Pavlović Branko  Ćirić Vlada 
Champions Utorak Vece Klasović Andreja  Pecelj Aleksa  Solomonović Nikola  Kočić Strahinja 
Champions Petak Vece Stanković Darko  Stanković Aleksandar  Krisper Aleksandra  Protić Đorđe 
Champions Utorak Vece Pecelj Aleksa  Mladenović Goran  Ilić B.Nenad  Pravilovic Nikola 
Champions Hendikep petak Miljković Milan  Pravilovic Nikola  Protić Đorđe  Stanković Darko 
Champions Utorak Vece Vasiljević Stefan  Mladenović Goran  Mihić Dejan  Grujić Zoran 
Champions Petak Vece Njezić Dragan  Kočić Strahinja  Mutavdžić Uroš  Stanojev Milica 
Champions Utorak Vece Pecelj Đorđe  Mučibabić Radovan  Puskaric Darko  Vidaković Boris 
Champions petak Solomonović Nikola  Mladenović Vojkan  Jovanović Goran  Grujić Zoran 
Champions utorak Solomonović Nikola  Ilić B.Nenad  Grujić Zoran  Kočić Strahinja 
Champions Utorak Vece Jovanović Goran  Pecelj Đorđe  Mladenović Vojkan  Avramović Marko 
Prvenstvo Srbije I turnir - Juniori Pecelj Aleksa  Savić Stefan  Ristović Pavle  Stanković Aleksa 
Prvenstvo Srbije I turnir - Veterani Pribanović Srđan  Kremenović Miroslav  Pecelj Đorđe  Vig Leo 
Prvenstvo Srbije I turnir - Zene Šarac Bojana  Slatina Vesna  Blagojev Marina  Krisper Aleksandra 
Champions petak Mladenović Goran  Stanković Darko  Grujić Zoran  Mutavdžić Uroš